Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור היכרות חברי המועדון

אייל
שימו לב! השרשור הזה בן 1139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

רבים מכירים אותי בתור אייל GTI, אחרי כ18 שנים בחיק קונצרן VAG, הכוללות: 

פולו 16V, גולף ידנית ג'נריישן  ו3 GTI ברצף  (דור 4, 5, 6 ) 
החלטתי שהגיע הזמן לערבב את הקלפים ולקצת שינוי.

לפני כשנתיים התחלתי לשים לב לרכבי וולבו מהדור החדש אשר היוו קפיצת מדרגה של היצרן מכל הבחינות וגם נתנו תמורה לכסף פנומנלית ומדי פעם עקבתי אחרי הלוחות.  (חיפשתי S60 או V40 רק ברמת הגימור הגבוהה - RDESIGN ורק עם מנוע T5 העדכני וגיר פלנרי 8 הילוכים) 
אי שם בסוף מאי 2019 עלתה בלוח V40-T5-R-design בצבע מיוחד ועם נתונים פנומנליים.

מיד הלכתי לראות וגיליתי רכב שנראה כאילו אתמול נמסר מהסוכנות, מתחבא בחניון תת קרקעי אי שם במרכז תל אביב , עם 6,900 ק"מ אמיתיים על השעון ושבעליו שהשקיע גם כסף רב בשדרוגים מעבר לסטנדרט נוסע באופניים חשמליים לעבודתו ברחוב הסמוך ומוכר אותו מחוסר שימוש , אהבתי מה שראיתי ,עשיתי סיבוב ארוך ,סגרתי עליו עקרונית והמתנתי לתאריך מסירה מהבעלים שלא היה מגובש עד הסוף , בינתיים העליתי מודעה בפורום למכירת ה GTI והיא נמכרה מהר מאוד לחבר פורום נחמד ופדנט שימשיך לעדכן אותנו (אם ירצה) ויגיב כאן בשרשור (אם ירצה) .

לאחר מספר ימים עסקת הקניה התממשה

Volvo V40 T5 - R-design

מנוע 245 כ"ס, גיר 8 הילוכים

שנת 2016

יד 1 (עכשיו כבר יד 2)

עם 6,900 ק"מ ( כיום אחרי שנה היא כבר עם כמעט 18 אלף ק"מ) 

בצבע REBEL BLUE .

בשל העובדה שכמעט ואין מידע טכני בנושא וולבו ברשת בעברית ,חובבי רכב או אנשי מקצוע מתמחים והיה לי מאוד קשה לקבל החלטה ברכישה  , הקמתי קבוצת ווטסאפ שכוללת כיום כבר כ20 איש ובה אנו מנסים לעזור אחד לשני (כמעט כל הנוכחים בעלים של וולבו מהדור האחרון , רובם עם T5) .

כעת הקבוצה הזו עוברת לכאן בתקווה שלמרות שפחות נוח לכתוב כאן מווטסאפ , אנשים יזרמו למען הדורות הבאים.  

WhatsApp Image 2020-05-27 at 13.51.02.jpeg

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אתה בא מ-GTI,

אם לדבר על אנשים נורמטיביים 😁 זה לא כזה משנה T5 או T4 (ומה תגיד על T3??)

190 כ"ס או 245 כ"ס. פחות שניה בזינוק מ-0 ל-100, אני לא מרגיש שחסר לי כוח

להבדיל R-DESIGN היא שלדה קשוחה יותר, פחות נוחה על הכביש. שוב - אוריאנטציה ספורטיבית

מי שמחפש נוחות או Momentum או Inscription

אני התאהבתי בוולוו שלי בגלל

- רמת הבטיחות - 8 (!!)

- רמת אבזור גבוהה יחסית למתחרים

- קדמה טכנולוגית (כמה רכבים יש עם שקע USB-C מאחורה ומשטח טעינה אינדוקציה?)

- חוסר סטיגמה של נובוריש (יכולתי ב-320K לקנות גם אודי או במוו -- לא רציתי תשומת לב!)

- הנדסת אנוש ואיכות חומרים

- תמחור הוגן (יחסית למתחרים) ועלות סבירה של ביטוח. טיפול במוסך אני עוד לא יודע, אבל מקווה שהיה זול יותר מדלק מוטוקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם,

נעים מאוד,

היום קוראים לזה משבר גיל ה 40... לי פשוט התחשק משהו יותר חזק מהרכבים הסטנדרטיים שנסעתי בהם עד כה. 

אז אחרי שעברתי את המכשלה בראש של משהו יותר יקר ויוקרתי, ואחרי שפסלתי את הלנציה דלתא שמאוד סקרנה אותי, רכשתי לאחרונה s60 T4 שנת 2014 ברמת גימור ביזנס, בצבע שחור. 

בעקרון חיפשתי את ה T5' אך כל פעם פספסתי הזדמנויות כי  הקדימו אותי. עד שיום אחד קפצה לה הודעה ביד 2 שהותירה אותי דרוך ונחוש.

T4 עם 45 אלף ק"מ, מטופל רק במוסכים מורשים, יד ראשונה.... 

עבר חודש מהרכישה ובאותה הזדמנות נפרדתי מהפוקוס האמינה והמתוקתקת ששימשה אותי יפה במשך 8 שנים... 

במהלך החודש האחרון השקעתי בעיקר ביישור קו קוסמטי שעדיין לא הסתיים עקב מחסור בזמן. 

בגדול, לא צריך יותר לכבישי ישראל וגוש דן. אך קריאה מעמיקה בפורומים מעלה בי קצת חששות מהמנוע של פורד אך ימים יגידו. 

אשמח להצטרף לקבוצת הווצאפ,

נרכשה- וולבו s60  נפח 1600 T4

נמכרה- פורד פוקוס 1600 סמ"ק 2008  TREND X

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

אז אחרי משהו כמו 10 שנים עם לאסנר 2005, רכשתי S60 2016 בצבע לבן

האמת אני הייתי די סקפטי בנוגע לקנייה שלו, חששתי מאחזקה, טיפולים וכו' אבל ברגע שצייצתי לאשתי שחקה נפשי בוולוו, אי אפשר היה לחזור לאחור

הלאסנר הוחלפה בגלל שהיא הצריכה תיקונים שהגיעו לחצי מעלות הרכב ואז אמרתי די !

הרכש נרכש כיד ראשונה מהשכרה עם 98K (אני עושה פחות מ-10K בשנה) מ'אוטו סנטר'

ועכשיו נשאר ללמוד את הרכב ...

7AE953B3-3BAD-4F90-9F68-1BDD5FAE7242.png

45ACE21E-F58F-485A-8F8B-DEBF86537F5F.png

• רעיון טוב! 1

כיום : Mazda 3 Spirit 2015

אמצע: S60 T4 2016

התחלה : לאנסר 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לחברי הקבוצה,

פעם ראשונה שאני רוכש וולוו ואני בהחלט מרוצה. בעיקר מרוצה מזה שהרכב חזק ואמור להיות בטיחותי, נשמע כמו אחלה דיל :)

כמו כן, זה מרגיש טוב לקנות רכב שהוא קצת שונה מהעדר- זה בהחלט היה חלק מהשיקול. מיינסטרים זה משעמם(לטוב ולרע).

הרכב הוא C30 T5 2012:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...