Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משלוחים מהסופר, האם יש כזה שאוכל להגיד עליו שהוא טוב?

DrorZi
שימו לב! השרשור הזה בן 1296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בימים אלה אני סגור בבית בגלל שחזרתי מחו"ל (מי היה מאמין, וויז-אייר באמת סיפקו את הטיסה שקניתי :-) )

הזמנה ראשונה שעשיתי מהסופר היתה איומה, פירות שהגיעו וישר הלכו לזבל, מלא פריטים חסרים, שירות לקוחות שלא חזר אלי ורק יומיים אחרי אני הצלחתי לתפוס אותם ובקושי קיבלתי החזר על הפריטים החסרים, בקיצור לא להיט.

לא יודע אם לציין את שם הרשת כרגע כי אולי מישהו פה דווקא יפתיע ויציין שהוא מקבל מהם משלוחים סבבה ואז נשווה אזורי מגורים, אני מזמין לאזור רמת החייל ת"א.

למחר יש לי כבר הזמנה מסופר אחר, בטח אחזור לדווח, מה כבר יש לי לעשות עכשיו...

בכל מקרה ממש מבאס אותי לראות שהקורונה היתה יכולה להיות חגם של הסופרים ששנים מנסים להסביר לנו למה להזמין און-ליין מהם זה הדבר וברגע האמת הם מחרבשים את זה כל כך.
ומה אצלכם?

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא שופרסל הם סבבה לגמרי באזור הצפון. גם הפירות והירקות הם סבירים.

הבעיה זה המחירים שלהם יקרים מאוד (ואם יש מותג שנמכר זול יותר ממותג הבית שלהם, סביר להניח שלא תמצא אותו).

לזה תוסיף 30 שקל שלוקחים על משלוח.

שמעתי על מקרים בהם חייבו על X Y Z אבל לא סיפקו.

מודה שאני עוקב אחרי כל תעודת משלוח ועוד לא מצאתי מקרה כזה שקרה לי אישית.

לגבי סחורה לא טובה - אתה יכול להרים אליהם טלפון ולהתלונן, יכול להיות שתקבל פיצוי או זיכוי.

ככל שזה קרוב למועד המשלוח - עדיף.

מי שמוכן לשלם, מבחינת סחורה ושירות, הם בסדר גמור.

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רעננה- ניסיתי את קוויק ואת שופרסל, שניהם היו סבירים (טעויות קלות בהזמנה, במיוחד בשיא הקורונה, ירקות הגיעו במצבים משתנים - בין סבבה לבין בצל ושום בשקית מלאה לחות, החזיקו בדיוק שבוע)

בקיצור, לפירות, ירקות ובשר טרי עדיין מעדיף סופר אמיתי, לכל השאר - אופציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס ? לפירות וירקות - עדיף או שוק כמו ההורים שלנו, או ירקן.

באזור הצפון ידוע ש"שוק פייסל הגדול" בנהריה משווק פירות וירקות מעולים במחירים טובים מאוד (כל שאר הדברים שם לא כאלה משתלמים).

ומרקאזה בירכא משווק סחורה מעולה ושירות מעולה, מחירים, פחות מעולים אבל לא יקר מדי.

זול תמצא ברמי לוי, אבל לי אישית, פשוט לא נעים לקנות שם.

האיזון בשבילי הוא ביוחננוף, אבל זה לא להזמנות זה ללכת לקנות אז פחות רלוונטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההזמנות מטיב טעם מגיעות מתוקתקות כאילו הם עברו הכשרה של אמזון.

כולל למשל, שהקפואים, הבשר ודברי החלב מגיעים בצידניות עם קרחונים (שנשארות אצלך..).

כולל זה שהם מגיעים בול בזמן, מודיעים לך שהם יצאו לדרך, מודיעים לך בסמס על כל מה שחסר, ואתה יכול לוותר או לאשר תחליף.

הנקניקים/גבינות מגיעים פרוסים בעובי הנכון (שמתאים למוצר הספציפי, בלי שתצטרך לבקש במיוחד).

הבשר מגיע מטופל נקי ומוכן לבישול.

כן. המחירים גבוהים. מאד. 

על שירות טוב משלמים.

במקום השני -שופרסל.

לא תמיד יש הכל, לא תמיד הם טורחים להודיע לפני שהם מביאים תחליף או לא מביאים בכלל את הפריט.

הם מאחרים לפעמים בשעתיים מהמועד שנקבע (אבל כמו שהבחורים נראים כשהם מגיעים, אני לא מסוגל לכעוס עליהם. הם עובדים כמו חמורים...)

אצלם לפחות, כשיש חוסרים/ משהו שבור/ פגום יש עם מי לדבר בשירות הלקוחת והם מזכים מיד ובלי שאלות.

במקום האחרון - רמי לוי.

והם קיבלו מאיתנו יותר מצא'נס אחד יותר מידי. באמת שניסינו שוב ושוב.

