Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כל כמה זמן צריך לחדש ציוד מיגון לאופנוען?

iluxxxa
שימו לב! השרשור הזה בן 1041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

היצרנים לא תמיד מציינים תוקף למיגון שלהם, וגם אם כן ההמלצה היא מעורפלת ומדברת על 5 שנות שימוש או 5 שנים מיום הייצור. 

יש איזה שהם כללי אצבע או דעה רווחת בנושא? 

לי זה נשמע מוזר לתחום את חיי המוצר לפי פרק זמן.  הרי יש מי שמשתמש באופנוע שלו רק לטיולי סופש, ויש מי שעושה איתו 100 קמ ביום. 

שמעתי למשל, שלכפפות יש בלאי גבוה יחסית בגלל הזיעה שמייבשת את העור והתפרים, וגם אם הן נראות טוב מבחוץ, הם לא יספקו הגנה מספקת בעת הצורך. 

עוד דוגמה, יש לי נעליים של revit שאני לובש אותם כל יום כל היום. 

אני לא מכיר נעל שתשרוד פרק זמן של 5 שנים של שימוש יומיומי, ובטח שלא כשהתפקיד שלה זה להגן על הרגל בעת נפילה.

מה אומרים? 

עריכה אחרונה על ידי iluxxxa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקצרה- חוץ מקסדה שיש לה "פג תוקף", כל ציוד אחר זה תלוי שימוש ותלוי מה היה טיבו כשהיה חדש.

יש לי מעיל של אלפינסטאר מעור בן 20. הוא מגן בדיוק כמו מעיל שתקנה היום בחנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^אני משוכנע שמעיל בן 20 כבר מזמן לא כמו שהיה פעם. החומרים מתבלים עם הזמן, התפרים והעור מתייבשים (במיוחד אם המעיל לא עבר טיפול קבוע).

צריך לקחת גם בחשבון שהטכנולוגיה משתפרת כל הזמן. המעיל שתקנה היום יהיה ה-ר-ב-ה יותר טוב ממעיל בן 20.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום עור לא מתייבש וכל התפרים במקומם, תנוח דעתך. אולי הפלסטיק של המיגוני מרפקים כבר לא כמו שהיה, עם זה אני אסכים איתך.

מדובר במוצר "טופ", והוא מוכיח את עצמו. מה גם שמעיל עור חדש זה לא נוח. ומעיל שכבר עבר כברת דרך הרבה יותר נוח.

יש לציין שבזמנו זה היה המעיל הטוב ביותר שכסף יכול לקנות. וגם בקסדות אני קונה רק מהשורה הראשונה. בשאר תחומי החיים אין מצב שתתפוס אותי קונה 'מותגים' בגלל שהם מותגים. אני על ג'ינס לא משלם יותר מ100 שקל ולא מעניין אותי מה כתוב עליו :)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1041 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...