Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות בהגה לאחר החלפת ג׳אנטים וצמיגים.

Perituvbul
שימו לב! השרשור הזה בן 1420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, Perituvbul כתב:

היו לי 2 רכבים עם גאנטים סינים ולא היו שם רעידות. אני לא אוותר גם אם הוא יצטרך להחליף לי לסט חדש משו גרמני / איטלקי

מלבד מחיר, שאני יכול להבין, אני לא מצליח להבין מה עומד מאחורי החלפה של חישוקים מקוריים עבור תחליף סיני (ככל שיהיה). מה עם בטיחות, עמידות?

בכל אופן, תן לבחור מג.מ פורטל לשבור את הראש. בהצלחה - תעדכן כאן מה קורה עם זה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 9 דקות, Fraysa כתב:

מלבד מחיר, שאני יכול להבין, אני לא מצליח להבין מה עומד מאחורי החלפה של חישוקים מקוריים עבור תחליף סיני (ככל שיהיה). מה עם בטיחות, עמידות?

בכל אופן, תן לבחור מג.מ פורטל לשבור את הראש. בהצלחה - תעדכן כאן מה קורה עם זה.

יופי?

קבל:

7ECDFBF9-9F9F-4A3E-82DD-E7B51C3B911F.jpeg

4EEFD153-A81B-4E20-94CF-DCC1C50FECA2.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש אופציה לשים צמיג מקורי לניסיון אז שווה לנסות, מה שמגיע הרכבה ראשונית - לדעתי זה פירלי אבל תבדוק בדיוק באתר שלהם איזה סוג.
באיזון שמים משקולות, ולצמיג סיני נדרש לשים יותר משקולות - לכאורה שניהם מאוזנים פיקס אבל בפועל שמת יותר משקל מה שבא לידי ביטוי ברעידה במהירויות גבוהות

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Perituvbul כתב:

יופי?

קבל:

מהניסיון שלי, עם כמה שאני לא מתחבר לחישוקים המקוריים - מעולם לא הייתי מחליף מקורי לתחליפי סיני נטו מטעמי בטיחות, אבל אני יכול להבין. 

תעדכן מה אמר מר ג.מ. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני לא כזה מבין גדול, אבל אמרתי אולי זה כן יכול לעזור.

יש בחור בשם אלי כרמן בבני ברק ברחוב הירקון, אולי הוא יכול לעזור בזה?

בגדול הוא מתמחה בכיוון פרונטים, אבל כשהייתי אצלו ראיתי שיש לו כל מיני מכשירים וטיפולים שהוא עושה שם, אולי שווה להתייעץ אתו בנושא. מניסיון שלי ומהמלצות הוא מאוד מאוד מאוד מקצועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Fraysa כתב:

@Perituvbul יש חדש?

יום שישי אמור לסוע שוב לבחור שמכר לי הוא הזמין לי טבעות מרכוז מאלומניום במידה. בוא נראה, אם זה לא יעבוד אני אאעשה שם איזון בלחץ (דינמי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו שאלה. רכב שלי אוודי קיו 3 מגיעה מהחברה עם טבעות מרכוז? על הגאנט המקורי כמובן. כרגע יש והפאנצרנמאכר אומר שזה ככה מגיע מהחברה ואחרים טוענים שרכב חדש עם גאנט מקורי לא מגיע עם טבעות. בקיצור אני שואל אם הוא שם אותם או שיש סיכוי שזה הגיע ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Perituvbul כתב:

תגידו שאלה. רכב שלי אוודי קיו 3 מגיעה מהחברה עם טבעות מרכוז? על הגאנט המקורי כמובן. כרגע יש והפאנצרנמאכר אומר שזה ככה מגיע מהחברה ואחרים טוענים שרכב חדש עם גאנט מקורי לא מגיע עם טבעות. בקיצור אני שואל אם הוא שם אותם או שיש סיכוי שזה הגיע ככה?

אחי, אין לי איך להגיד לך את זה אבל עובדים עליך. ג'אנט מקורי בחיים לא מגיע עם טבעות מרכוז. זה מגיע בול, לא ספייסרים, לא טבעות ולא כלום. זה משהו ששמים לג'אנטים לא מקוריים.

ממליץ לך כמה שיותר מהר לחזור למקורי ולחפש מקוריים או תחליפים מקוריים ולברוח מהמקום הזה שפוגע לך בבטיחות ובחיים שלך.

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב בעולם שחברה תייצר ג'אנט עקום ואז תשבצר אותו… במיוחד לא חברה גרמנית

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טבעות מרכוז הם מתאמים של הג'אנט לקדח האמצעי על מנת שלא יהיה רווח.

זה רלוונטי לג'אנטים אוניברסליים (חליפיים) - לא יצא לי לראות מצב שבו ג'אנט מקורי הגיע עם כאלו.

אני אתרום את העשר אגורות שלי לבעיה שלך.

