Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'יפון בתקציב של 50K-60K ,לאיזה כיוון ללכת?

GABIUBOGI
שימו לב! השרשור הזה בן 1469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, קורן בן אשר כתב:

באמת בשביל מה אתה צריך את כל הזבאלה הזה. להוסיף עוד כסף כדי להחליף את הפורטה ברכבים מחורבנים יותר כמעט מכל בחינה?

אה הבנתי. הבחורה.

ובכלל, מה בדיוק ג'יפון בקרוסאובר?

במקומך גם אני הייתי מתמקד ב-XV שני ליטר. רכב מצויין, מניסיון.

הקרוסאובר בעלת תנוחת נהיגה גבוהה יותר מהסובארו. והיא גם מרווחת יותר ובעלת תא מטען גדול יותר. 

אכן, לא מדובר בג'יפון גדול כמו הספורטאז', אבל בהחלט נחשב ומרגיש "ג'יפון". 

לא כתב הבחור שהוא מחפש יכולת שטח. לכן, אין לו מה לחפש בסובארו. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שפות"ש צריך להתמקד יותר במציאת מכונית במצב טוב ככל האפשר, עם ק"מ נמוך ככל האפשר שטופלה בצורה הכי מסודרת שאפשר. בגילאי 6-7, זה קריטי הרבה יותר מהדגם שתבחר.

שאלה לפות"ש - מה הנסועה השנתית שלך?

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי התקציב נמוך מדי לדרישות.חסוך עוד קצת, המתן עוד קצת לחברות הליסינג שימכרו רכבים בכמויות של אנשים שפוטרו - ואז אולי תוכל לממש את דרישותיך. בהצלחה

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, markb205 כתב:

הקרוסאובר בעלת תנוחת נהיגה גבוהה יותר מהסובארו. והיא גם מרווחת יותר ובעלת תא מטען גדול יותר. 

אכן, לא מדובר בג'יפון גדול כמו הספורטאז', אבל בהחלט נחשב ומרגיש "ג'יפון". 

לא כתב הבחור שהוא מחפש יכולת שטח. לכן, אין לו מה לחפש בסובארו. 

אכן לא מחפש יכולת שטח, מקסימום אסע יותר בבטחה בדרך לעשות מנגל ביער.

לפני 4 שעות, nadavd4 כתב:

אני חושב שפות"ש צריך להתמקד יותר במציאת מכונית במצב טוב ככל האפשר, עם ק"מ נמוך ככל האפשר שטופלה בצורה הכי מסודרת שאפשר. בגילאי 6-7, זה קריטי הרבה יותר מהדגם שתבחר.

שאלה לפות"ש - מה הנסועה השנתית שלך?

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

האמת שאני איש קבע שגם תוך כדי שירות למדתי תואר, סיימתי את התואר וזאת כאילו המתנת סיום תואר שאני עושה לעצמי.
פעם הייתי נוסע כ40 אלף בשנה. היום אני מצטרף למערך הסעות הנגדים של היחידה שלי, אז הרכב ייסע אולי 2-3 קילומטר ביום בתוך קצרין, ובסופ''שים להורים.

לכן צריכת דלק לא מעניינית אותי יותר מידי, אבל תמיד כיף לחסוך.

לפני 3 שעות, Michazzz כתב:

לדעתי התקציב נמוך מדי לדרישות.חסוך עוד קצת, המתן עוד קצת לחברות הליסינג שימכרו רכבים בכמויות של אנשים שפוטרו - ואז אולי תוכל לממש את דרישותיך. בהצלחה

גם אם זה יקרה וכשזה יקרה הרכבים האלה לא בכסף שלי, אני לא מעוניין באלנטרה או מזדה 3 מליסינג. וכל הג'יפונים כנראה לא ירדו לאיזור התקציב שלי.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שרוב היום הרכב לא ייסע, כדאי לך להשוות מחירי ביטוח לגבי כמה מהדגמים שחשבת עליהם, יש סיכוי שיש הבדל גדול במקיף בין ג'יפון לרכב רגיל, ואם אתה מנסה להשאר על תקציב נמוך, כדאי שתתחשב בעלויות של טסט וביטוחים

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון, הסוזוקי מאוד זולה לאחזקה. 

ביטוח, טסט וטיפולים מאוד זולים. 

צריכת דלק מצויינת של 1/13.5 בנסיעה משולבת. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.4.2020 בשעה 22:27, Jeka88 כתב:

ככל הידוע לי ה-XV בתקציבים של פותח השרשור טוחן את אותה כמות שמן כמו דלק,הייתה תביעה יצוגית בנושא אם אני לא טועה.

לא! הוא נוסע רק על שמן, הדלק זה למזגן.

(צריכה אמיתית 1 ליטר ל 15-20 אק"מ בתלות בסוג הנסיעות)

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...