Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח מהירות א-3 (המצלמות שנפסלו בבית משפט)

שימו לב! השרשור הזה בן 1412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל העניין בשיטת מוצלאחי זה למשוך זמן ולסרבל את התהליך בתקווה שאיכשהו הדו"ח יאבד בדרך.

וגם אם לא, למשוך את כל העניין שנה + מקזז משמעותית את אורך חיי הנקודות.

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם דווקא דיי מהירים בתגובות (הסתומות ומוכתבות מראש) שלהם.

כלומר דיי מכר תקבל תשובה שלילית לביטול הדו"ח כי "המצלמות אמינות לאחר בדיקה מחדש", וזה לא משנה שאת האמינות הן מקבלו מבית המשפט והן לא קיבלו מבית המשפט אמינות!

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Muzic4Ever כתב:

כל העניין בשיטת מוצלאחי זה למשוך זמן ולסרבל את התהליך בתקווה שאיכשהו הדו"ח יאבד בדרך.

וגם אם לא, למשוך את כל העניין שנה + מקזז משמעותית את אורך חיי הנקודות.

שתי שיטות

הראשונה לבקש ביטול את המהלך הזה אתה יכול לבצע תוך 30 יון מיום קבלת ההודעה על הדו"ח

שלח כמה ימים לפני בדואר רשום עם אישור מסירה.

קיבלת תשובה שלילית ( מפתיע האא ) יש לך 30 יום לשלם או לבקש להישפט.

שוב אותה טכניקה 

ואז ממתין לקבלת כתב אישום , בו יקבע מועד הדיון הראשון  בד"כ כחצי שנה מיום קבלת כתב האישום.

השניה ממתין 85 יום ואז שולח בקשה להישפט בטכניקה הידועה

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לספר מניסיוני כמו שכבר פירטתי בפורום.

קיבלתי בקשה לתשלום קנס על עבירת מהירות שתועדה לכאורה במצלמת מהירות עוד לפני הפסיקה של בית המשפט בעכו. ביקשתי לדחות את התשלום עקב הדיון בבית המשפט. באותם זמנים המשטרה דחתה כמה פעמים את מועד התשלום של הקנסות עד לפסק דין.

לאחר הפסק דין ביקשתי לבטל את התשלום עקב פסק הדין, במשטרה לא הסכימו וטענו שיש בידיהם דו"ח של הטכניון שמאשר את אמינות המצלמות. ביקשתי להישפט. קיבלתי תאריך למשפט שאחר כך נדחה לתאריך אחר בקיצור הגעתי לבית משפט כמעט שנתיים לאחר מועד העבירה לכאורה, הסתבר שאין משפט. הדו"ח שלי מעולם לא הוגש לבית המשפט. ניגשתי גם ביום למחרת לבית המשפט כדי לוודא שבטעות הדו"ח לא הוגש ביום שלפני רק בשעה מאוחרת יותר - לא הוגש. אמרתי יפה שלום והלכתי הביתה. מאז עברה חצי שנה לא שמעתי מאף אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.6.2020 בשעה 16:27, m3x7r3m3 כתב:

הם דווקא דיי מהירים בתגובות (הסתומות ומוכתבות מראש) שלהם.

כלומר דיי מכר תקבל תשובה שלילית לביטול הדו"ח כי "המצלמות אמינות לאחר בדיקה מחדש", וזה לא משנה שאת האמינות הן מקבלו מבית המשפט והן לא קיבלו מבית המשפט אמינות!

מה זה דיי מהירים? תוך כמה זמן אני צפוי לקבל תשובה על בקשה לביטול דו"ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין יומיים לשבוע וחצי מהניסיון של אנשים כאן

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...