גם אני ברכבי הקודם רציתי לשדרג את המראה ומה יותר פשוט מאשר להכנס לפנצרייה ולרכוש בסביבות 1000-1500 ש"ח חישוקים סיניים שנראים דליקטס? (תלוי בקוטר כמובן)

הדבר גרם בדיוק לתופעות שאתה מתאר - נסיעה לא חלקה, קופצניות בעקבות משקל קופץ גבוה יותר, בלאי מוגבר של גומיות ואצלי גם צריכת דלק מוגברת.

השוני בינינו זה שהרכב שלי היה בן 14 ואני הייתי צעיר ב5 שנים ממה שאני היום.

היום אין מצב שאני אעשה את הטעות הזו ואקנה ג'אנטים סיניים - מעדיף להשאר עם ג'אנט ברזל שחור.

תאמין לי שאני מבין את הרצון לשדרג את המראה (ובאמת שזה משדרג לפי התמונות שהעלית) אבל לדעתי לא בכל מחיר - החסרונות עולים על היתרונות.

מצטער שאני אשמע כמו תקליט שבור אבל גם אני מציע לך לחזור לג'אנטים הרגילים או למצוא ג'אנטים מקוריים יד שנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'אנט מקורי מגיע ללא טבעות מירכוז, פשוט כי לא צריך. הג'אנט מתאים בול לרכב.

ספייסרים וטבעות מירכוז אלה דברים שמתקינים כאשר משתמשים בג'אנטים תחליפיים שלא מתאימים בדיוק לרכב.

אני לא רוצה להגיד משהו לא יפה על מי שאמר לך שג'אנט מקורי מגיע עם טבעות מירכוז, אבל זה פשוט לא נכון.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת המקצועיות של שוק האפטרמרקט בארץ היא ממש לא גבוהה. השאלה עכשיו היא כמה סבלנות יש לך, ללכת ולהיטרטר בין כל מני גאונים שאומרים לך דברים כאלה, לשלם להם מאות שקלים על כל מני איזונים, על הדרך להעמיס על מערכת ההיגוי עם כל הרעידות האלה שלך תידע כמה נזק הן עושות כדי שבסוף אולי תגיע לאיזה צדיק שישים לב שהגא'נט שמכרו לך צריך איזה טבעת, או שהוא בכלל לא מתאים לרכב, או שהוא עקום, או שהצמיגים דפוקים או איזה משהו אחר.

הייתי שם... אם אני מסתכל באחוזים על הכסף שהפסדתי מול הערך של הרכב שלי אז הפסדתי הרבה יותר ממך, אבל אתה יודע מה? זה לא מעניין אותי.
חזרתי למידה המקורית. שמתי צמיגים חדשים. הרכב נוסע מדהים, לא הייתי חוזר אחורה ולא משנה כמה הג'אנט השני מרשים ויפה, והוא מרשים, יפה, מגניב ונדיר, אבל הוא ישב בגינה בחצר, על הרכב הזה הוא לא עולה.

מכאן קח את זה לאן שאתה רוצה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, farkash7 כתב:

רמת המקצועיות של שוק האפטרמרקט בארץ היא ממש לא גבוהה. השאלה עכשיו היא כמה סבלנות יש לך, ללכת ולהיטרטר בין כל מני גאונים שאומרים לך דברים כאלה, לשלם להם מאות שקלים על כל מני איזונים, על הדרך להעמיס על מערכת ההיגוי עם כל הרעידות האלה שלך תידע כמה נזק הן עושות כדי שבסוף אולי תגיע לאיזה צדיק שישים לב שהגא'נט שמכרו לך צריך איזה טבעת, או שהוא בכלל לא מתאים לרכב, או שהוא עקום, או שהצמיגים דפוקים או איזה משהו אחר.

הייתי שם... אם אני מסתכל באחוזים על הכסף שהפסדתי מול הערך של הרכב שלי אז הפסדתי הרבה יותר ממך, אבל אתה יודע מה? זה לא מעניין אותי.
חזרתי למידה המקורית. שמתי צמיגים חדשים. הרכב נוסע מדהים, לא הייתי חוזר אחורה ולא משנה כמה הג'אנט השני מרשים ויפה, והוא מרשים, יפה, מגניב ונדיר, אבל הוא ישב בגינה בחצר, על הרכב הזה הוא לא עולה.

מכאן קח את זה לאן שאתה רוצה.

אבל אחי... היופי! מה כל זה שווה ביחס ליופי? 

בתאריך 8.6.2020 בשעה 19:49, Perituvbul כתב:

יופי?

קבל:

אגב, אני מקווה שלא השארת להם שם את הג'אנטים המקוריים שלך (מה שאנשים נוטים לעשות כדי לקבל "הנחה"). כי אם כן, תהיה בטוח שהשארת להם לפחות 15,000 ש"ח ושהם כבר לא שם מזמן.

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...