Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הילוך שישי - אזהרה חמורה (לא לדאוג, אף אחד בשרשור לא נהרג)

howitzer
שימו לב! השרשור הזה בן 1977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד סיבה מדוע אני לא מקשיע אף פעם בביטוח מקיף, ולא רוכש רכב חדש מהניילונים.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ברשותך אני מפריד בין תיאור המקרה הענייני, לבין הדרמה וההצהרות שאתה עושה.

הדרמה שאתה מייצר סביב האירוע וההצהרות הלוחמניות רק גורעות מהטיעון שלך. הצהרות כמו "שירות מחריד" "הימנעו בכל מחיר" וההמשך הפומפוזי - למרות שרצית להראות כמה המוסך רשלני - מעידות בעיקר עליך, וחושפות אותך לתביעת דיבה.

.

בבקשה תפסיקו לאיים על חברי פורום בתביעות דיבה. כל עוד העובדות שציין נכונות, אין כל מקום לתביעת דיבה. הצהרות, פרשנויות, עמדות, דעות ווידויים - מוצאות חן או לא, אבל את המשפט הן לא מעניינות.

לגופו של ענין, כשמקלפים את הרטוריקה נשמע שקיבל שירות ח$א בהרבה כסף, ולעודד סלחנות כלפי זה אני באמת לא מבין."ככה זה בישראל" (לא אתה אבל אחרים כתבו) - בשביל זה לא צריך קהילה של אנשים שרכב ואיכות בשבילם הן מילים שהולכות ביחד.

העובדה שבעבר טיפלו בך שם היטב לא רלוונטית לאמיתות של התלונה הזו, מה יעזור לך אם הגישו לך ארוחה רקובה במסעדה שכשאני אכלתי שם היה בסדר?

וכמובן ההמלצה שלא ללכת למוסכי הסדר חשובה ביותר. יש בדרך כלל הפרש בהשתתפות העצמית אבל 1. שווה לספוג; 2. לעיתים קרובות המוסך נותן הנחה בגובה ההפרש הזה או מתחלק בו.

יש מספיק ידע פחחי וחלקי חילוף מתאימים כדי לבצע תיקונים ברמת רכב כמעט חדש. צריך רק תרבות שזה מה שנדרש.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

נפגשתי עם שלומי בורג ומרגלית, המנהל של הילוך שישי והעוזרת שלו. בגדול אמרו לי את הדברים הבאים:

1. כנראה הכי חשוב - הם לקחו אחריות ב100% על כל מה שאמרתי, בלי להכחיש מילה ממה שכתוב. לדבריהם נעשה תחקיר והקריאו לי אותו (לא הסכימו להראות) את ההאזנות לשיחות שבוצעו והחשבוניות שהוגשו. נהלים חודדו (כולל חותמת ממש גדולה ואדומה שמאשרת בדיקה לפני מסירה ללקוח) ו"מי שצריך" לקבל על הראש קיבל על הראש. אף אחד לא פוטר.

2. הם הלינו על זה שפניתי לאינטרנט ולא פניתי דרך האתר שלהם או התקשרתי אל אחד מהבכירים; מבחינתי לפנות למנהל מחלקת פחחות ומנהל המוסך זה מה שמצופה מלקוח סביר. אני דוחה את הטיעון הזה, ולמרות מחאותיהם הנמרצות, אני לא חושב שהייתי מטופל בכזאת רצינות אם לא הייתי כותב פה. הם סיפרו על כל מיני אנשים שפנו אליהם בעקבות הפוסט כולל יבואנים וכמו שנאמר, אור השמש הוא המחטא הכי טוב, ואחרי הכל, איזה אדם יודה שהיה צריך לחטוף חזק בשביל ללמוד ואי אפשר היה "לסגור את זה בשקט" ואיזה חברה נשואת תלונה לא מבטיחה שלקחים הופקו, המקרה חריג ולא מייצג בין אם מדובר בעסק שמעד חד פעמית ובין אם מדובר בהוט

3. הם הציעו לי פיצוי "בשביל לגרום לי להיות מרוצה ולזכות בי חזרה כלקוח" ונתנו כדוגמה טיפול בחינם או שטיפה + וקס. הדבר היחיד שהסכמתי לשקול זה תיקון (של התיקון של התיקון...) של הידית שיעשה על ידי הפחח המומחה הגדול שלהם בפיקוח של המנכ"ל. כמובן שלהיות לקוח שלהם שוב או לקבל מהם מתנות זה לא בא בחשבון וגם להפקיד את האוטו שלי בידי אנשים שקיבלו על הראש בגללי אני חושש מאוד. הם ביקשו שאני אמחק את הפוסט ומיותר לציין שסירבתי בנימוס

לסיכום, במקורות כתוב עוזב ומודה ירוחם. הרושם שלי השתפר כי נשמע שיש שם רצון כן לתקן את הקלקולים, אבל מצד שני המלצה על המקום עדיין לא תוציאו ממני כי אני מאמין שצבר כזה של בעיות, מעבודה רשלנית דרך נסיון לדחוף אותה ללקוח, טרטור בטלפון ועד לשכוח מזיכוי שמגיע ללקוח מעיד על צורך בניקוי אורוות יסודי וממושך וחובת ההוכחה עליהם עם לקוחות עתידיים עד שתוחזר להם תעודת הכשרות שלצערנו כל כך נדירה במצב העגום של הענף בארץ

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser
שינוי פונט למשהו קריא
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה מתעקש לפסול עסק שלקח אחריות מלאה על הכשלים שלו, אבל זה כבר בינך לבינך.

