Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוזיקה גבוהה באופן קבוע בשעות היום מהשכנים, מותר?

hisham10
שימו לב! השרשור הזה בן 1359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

שכן שלנו שיפץ את הבית שלו, עשה בריכה בחצר ומשכיר אותו כוילה. שוכרים אצלו בעיקר למסיבות רווקים/ימי הולדת וכו'. כמובן שהרבה פעמים מפעילים מוזיקה בקולי קולות.

יש לציין שהם מפסיקים ב23:00, כך שלפי תקנות הרעש שמצאתי, הם עומדים בתקנות.

כשזה מפריע אנחנו מתקשרים אליו, לפעמים זה עוזר, ולפעמים פחות (אולי כי האורחים לא משתפים פעולה?). עכשיו, עם עבודה מהבית ותינוקת זה מפריע לנו במיוחד.

השאלה האם מותר לו בכלל לעשות שינוי ייעוד ולהשכיר? (אין לי מושג אם יש לו את האישורים הנדרשים)

ואם כן, האם רעש באופן כמעט יומי לפני 23:00 מותר? מה דרכי הפעולה האפשריים? משטרה? תביעה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת חוק עם הרעש - אני לא חושב שיש הגבלה.

גם המשפחה שלי סובלת מסיפור דומה, כל יום שישי בערך יש מסיבה. הבית אמנם בקצה הרחוב אבל אם אתה יוצא עם הרכב אתה בסיכון גבוהה לא למצוא חניה.

לדעתי השאלה כמה אתם מוכנים ללכת רחוק.

אני זוכר שיש כמה פסיקות על הנושא, מצרף כאן:

https://m.ynet.co.il/Articles/4579547

https://www.lawguide.co.il/articles/4211/B-19965/

יכול להיות שיש פה איזה תקדים שאפשר לבנות עליו. אין ספק שהמעשה הזה פוגע באיכות החיים שלכם.

הזוי לדעתי שאני אומר את זה, אבל צריך לבדוק שאתם לא נכנסים למלחמה עם האנשים הלא נכונים (לא חסר אנשי עולם תחתון שעושים בדיוק את זה).

עריכה אחרונה על ידי yaniv572
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אנשים הם כאלה חארות.

לא מבין למה אנשים לא רוצים לגור ולחיות בסביבה ערכית, איכותית ובריאה יותר. למה כל הזמן אנחנו חייבים לשמוע על סיפורים כאלה או אחרים והכל בגלל חארות שלא מסתכלים על הזולת מלבד עצמם.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי, צריך לראות אם זה לא מוגדר בתור רעש בלתי סביר.

בנוסף, אסור להרעיש בין 14:00 ל16:00

https://www.kolzchut.org.il/he/הגבלת_רעש_מדירות_שכנים_או_מארועים_באזור_מגורים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

לפי פסקי הדין המצוטטים כנראה שיש על מה לבנות. אנסה לגייס את שאר השכנים ונתחיל בהידברות איתו, שאם תהיה מוזיקה לא יהיה עסק. לא ממש אכפת לי שהוא משכיר את הבית ומרוויח מזה, כל עוד אין מוזיקה גבוהה.

ראיתי שבין 2-4 אסור להרעיש, הבעיה העיקרית אצלי זה בשעות הערב.

ואכן, התחשבות בזולת הפכה להיות מצרך נדיר. כל אחד עושה מה שטוב לו ושם קצוץ על כולם. וזה מדכא..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

זה

נראה לי אמור להיות אצלם אפשרות לדיווח אנונימי. לגבי מוסריות - תחשוב שזה כסף שבסופו של דבר יכל להגיע למימון טיפול בחולי סרטן.

עריכה:

מצאתי

https://www.gov.il/he/departments/topics/enforcement_and_deterrence

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג אם הוא מסודר מבחינת מס הכנסה. יש לי נטייה לחשוב שכן, הרי הבית מפורסם באתרי הצימירים למיניהם.

לא נראה לי שלמס הכנסה איכפת אם יש לו אישור שינוי ייעוד של המבנה כל עוד הוא משלם מס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעשות בידוד אקוסטי לאחת מהדירות זה יכול להיות צעד פרקטי?

(אני פשוט רואה את זה כתרחיש שיחזור על עצמו שוב ושוב). 

הרעש מתנגן מבחוץ או מתוך הבית? 

עריכה אחרונה על ידי Benor
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, hisham10 כתב:

אין לי מושג אם הוא מסודר מבחינת מס הכנסה. יש לי נטייה לחשוב שכן, הרי הבית מפורסם באתרי הצימירים למיניהם.

אני אתפלא מאוד אם כן. 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...