Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משלוחים מהסופר, האם יש כזה שאוכל להגיד עליו שהוא טוב?

DrorZi
שימו לב! השרשור הזה בן 1266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעדיף לשים 30 שקל דמי משלוח (לא יודע כמה זה ברמי לוי) או 10/15 אם זו קנייה גדולה (750 ומעלה) אבל לרוב הדברים מגיעים.

בזמנו הייתי תופס משלוחים כמעט לשבוע קדימה, רק עם חלב, עורך אותם יום לפני עם מה שאני באמת צריך.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דמי משלוח דומים (30).

היה די סביר בזמנו ברמי לוי, לאחרונה דברים פשוט לא מגיעים.

אבל זה מרגיז שבסל גדול יכול להצטבר הפרש של 100+ שח. מצד שני זה לא חוכמה למכור קילו שוקיים ב-20 וקצת ואז פשוט לא לשלוח אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כידוע המוצר שאין לך בעיה לתת עליו הנחה של 99.9% זה המוצר שאין במלאי

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי כמה מקרים שהיה מבצע על גבינת שמנת(לדוגמאׂׂׂׂׂׂׂׂׂׂ): 2 יחידות ב 20 שח, כאשר מחיר בודד עולה 15.

אז אתה בוחר 2 גבינות, אחת רגילה ואחת עם זיתים...

ואז הזיתים לא קיים במלאי והם לא ידעו במה להחליף 😂

עריכה אחרונה על ידי method
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרמי לוי יש מחירים טובים, אבל הרבה פעמים (עוד הרבה לפני הקורונה) פתאום היה חסר משהו.

בשופרסל זה פחות קורה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אישית אני לא הבאתי (והזמנתי 5-6 פעמים בזמן הסגר, גם משופרסל), אני גם לא חושב שהם מצפים לזה, הם פורקים את כל הסחורה תוך כמה שניות וממשיכים הלאה בלי להסתכל אחורה (תרתי משמע).

היו לי כמה מקרים שהיה מבצע על גבינת שמנת(לדוגמאׂׂׂׂׂׂׂׂׂׂ): 2 יחידות ב 20 שח, כאשר מחיר בודד עולה 15. 

אז אתה בוחר 2 גבינות, אחת רגילה ואחת עם זיתים...

ואז הזיתים לא קיים במלאי והם לא ידעו במה להחליף [emoji23]

הניסיון שלי משופרסל הוא הפוך, אם יש מבצע על 3 פריטים (נניח נייצ'ר ואלי), אז בסוף הגיעו רק 2, והמחיר היה מחיר רגיל בלי מבצע (הפרש גדול).

פעם אחת אפילו הגדילו לעשות - הייץי צריך רוטב סויה, ראיתי שאם קונים רוטב סויה של קיקומן מקבלים עוד איזה רוטב כלשהו (פונזו אני חושב) במתנה. טוב, הזמנתי, מה בסוף - הגיע רוטב סויה חליפי, והגיע גם הרוטב פונזו, רק שלקחו עליו מחיר מלא.

לזכותם יאמר שכשמעלים את הדברים האלה מול שירות לקוחות הם בסדר ומזכים בלי לעשות בעיות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Blaz00r כתב:

אישית אני לא הבאתי (והזמנתי 5-6 פעמים בזמן הסגר, גם משופרסל), אני גם לא חושב שהם מצפים לזה, הם פורקים את כל הסחורה תוך כמה שניות וממשיכים הלאה בלי להסתכל אחורה (תרתי משמע).

הניסיון שלי משופרסל הוא הפוך, אם יש מבצע על 3 פריטים (נניח נייצ'ר ואלי), אז בסוף הגיעו רק 2, והמחיר היה מחיר רגיל בלי מבצע (הפרש גדול).

פעם אחת אפילו הגדילו לעשות - הייץי צריך רוטב סויה, ראיתי שאם קונים רוטב סויה של קיקומן מקבלים עוד איזה רוטב כלשהו (פונזו אני חושב) במתנה. טוב, הזמנתי, מה בסוף - הגיע רוטב סויה חליפי, והגיע גם הרוטב פונזו, רק שלקחו עליו מחיר מלא.

לזכותם יאמר שכשמעלים את הדברים האלה מול שירות לקוחות הם בסדר ומזכים בלי לעשות בעיות.

זה אותו מקרה כמו אצלי, כנראה לא הסברתי את עצמי מספיק טוב.

וראיתי את המבצע קיקומן עם הרוטב לימון משהו(בקבוק ירוק-צהוב נראה לי)! תודה על האזהרה!

חייב לציין שבשבועיים האחרונים אני לא מוצא רוטב סויה איכותי(קיקומן, או השני.. יאמאסה או משהו כזה)! לא בשופרסל ולא בקשת! יש רק את המוצרים העלובים בבקבוקי זכוכית 750מ"ל עם תוית בעברית. כזה תירוץ עלוב לסויה בחיי...

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נראה שפתרו לי את הבעיה, אנחנו בבידוד עצמי אז הם אמורים פשוט להניח את המוצרים ליד הדלת ולברוח.

יאמר לזכות שופרסל שמערכת ההזמנות עובדת יפה מאוד. נראה מחר איך הביצוע.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, method כתב:

חייב לציין שבשבועיים האחרונים אני לא מוצא רוטב סויה איכותי(קיקומן, או השני.. יאמאסה או משהו כזה)! לא בשופרסל ולא בקשת! יש רק את המוצרים העלובים בבקבוקי זכוכית 750מ"ל עם תוית בעברית. כזה תירוץ עלוב לסויה בחיי...

נכון!

בדיוק היום טיב טעם הבריזו לי עם בקבוק יאמאסה.

הציעו לי כתחליף איזה עולב של מי-מלח חומים. כמובן שסימנתי "לא" באפליקציה, ואמרתי לעצמי שאזמין בשופרסל בשבוע הבא.

לא ידעתי שהמחסור הוא לאומי :-)

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחוקים... גם אני רציתי להזמין היום קיקומן ירוק, ואין. בלית ברירה הזמנתי איזה רוטב סויה שקר כלשהו, שיהיה משהו בינתיים עד שנצא מהבידוד.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, יש עדכוני סויה.

קפצתי שוב לקשת ומצאתי את הסויה הזולה שהייתי משתמש בה בתקופתי לימודיי. אני זוכר אותה כסבירה בהחלט, ומקווה לא להתאכזב.

נתון נוסף שעובד לטובת הסויה הזו הוא כמות הנתרן. 6800 לעומת קצת פחות מ 6000 בקיקומן כמדומני.

למה הנתון הזה חשוב? כי שמתי לב שלסויה זוועתית יש נתרן בכמויות הרבה יותר גבוהות... 12000-17000(!) אם אני זוכר נכון.

להלן התחליף למקור:

IMG_0859.jpg

IMG_0860.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...