ואתה יודע מה אומרים על מי שהצליחו לשטות בו יותר מפעם אחת...

אז זה "בזול", ובמרכאות כי כמות הפעמים שחוייבתי על סחורה שלא הגיעה, או על סחורה שהגיעה שפוכה/מרוסקת/ירקות במצב ריקבון/דברי חלב בטמפרטורת החדר ולא ריבלתי עליהם פיצוי, מביאים אותם למחיר של שופרסל, אם לא יותר.

עריכה אחרונה על ידי natco
  • אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי ההודעה של @natco אני אנסה בהזדמנות ראשונה את טיב טעם.

מהשופרסל אני לא מרוצה מדי, אין קניה אחת בלי שצריך לפנות לשירות לקוחות (סניף הרצליה פיתוח).

טעויות בלי סוף, מלא מוצרים חסרים, לפעמים נותנים לנו פשוט דברים חינם שלא הזמנו ולא מופיעים בהזמנה...

מבולבלים שם קצת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב משפחה או חברים.

בסבב הסופרים שלי יש אחד שממנו יוצאים משלוחי אונליין. אני רואה איך ה"מלקטים" עובדים וזה מוציא לי את החשק.

חוץ מזה יש מעט אנשים בעולם שיכולים לעמוד ברמת הבדיקות שנדרשת מהמחליטה.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, natco כתב:

כן. המחירים גבוהים. מאד. 

על שירות טוב משלמים.

בלי קשר לנושא השרשור, הייתי שמח להביט בספרים של טיב-טעם ולראות עד כמה השתלם להם המהלך של למצב עצמם כרשת פרמיום ולוותר בהדרגה על הקהילה הרוסית שבנתה אותם ממעדניה קטנה בראשון. לא שיש איזה עלבון היסטורי, קשת טעמים ומניה ושות' כבר מזמן מילאו את החלל שהם הותירו, פשוט אם אני מסתכל על הסניף של נתניה למשל אז אני רואה חנות שעומדת ריקה רוב הזמן, ואת אותם אלכסים וטטיאנות שעבדו שם לפני עשור משרתים היום את תושבי הרצל"פ במקום את העיר בה הם יושבים. עם כל הכבוד, בסופר עצמו הם לא נותנים כזה שירות מדהים שבגינו שווה לשלם פי שניים או שלושה על מוצרי מזון בסיסיים. בהתחשב בכך שאני לא רואה אצלם הרבה צמיחה בשנים האחרונות, תמהני אם זה היה שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מתי טיב טעם היו זולים?

מאז שאני זוכר את עצמי הם היו יקרים, הרבה לפני שהמציאו את מגה בעיר וכולי.

הסיבה שהרוסים אהבו אותם בהתחלה היא שזו הייתה הרשת היחידה בארץ שהיה אפשר להשיג בה שרצים וחזיר... היום כמו שאמרת יש אלטרנטיבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עדיין כרטיס מועדון ששמרתי למזכרת מהמעדניה ההיא באזה"ת בראשון...

לקנות אצלם מוצרי מזון בסיסיים במחיר מופקע זה או מיותר, או שזה בשבת/חג/פסח ובא לך בירה, שאז אתה משלם את הפרמיה על האקסטרא שירות שאין להשיג במקום אחר.

מעבר לזה, דווקא השרצים והבשר הלבן נמכרים במחירים די הוגנים.

אגב- את השירות המצוין אני מקבל מסניף קיסריה.

אני מקווה ששאר הסניפים עומדים בסטנדרט

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשופרסל יש אצלי המון פספוסים לאחרונה, לאחר מספר פעמים ש "ויתרתי", החלטתי שעכשיו אני מתקשר להתקרצץ על כל שטות.

יש להם גם שירות לקוחות ב whatsapp , שולחים להם תמונה של המוצר שקיבלתם לא טוב בצירוף ת.ז או מס הזמנה והם מזכים, התגובה שלהם יחסית מהירה תוך 10-15 דקות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, flytomars כתב:

מתי טיב טעם היו זולים?

זולים הם לא היו מעולם, אבל בשנות התשעים (כמעדניה עם שני סניפים - בת"א ובראשון) וגם בתחילת הדרך של הגלגול הנוכחי (כמקדשי קולינריה סטייל Whole Foods) את המוצרים שעליהם נבנה המוניטין ושירתו את קהילת העולים הם עדיין מכרו במחירים סבירים. יכולת לקנות שם את הנקניקים, הגבינות והפסטרמות 'של פעם' באותו מחיר כמו אצל הגבי השכונתי שלך, רק בחנות הרבה יותר מרווחת ונעימה ואולי בדרך לקופה גם 'להרשות לעצמך' איזה תה או שוקולד אקזוטי. זה היה בערך 30% מהחנות הגדולה בנתניה, כאשר שאר התוצרת פנתה לעשירים ולאניני הטעם.

