Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אפשר לדעת מי בפועל נהג ברכב שנרכש מיד שניה?

Leo Ruiz
שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש גבול לכמה סגנון נהיגה משפיע על בלאי הרכב.

בסופו של דבר רובנו נוסעים לעבודה בבוקר וחוזרים בערב-נוסעים על כביש 6/1/4 ועומדים בפקקים.

לדעתי אתה מחפש לייצר בעיות איפה שאין.

על כל רכב חברה יכולים לנהוג כל עובדי החברה,אז כן יש מצב שהייתי בחול שבועיים והשארתי את האוטו לאחד העובדים,so what?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לנסות להחתים אותו על מסמך בו הוא מתחייב להחזיר את כספך אם יתברר שמישהו אחר נהג- לא יודע אם זה יעזור אבל שווה לראות איך יגיב

המלצה כללית , כמוכרי רכב אל תחתמו על שום התחייבות, הדבר היחיד שאתם יכולים לחתום עליו הוא שאתם הבעלים של הרכב (אם אתם הבעלים)

ואתם מוכרים אותו לקונה.

כל התחייבות שלכם .. אפילו בהודעות ווטאסאפ .. כמו "מתחייב לך שהרכב תקין" , "לא היו שום בעיות"..

תמיד עלול להיות משהו שהצד השני יחליט להגיש תביעה על סמך ההתחייבות הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה אני לא מימן לחארטא הזו של חברות הליסינג "נהג יחיד". וגם אם זה נהג יחיד, זה ממש לא מצדיק את המחיר המופקע שחברות הליסינג דורשות ומקבלות על הרכבים הללו.

לקנות רכב יד שניה בארץ זה סיוט, פשוט גיהנום - להתרוצץ סביב מכוני בדיקה מוסכים לקפץ בין מוכרים שמשקרים ומרמים אותך ומשחקים איתך כל הזמן.

אז אני ממש לא מתפלא שחברה שאומרת לך ״יש לי מלא רכבים בוא תבחר אחד ותקבל אחריות לשנה ומוכר בעניבה״ מצליחה למכור רכבים שלרוב במצב פחות טוב ועם נסועה גבוהה יותר מהשוק במחירי שוק יד שניה או אפילו מעל, לרוב האנשים זה פשוט לא אכפת.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו שמחפש עכשו רכב אני מסכים איתך.

3 חודשים אני מחפש רכב במצב סביר במחיר הגיוני ואין.

לתת 45 אלף על אלנטרה מ2014 כשנותנים לי בליסינג את אותו רכב מ2016 עם פחות קמ ב55 עם שנתיים אחריות?

או גאונים שמוכרים יד2 מליסינג ביותר ממה שחברות הליסינג מוכרות?

אז אני אשים כבר 55 ואחסוך את הכאב ראש+אצא עם רכב חדש יותר.

עריכה אחרונה על ידי halperin96

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועם כל זה אנשים קונים. הסוכנים לא מתאמצים בכלל. איך אמר לי לפני שנה סוכן של אחת חברות הליסינג הגדולות על רכב לא בטיחותי שהוא הציע לי..."אחי, אתה יודע כמה חתיכות כאלה אני מעיף ביום? אנשים בכלל לא בודקים את מה שאתה אומר...".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי כל אחד מחפש דברים אחרים שחשובים לו.

לא חסר כאלה שבאים בגישת ה"יהיה בסדר/הכל מלמעלה/אם תהיה תאונה זה לא באמת יעזור לי" ומעדיפים לקבל עוד אינצ' וחצי במולטימדיה.

כמו שאותך לא עניין הנאה מנהיגה ואותי לא מעניינת צריכת הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, אין לך דרך לדעת מי נהג על הרכב.

אבל אם זה רכב ספורטיבי, הרבה פעמים לאנשים שמחזיקים ברכבים האלה יש חיבה מאוד גדולה לרכב. אתה יכול לבחון את זה ע"פ מצב הרכב מבפנים ומבחוץ והסטוריית הטיפולים (כל כמה ק"מ בוצע טיפול, מה הוחלף בכל טיפול והאם הושקע אקסטרה, כמו למשל תוסף שמן או צמיגים יקרים, האם נרכשו רפידות ברקס יוקרתיות, באיזה שמן השתמשו והאם הוא נחשב לשמן יוקרתי). אני לא אומר שהדברים האלה ישפיעו על מצב הרכב, אבל לפי הדברים האלה אתה תוכל לשער בצורה מדויקת יותר איך התייחס בעל הרכב לאותו רכב. כמו כן תסתכל מקרוב על הפח בכל הרכב, ותנסה לראות אם יש שריטות קלות ולא עמוקות שנוצרו משטיפה במכונה. אם אין אז סביר שהרכב נשטף ידנית וזה עוד משהו שמעיד על היחס של הבעלים לרכב.

ואגב, גם אם הוא "זימבר" את הרכב ו"לחץ" הרבה, אז מה? זה לא משהו שמאיץ בלאי באופן משמעותי על המנוע או הגיר. במיוחד אם הרכב טופל בזמן ולא הוזנח.

דבר נוסף, תבדוק אם הרכב עבר שיפורים. אני מאוד לא ממליץ לקנות רכב עם שיפורים כי אלו דברים שכן עלולים להאיץ את הבלאי של המנוע באופן משמעותי. זה תלוי כמובן באיזה שיפור מדובר, אבל ב-90 אחוז מהרכבים המשופרים יש לפחות stage 1 שהדבר שציינתי נכון לגביו. וכמובן, גם אם הרכב כרגע בלי שיפורים, לפי בדיקת מחשב ניתן לראות האם הותקנו בעבר תוכנות כאלה ואחרות בהסטוריה.

עריכה אחרונה על ידי Charly
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...