Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח מזגן מיני מרכזי - כדאי?

adidas1
שימו לב! השרשור הזה בן 1351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

נכנסתי לדירה חדשה שבה הותקן מזגן אלקטרה EMD 50sq smart מיני מרכזי.

האחריות למזגן היא שנה וכעת הסתיימה.

הציעו לי במחיר "מבצע" אחריות נוספת לחמש שנים בעלות של כ 2500₪ בערך.

אני יודע שזה עניין של הימור, יכולה או לא יכולה להיות תקלה.

מה דעתכם, האם מזגנים אלו נוטים להתקלקל?

האם אתם מבטחים את המזגן שלכם?

ביטוח מבנה דירה להבנתי מכסה גם מזגן, נכון?

תודה.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורדים כ 8 שנים . התקלה תגיע בשנה ה 6+ ובביטוח הרבה אותיות קטנות . מי משלם עלות ביקור , מי השמאי ,זמן מוקצב לתיקון, איכות החלפים וכו.
אני לא הייתי מבטח.
ביטוח מבנה מכסה צמודי מבנה . אם הם נשרפו בשריפת ענק. המזגן יהיה הבעיה הכי קטנה שלך ..
אם רק נשרף הלוח : אז המזגן הוא הבעיה הכי גדולה שלך ואינו מכוסה

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתקרה תקלה, טכנאי בתשלום יתקן מה שצריך כדי שהבעייה תפתר, כדי שתשלם לו את שכרו ותהייה מרוצה. זה יכול להיות זול או יקר, בהתאם לתקלה.

חברת ביטוח במקרה כזה תעשה את המינימום כדי לעמוד בתנאי החוזה והאותיות הקטנות, עד סוף תקופת האחריות.

ההורים שלי ביטחו מקרר. המקרר איבד גז עקב דליפת גז מהרדיאטור הפנימי (פירוק קשה ותיקון יקר). חברת הביטוח סרבה לתקן כראוי, ובמקום זה בחרה למלא גז בכל חודשיים שלושה (ובכל פעם תכולת מקרר הלכה לפח) עד סוף האחריות.

• מעניין 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יגיד את שלי 

קודם אני מבטח תמזגן שלי לחמש שנים ביקשו בהתחלה 5000 סירבתי ביולי  התקשרו שוב 

הפעם במחיר של 3200 שקל  ביטחתי זה מזגן און אוף  מזגן בן שש שנים 

אחשב באלקטרה אין ביקור טכנאי  

הביטוח כולל מילוי גז אם צריך הוספה 

עוד דבר חשוב שהם לא אומרים שאים איצתרחו לפרק תיחידה פנימית או חיצונית זה על חשבונחה לא כלול 

לצערי השרות שלהם ירד  וגם חוסר הסגה מענה אנושי 

לאחותי היה סיפור איתם חוסר מקצועיות בסוף סידרו 

אני חושב שאם אתה מרווח טוב וזה מזגן און אוף אין סיבה לבטח 

אני מוסיף את ה תעודת החזקה  מומלץ ללחוץ על התמונה בשביל להגדיל 

מקווה שעזרתי 

IMG_20201020_131544310.jpg

עריכה אחרונה על ידי yor2
  • מעניין 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוגיית הביטוחים תמיד חוזרת לאותו מקום: האם אתה חובב סיכון או שונא סיכון.

חובב סיכון יגיד שאין לו בעיה לקחת את ההימור, בתרחיש הגרוע ישלם סכום גבוה במידה ותהיה תקלה. שונא סיכון יגיד שהוא מעדיף לשלם עכשיו סכום מסויים כדי להיות רגוע במשך כל תקופת הביטוח. ואז יש את האנשים שנמצאים על הסקאלה שבין חובב סיכון לשונא סיכון. 

המתכון שלי לחשב עבור כל סיטואציה האם אני חובב סיכון או שונא סיכון היא עלות הנזק המקסימלי במידה והוא יוצא מהכיס שלי. אמחיש באמצעות דוגמא:

אני גר בארה״ב, ביטוח רפואי הוא לא חובה אני יכול לבחור אם לשלם עליו או לא. במידה וחו״ח קורה לי משהו קיצוני החשבון הרפואי יכול להיות אסטרונומי בצורה קיצונית, חשבון שיכול לגרום לי ולמשפחתי לפשוט את הרגל - במקרה הזה, אני משלם ביטוח..

במקביל אני יכול לשלם על ביטוח עבור המזגן שלי - העלות היא כ-1000 דולר (יש לנו יחידה גדולה). במידה וחו״ח המזגן מתקלקל האם אני יכול להרשות לעצמי לתקן אותו בתשלום ? כן, וכנראה שזה יעצבן אותי אבל לא יגמור אותי כלכלית אז אני לא משקיע בביטוח.

הפאנצ׳ליין: חברות ביטוח הן חברות עם מטרת רווח. הן לא מוסד רווחה ואין להם שום עניין לתת לאנשים סתם כסף. מטרת עסקי הביטוח מתומצתת ל-2 חלקים עיקריים: 1. למכור ללקוח כמה שיותר. 2. להוציא ללקוח כמה שיותר את הנשמה לפני שהן רושמות צ׳ק.

• מעניין 1

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...