Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין קומפוננטים של jbl ,infinity, morel

Zachduke
שימו לב! השרשור הזה בן 1387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום , אני מתלבט בין 3 סוגי קומפוננטים לגימני שלי , הם הולכים להיות מורכבים מקדימה עם סאב ומגבר ומאחורה לא יהיו עוד רמקולים. מה שהכי חשוב לי שהם יהיו עוצמתיים מכיוון שמתכוון להרכיב רק 2 רמקולים. עד עכשיו היו מורכבים לי jbl gto509c ואחד נשרף אז מתכוון לעלות ל 6.5.ההתלבטות היא בין 
אופציה ראשונה jbl. Gto609c 
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=906405

אופציה שנייה infinity ref-6520cx
https://www.zap.co.il//model.aspx?modelid=948345&utm_medium=cpc&utm_source=google&zapsrc=ppc&gclid=Cj0KCQjww_f2BRC-ARIsAP3zarHV4SP4sw7_DmcbqtGx2nl20874lihWDRPC14nrtC11ucRLorJv_TIaAnTJEALw_wcB

אופציה שלישית morel maximo 6.5
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=771800

שוב אני מדגיש חשובה לי העוצמה מכיוון שמרכיב רק 2 קומפוננטים + סאב ומגבר שכבר קיימים . 
תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך על האינפיניטי סט ממש טוב למחיר

גם בגלל הנצילות וההתנגדות שלו הוא נותן הספקים יפים גם בהגברה בסיסית.

נב- אתה בטוח שבגימני אתה יכול להכניס 6.5

כי ממה שידוע לי {אלא אם כן מדובר בצורה החדשה} זה לא כזה פשוט

הרמקולים המקוריים אם אני לא טועה הם בכלל 4 אינצ.

עריכה אחרונה על ידי AUDIO KING
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון הרפרנס של אינפנטי וgto של גבאל זה אותו רמקול וקרוס וטויטר. אישית התקנתי המון את האינפנטי מאוד מבסוט עליהם וגם הלקוחות
אפילו ברכב שלי הם מותקנים 

בגימני המיקום של הרמקול למטה הם לא טוב מכיון שהתיבת תהודה שם קטנה
בשביל לוודא שהרמקולים מתאימים לך. אשמח שתציין את דגם המגבר שלך ואפילו תעלה תמונה שלו
וגם של הסאב
ושל יחידת הראש(רדיו/מולטמדיה)

במידה ותרצה לשפר עוד קצת תוכל להתקין רמקולים 6x9 במגש או כמו בהתקנה שביצעתי בגימני במיקום מיוחד

969F4E64-8E7A-4BCE-BEFB-0FE13CA08BBC.jpeg

דוקטור קארלד-מתקין מערכות שמע ומסכים לרכב (גילוי נאות ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...