כל היתר - יפה מאוד, וכל הכבוד לך על ההתעקשות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אולי לא שם לב אבל בתת מודע שלך דווקא כן יצא ממך המלצה למקום למרות שלא התכוונת לכך..

אני כקורא דווקא התרשמתי לטובה מהטיפול שקיבלת לאחר התקלה.

ובהחלט לא הייתי חושש לבקר שם אם הייתי צריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מהכל אני מעריך את ההחלטה שלך להשאיר את הפוסט.

זה מראה שניתן לסגור עניינים גם בפומבי, ולא הכל חייב להתנהל בשושו בחדרי חדרים.

ולא כל שטות היא סיבה לתביעת דיבה, למרות הרושם שחלק מהאנשים מנסים ליצור.

יותר מהכל, זה יראה לעסקים שבאינטרנט ניתן גם למצוא ביקורת אמיתית, ולא ניתן להשתיק את כל הפדיחות עם "טיפול חינם" או פוליש ואקס.

אולי כך הם יקבלו מוטיבציה לעשות עבודה נורמאלית בפעם הראשונה, ולא רק אחרי שהלקוח מצלצל בכל הפעמונים.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו בבחירות: אתה מצביע למפלגה שהכי קורבה לדעות שלך, ולא למפלגה שאתה אוהב - כי אין כזו.

התרשמתי כי הטיפול המאוחר היה נפלא ביחס למקובל במחוזותנו, וע"כ מגיע להם צל"ש, גם אם ניתן לעשות את זה טוב יותר.

אגב, לא ידעתי שניתן למחוק כאן פוסט, זה חדש לי.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרית דבר

אחרי תיקון של תיקון של תיקון המצב נראה כך:

YrcbTjmo18Jat6xrXAuwE5OZO_dkffIbVcF4E29H9Fb_M9MrRPi06XqEjTGeDZzm1EJIQlrSZDVUa0cu5pasGGApnbPNKRkecdXDEo1YpPQEK5LIj547MryB9vAqnd2t6WoE5dFU

אחרי:

2 תושבות ידית שהוחלפו;

דלת שהוחלפה;

כמעט 9,000 שקל;

8 ימי עבודה (+3 שעות לתיקון האחרון) במוסך;

פוסט זועם בקארספורום;

עבודה של עאדל הפחח המומחה שלהם (לדבריהם עזב הכל בשביל לעבוד על שלי, והוא לא עבד על האוטו בפעמים הקודמות);

מנכ"ל, עוזרת מנכ"ל ומנהל מחלקת פחחות שמקבלים אותי מייד ומפקחים את איכות העבודה מספר פעמים;

אפשר להוציא מהם עבודה ראויה.

חבל שזה לקח כל כך הרבה זמן ואנרגיה להגיע לנקודה הזאת אבל אני רוצה להאמין שהשירות בהילוך שישי השתנה בעקבות המקרה שלי (אני עדיין לא ממליץ עליהם, אם מישהו תהה. שינוי בצורת עבודה שהוכחה שבעייתית ברמה הזאת דורשת שינוי עמוק וארוך בהתנהלות מעבר להפקת הלקחים הנקודתית), אין לי ספק שכשעסק יודע שלעבודה גרועה יש תוצאות פומביות כולנו נרוויח שירות יותר טוב ואולי יום אחד אפילו נוכל לשלוח למוסכים משפחה וחברים שהם "לא מבינים" בלי לדאוג

עריכה אחרונה על ידי howitzer
פונט
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לבאר מה ההבדל בין המצב הקודם למצב הנוכחי בבקשה?

כי אם/עם לומר לך את האמת, אני לא רואה שינוי מהותי, ויש לי עין חדה בנושא

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לטעמי הבדל ברור לפני ואחרי התיקון.

המרווחים שוב שווים וקטנים, הידית כבר אינה בולטת מהתושבת כמו אחרי התיקון הראשון.

אני מודה שאני מניח שהייתי יוצא להגדרתך 'פראייר', מקבל את התיקון הראשוני - למרות המרווח והבליטה - מתבאס, משחרר וחוזר לחיים שלי.

כל הכבוד על שהתעקשת, המשכת והוצאת את הסיפור לאור היום.

לו כולם ינהגו כמוך אולי עוד תהיה תקומה לנותני ומקבלי השירות בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
מאיפה שהחלקים לא מקוריים?פותח השרור חא ציין אבל אם הרכב בן שנתיים או פחות מחוייבים להחליף במקורי.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

יכול להפנות אותי ללשון החוק שמחייבת חלפים מקוריים בשנתיים הראשונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בדיוק חוק מדינה : https://m.ynet.co.il/Articles/3081189

יש חוזר מנכ"ל משרד התחבורה ואיגוד השמאים לגבי שימוש בחלפים מקוריים או OEM (לא כולל פנסים)

http://shamaeim.org.il/wp-content/uploads/2013/08/95-%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%A9-%D7%91%D7%97%D7%9C%D7%A4%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%A9%D7%92%D7%99%D7%9C%D7%95-%D7%A2%D7%93-%D7%A9%D7%A0%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%9D.pdf

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...