Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצולם: החלפת צילינדר דלת רב בריח לסוג "כפתור"

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עשיתי את זה לפני כשנה אצלנו בדירה (אחד הילדים הכניס מפתח מצופה מסטיק...).

למירע זכרוני יש איזה כיוונון שצריך לעשות בשביל ששני הצדדים של הצילינדר יהיו מיושרים.

זאת אומרת שכשהלשונית בפנים במצב מאונך (כמו בצילום האחרון שלך) בחוץ החריץ מאוזן ושסיבוב צד אחד מביא את הצד השני לאורינטציה הנכונה.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כתבתי את זה. לפני ההרכבה להכניס את המפתח לצילינדר, לסובב עד שמרגישים "קליק" ולהוציא. במצב הזה החריץ של המפתח יהיה מאוזן.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, A_lex כתב:

אצלי תמיד עבר. מסובבים תשעים מעלות ומשחילים.

יש מצב בהחלט שהוא היה עובר עם קצת משחק אבל כבר פירקתי את הכפתור לפני כי היה נראה לי שלא יעבור :-)

כשאני חושב על זה עכשיו, פירקתי אותו "אוטומטית" מתוך הרגל של עבודה, שם יש לי הרבה מאוד חלקים שצריך לפרק ככה בשביל להשחיל למקום.

תודה על ההערה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Benor כתב:

משנה חיים הדבר הזה.

מפליא אותי שלא כל הצילינדרים נמכרים בתצורה הזו. (למי שיש ילדים קטנים בבית נראה לי שזה פחות מומלץ).

בדירות חדשות (עשר שנים לפחות) זה כבר אכן כך מראש.

עניין של תקן בטיחות אש. מילוט בזמן שריפה בלי לחפש מפתח.

כל מי שיכול -מומלץ להחליף לכזה

• מעניין 2

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרפרים האלה בדרך כלל לא נפתחים כל כך בקלות, בודאי לא על ידי ילד קטן ולא מימן. יש להם התנגדות משמעותית לסיבוב, לא כזו שתפריע לך ולי, אבל בחלטת תקשה על ילד צעיר. ועניין בטיחות האש משמעותי מאד.

אני חי עם מנעולי פרפר כבר 3 דירות וכ-30 שנה, הדלת מעולם לא נפתחה על ידי הילדים כאשר היו צעירים. וצריך להוסיף, בבית דירות יש להם עוד מכשולים כמו דלת האינטקום, שבדרך כלל מצריכה כוח לא מועט כדי להתגבר על הבוכנה.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מעדיפים דווקא צילינדר רגיל ולהשאיר את המפתח בפנים. אולי זה שטויות אבל מרגיש לנו יותר בטוח ככה שלא יפרצו בזמן שאנחנו ישנים או משהו.
מכיוון שהמפתח בפנים אז אין הבדל בינו לבין כפתור מבחינת מילוט או מבחינת פתיחה על ידי ילדים (בנות 4 וחצי כבר הדגימו איך הן פותחות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי למנוע מפעוטות "להמלט" מהבית יש את הבריח העליון.

הוא ממוקם בגובה שלא יאפשר להם בכלל להגיע אליו, שלא לדבר על המורכבות של לתפעל אותו.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...