באיזשהו שלב, אולי כשהעלייה ממזרח אירופה נטמעה יותר בתרבות הישראלית וירדה הדרישה למוצרים שלהם, מישהו בהנהלה החליט להעלות מחירים על הכל, לא רק ה-70% של קודם. כל מה שלא בפיקוח נהיה יקר - מהלחם והעגבניה הבסיסית, עבור בכרעי העוף והבשר הקפוא, ועד למעדנים שבאמת הצדיקו את מחירם. מה שלא ברור לי כ"כ זה מי עדיין קנה במחירים כאלה את הדג המלוח והגבינות של הרוסים במחירי פרמיום, כלומר למה המוצרים האלה לא ירדו לגמרי מהמדפים - שכן אין להם ערך מיוחד מלבד נוסטלגיה. למיטב ידיעתי, גם שכר העובדים לא עלה באופן פרופורציונלי לעליית מחירי המוצרים, כלומר הם לא יצרו באמת איזו גרסה מקומית של Whole Foods עם עובדי בעלי ידע, מוטיבציה ותודעת שירות גבוהים, אלא פשוט שמו קצת ליפסטיק ומדים יפים על אותם אלכסים וטטיאנות. העובדים האלה גם לא דוברים אנגלית למשל (בקושי מסתדרים עם עברית), כך שזה לא איזה מוקד משיכה מטורף לאקספאטים מהרצל"פ שיהיו מוכנים לשלם פרמיום.

בתור סטודנט למנע"ס לשעבר ורוסי לנצח, אני סקרן לגבי זה. אבל זה לא באמת נושא השרשור, אז אעצור פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 2 שעות, Derish כתב:

בתור סטודנט למנע"ס לשעבר ורוסי לנצח, אני סקרן לגבי זה. אבל זה לא באמת נושא השרשור, אז אעצור פה.

ממתי נושא השרשור משפיע על התוכן בעוף?

• מצחיק 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ההזמנה שאני מדבר עליה הוזמנה מרמי לוי

היום תגיע הזמנה משופרסל נראה איך זה

אני מוכן לנסות להזמין גם מטיב טעם

הבעיה שלי עם טיב טעם (בכלל, לא קשור למשלוחים) זה שהמחירים גבוהים אבל אין הרגשת פרימיום, כל אחד ואחת מהעובדים במעדניה עושים לך טובה שהם נותנים לך שירות והתור שם בלתי נסבל (ואם אין תור הם עסוקים בלדבר אחד עם השני ובמופגן לא מתפנים אליך רק אחרי שיבשו אותך כמה דקות טובות) , תורים ארוכים בקופות ועוד, בקיצור אם אני משלם אני רוצה לקבל תמורה ולא להרגיש שעושים לי בכלל טובה שהם קיימים, זו הבעיה עם טיב טעם (לפחות רמת החייל)

אם המשלוחים שלהם מדוגמים זה יכול להצדיק מבחינתי את המחיר, ננסה.

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשיא הקורונה היו הזמנות משופרסל (סניף פ"ת סגולה) ומקוויק (בפועל פה זה סניף ויקטורי ראש העין).

משניהם בגדול אני מרוצה, היו לדעתי 2-3 פשלות של שופרסל (קטנות יחסית), ועוד פשלה בינונית של שופרסל (שכחו שקית מוצרים של 200 שקל בסניף, זוכיתי עליהם כמובן), לקוויק הייתה פשלה אחת גדולה (כל החלבי נשכח בסניף) שתוקנה ע"י משלוח השלמה יום למחרת של מוצרים כאלה חדשים.

פעמיים קיבלתי משופרסל מוצרים שלא הזמנתי, בשני המקרים מוצרים זולים למדי.

שימו לב שאם עושים בשופרסל קנייה הם לוקחים 30 שקל משלוח, אבל אם הקנייה 750 שקל ומעלה דמי המשלוח יורדים ל-10-15 נדמה לי.

בקוויק הם לוקחים דמי משלוח, ומעל 250 שקל המשלוח בחינם.

לגבי חלבי וקירור - בשופרסל החלבי והקירור נמצאים בשקיות נייר שנמצאות בתוך צידניות רכות עם קרח יבש או קרחונים, מוציאים אותם מהצידניות כששמים את המשלוח ליד הדלת שלכם.

בקוויק הם מגיעים בתוך שקיות נייר עם קרחונים.

לגבי חלון זמן - בשופרסל חלון הזמן בד"כ הוא של שעתיים, אם כתוב שעה 15:00 אז זה בעצם 15:00-17:00, לפעמים גם חורגים מהחלון.

בקוויק החלון כתוב באתר ולרוב עומדים בו.

לגבי מוצרים חלופיים - בתקופת הקורונה לא היה אופציה כזו בשופרסל, עכשיו היא חזרה, אתה מקבל SMS עם מה שחסר ומוצר חלופי ואתה מאשר או לא מאשר את ההחלפה. לפעמים אתה מקבל גם טלפון.

בקוויק - אתה מקבל טלפון.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...