Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עמדת תשלום באשראי באירוע - מי מה מו מומלץ?

Max.M
שימו לב! השרשור הזה בן 1962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העמלה של משיכת והפקדת שיק פחותה משמעותית מ-7 ש"ח.

למה לא ביט\פפר\האפליקציה של דיסקונט שאיני זוכר את שמה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

העמלה של easy2give היא 6.90.

אני מעדיף לשלם אותה ולא להתעסק עם הוצאת מזומן/כתיבת צ'ק.

כל אחד שיעשה מה שמתאים לו, אני יודע שהקהל הצעיר מעדיף את האופציה הזו ומוכן לשלם עליה.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה השירות עולה אגב?

תודה לכולם .

לחתונה של 250 אורחים ביקשו 400 שקל (דרך איזי 2 גיב), אם מס' מסויים של אורחים משתמש (אני לא זוכר את המספרים) אז התשלום יורד ל200. שימוש גבוה יותר מצד האורחים מבטל את התשלום שלכם לחלוטין בגלל רווח מספק מהעמלות של האורחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את האיזי2גיב הזה אבל זה נשמע כמו איזי2טייק (יור מאני). מה זה 7 שקלים לתשלום?

מדהים אותי שב-2018 עדיין מסובך לשלם דרך הסלולרי בעמלה מינימלית, אבל אולי זה רק אני...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזיטוגיב הציעו לי בזמנו כשהתחתנתי תמורת 200₪, אם הייתי מתעקש גם בחינם היו נותנים.

כנראה הגיעו אלי דרך אחד הספקים.

החלטתי לא להעמיד את זה, הרגיש לי מסחרה ולא קשור לאופי של האירוע (250 איש, שישי צהריים, יפו)

זה מתאים לדעתי לאירועים גדולים בגנים, העמדה שלהם נראית כמו כספומט בפיצוציה, עוד דבר שנוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני - אתה צודק לחלוטין. יש מספר אפליקציות שמאפשרות את הפעולה בלי שום עמלה, הדרישה היחידה היא שבעל השמחה יופיע ברשימת אנשי הקשר של נותן המתנה, ושיהיה מוכן להשתמש גם הוא באפליקציה.

לגבי גובה העמלה - כל אחד רשאי לדרוש כראות עיניו. אבל עם עמלה גבוהה כזו מן הראוי שהחברה תשאר בלי לקוחות, כמו שראוי למפעילי הכספומטים החוץ בנקאיים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין... לפעמים מעדיף לשלם עמלה מאשר ללכת לחפש כספומט / לרדוף אחרי חנייה .

אני מעוניין בשירות רק כדי להקל על קהל האורחים, לא כדי לפרנס את נותן השירות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסם את מספר הטלפון שלך או של זוגתך, התקן את ביט ופפר על הטלפון וציין כי ניתן לעשות בהן שימוש. בסוף הערב אשר את ההעברות ותהיה פטור מעמלות (היי, הן מדובר במאות ש"ח, לא חבל?).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכן לספוג בשביל נוחות האורחים, אני לא מסתכל על מי מרוויח מה ... רק מה אני מפסיד .

לקחנו אירוע א.א מאמין שהאורחים יהנו גם 7- שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסם את מספר הטלפון שלך או של זוגתך, התקן את ביט ופפר על הטלפון וציין כי ניתן לעשות בהן שימוש. בסוף הערב אשר את ההעברות ותהיה פטור מעמלות (היי, הן מדובר במאות ש"ח, לא חבל?).
ולמי שאין חשבון פפר?

אפשר גם לפתוח paybox, אבל אני לא יודע מה העמלות שם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך חשבון פפר. האפליקציה עצמאית, כמו גם אפליקציית ביט, ופועלת עם כל כרטיס אשראי וחשבון בנק, ישראליים כמובן.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם אני בא עם כרטיס אשראי מטורקמניסטאן, נדפקתי. אוף...

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להפך. תהיה פטור מהקנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...