Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרכון פורטוגלי

tkjbi
שימו לב! השרשור הזה בן 1432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הייתי לקוח שלהן, אז אני לא באמת יכול לדעת.

אבל הרושם שלי היה שהן מנסות לסגור כמה שיותר עסקאות בלי לברר יותר מדי פרטים.

לי עלה 9,500, אבל זה תלוי בתקופה שבה עשית, מספר האנשים שמגישים את הבקשה מאותה משפחה וכו׳.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב, 

ראשית גילוי נאות - אני בעל עסק בתחום הזה. אין לי כוונה לפרסם כאן את העסק שלי אז בבקשה לא לפנות אלי בהודעות פרטיות. מי שבאמת מחפש יתקל כבר בפרסומים שלנו בכל האינטרנט כמו שכתבתם קודם. 

כמה תשובות לשאלות שכתבתם

המחירים בשוק לפי מה שאני יודע הם בן 7500 ל-12000 שקל לכל בקשה. טווח המחירים גדול והאמת היא שלא תמיד יש לזה קשר לאיכות הטיפול המשפטי. יש מקומות זולים שעושים עבודה מקצועית ויש מקומות יקרים שעושים עבודה גרועה. 

אפשר בגדול לעשות לבד זה לא מאוד מסובך אבל... קחו בחשבון ש

1. מי שעושה לבד צריך להפסיד ימי עבודה ולרוץ ממקום למקום, גם זה שווה משהו

2. מי שעושה לבד ועושה טעות ולא מתקן את הטעות בזמן עלול לאכול אותה עם פסילה של התיק. וברגע שהתיק נפסל אי אפשר להגיש שוב כלומר הלך קאפוט הסיכוי. 

ההבדל העיקרי בין עורך דין ישראלי לבין חברה שמפרסמת בכל מקום זה העניין של חובות האמון המקצועיות. כשאתם מתנהלים מול עורך דין או חברת עורכי דין יש לעורך דין חובת אמון כלפי הלקוח כלומר ברמת התאוריה עורך דין לא יכול להעלם לכם עם הכסף ולהשאיר אתכם בלי העבודה. חברה יכולה לפשוט רגל ולהעלם בלי האזרחות שלכם

מה שמוביל אותי לשאלה אולי הכי חשובה שאתם צריכים לשאול לפני שאתם מוציאים את הכסף. תבדקו מול החברה תוך כמה זמן הם מתחייבים להגיש את הבקשה שלכם לרשויות בפורטוגל. למי שלא יודע לפני שממש מגישים את הבקשה שלכם לאזרחות יש תהליך של כמה חודשים שמתבצע בדרך כלל בארץ ומול הקהילה היהודית בפורטוגל. אני יודע מלא מעט לקוחות שלי שבחלק מהחברות אפשר להיתקע בקלות גם חצי שנה ויותר בארץ בלי שיגישו את הבקשה שלך. אצלנו ראשים עפים אם בקשה סטנדרטית לא עפה לפורטוגל תוך 3-4 חודשים גג. אחר כך כולם נכנסים לאותו תור של שנה וחצי עד שנתיים אבל זה כבר לא תלוי בחברות בארץ כולם עומדים באותו תור.

הפורטוגלים מתכוונים לסגור את החוק בעתיד. כרגע יש הצעת חוק של המפלגה השולטת בפורטוגל להקשיח מאוד את החוק, הפורטוגלים מתבאסים שהישראלים עושים שוק מהחוק ומוכרים אזרחויות פורטוגליות בקניון. בתכלס זה סתם תירוץ כנראה שהאיחוד האירופאי מפעיל לחץ לסגור את זה. אבל זה לא משנה, מתישהו הצעת החוק הזה תעבור והחוק ייסגר אולי בעוד שנה אולי בעוד שלוש, לא ידוע כרגע

ולגבי מה ששאלו פה אז ארץ הלידה מופיעה בכל מקרה בדרכון גם אם טסים לפורטוגל להוציא את הדרכון. אני מאמין שרוב הלקוחות יטוסו לפורטוגל להוציא כי בארץ יש תור של חצי שנה להוציא תעודת זהות ואז צריך עוד תור עוד חצי שנה קדימה בשביל להוציא את הדרכון. בליסבון זה 3 4 ימים ויש לכם הכל וגם על הדרך טיול קצר בעיר יפה מאוד

בהצלחה לכולם

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר בעל עסק

אם אתה עורך דין וכתבת "כשאתם מתנהלים מול עורך דין או חברת עורכי דין יש לעורך דין חובת אמון כלפי הלקוח כלומר ברמת התאוריה עורך דין לא יכול להעלם לכם עם הכסף ולהשאיר אתכם בלי העבודה., " כנראה לא קראת את זה

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3402648,00.html

אני מכיר אישית את ה"גברת " הזו, וזה רק חלק ממעלליה.

בשורות טובות

• רעיון טוב! 2

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל יכול לקרות וזאת לא הפעם הראשונה שעורך דין הונה לקוחות.
עם זאת, עו"ד נתון לסנקציות אישיות עד כדי שלילת רשיונו מה שעשוי להקטין את תופעת ההונאה.
חברה בע"מ פשוט נסגרת ונעלמת עם הכסף ועכשיו לך תחפש...

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לעיין בזמנו ברשימה שפורסמה באחד מהאתרים בנושא (סתם מסקרנות) ויש בה לא מעט שמות שלא הייתי מצפה למצוא ברשימה כזו (כגון שפירא, שהוא בכלל קשור לעיר בגרמניה, וכל מיני "שטיין"-ים).

עולה השאלה כמה הקהילה ליבראלית בלאשר קשר של שם לפורטוגל, במיוחד שמצד אחד ידוע ששיעור ניכר מהאשכנזים מקורו בחצי האי האיברי ומצד שני לרוב שמות משפחה שונו או אומצו לאחר היציאה מהמדינה...

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...