Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בס בטיוטה קורולה

שימו לב! השרשור הזה בן 1087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי . 

יש לי רכב טויוטה קורולה 2014

אחד הרמקולים מאחורה מניח שהוא הבס משמיע רעשים מוזרים כאלה ..

האם יש אפשרות להחליף רק את הרמקול ספציפית או לתקן אותו ?

אם כן אשמח להמלצות באזור המרכז 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי , יש לי קורולה 2017 , אותה הבעיה 

רמקול מאחורה מזייף

להחליף לבד זה לא כל כל פשוט , רק לפרק כדי להגיע לרמקול לוקח כמעט שעה. 

לפני זה צריך לדעת שרמקולים שיש מאחורה הם בכלל מפלסטיק, הכי זול וחסר משקל שראיתי אי פעם. 

יש שתי דרכים לעשות את הזה 

1. לקנות מתאם לרמקול שמתאים לרכב. כשאני הלכתי לקנות רמקולים ושאלתי מספר פעמים אם הם מתאים לי לרכב אמר לי המוכר ברור שכן , גודל 6X9 " . אז זהו שלא בדיוק .אם אתה עובד מסודר צריך לקנות מתאם כזה ,ראיתי כאלה בAMAZON, ואז יהיה הרבה יותר פשוט

2. להכין מתאם לבד- בגלל שלי לא אמרו שום דבר על זה אז הפכתי את הרמקול הישן למתאם (הוצאתי את כל החלק הפנימי והשארתי רק את המסגרת שמתברגת לרכב) , וזה לקח די הרבה זמן, כולל הכנות חיבורים חדשים שיתחברו למחברים המקוריים . 

בסוף הכל מתחבר ועובד  אבל לא פשוט. רמקולים קניתי די פשוטים של JBL ב269 שקל . על התקנה הם רצו 450 שקל .

זה הסיפור .

הרמקולים:

6X9 420W JBL STAGE2 9634

מתאם מסוג שצריך לחפש:

https://www.amazon.com/Aftermarket-Speaker-Adapter-Fitted-Corolla/dp/B007ZREFCA

Amazon.com: Custom Install Parts Rear Toyota Aftermarket Speaker Adapter  6x9 Inch (Camry, Corolla, Solara, Yaris): Car Electronics

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...