Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת כרית אוויר יונדאי i35 / 2013

tsahiasraf
שימו לב! השרשור הזה בן 1577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היי אסף ,אפשר לשוחח איתך בטלפון ? אני פשוט לא בטוח שזה החלק הנכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על ההתעלקות, אבל זה הפך לפוסט "בריא" ומועיל אז אצטרף באותו הנושא:

ברשותי (מיום ראשון, יאיי) קיה ריו ידנית 2013 האצבק 1200. על ההגה יש מספר פקדי שליטה, 2 מהם אחראים על המחשב דרך- עובדים וכל השאר אחראים על המולטימדיה והרדיו- לא עובדים כלל מערכת המולטימדיה זה הרדיו המקורי הפשוט של הדגם הזה.

הכיוון הראשוני שלי כמובן היה גם כן סליל שעון, אבל מצד שני המצב הנוכחי נשאר זהה בכל מצד הסיבוב של ההגה ואני לא מצליח למצוא נקודה בה אחד הפקדים יפעל פתאום וכנל הצופר וכפתורי המחשב דרך- פועלים רגיל בכל מצבי הסיבוב

האם עדיין נראה שמדובר בסליל שעון? או בעיה שונה?

תודה רבה רבה למגיבים המגניבים ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב אסף ,רציתי להזמין את החלק מאיביי ואין להם משלוח מהיר ואני חייב את זה בשבוע הקרוב ,יש מצב שמה שראיתי באמזון זה אותו חלק?

https://www.amazon.com/dp/B082K7B9CF/ref=cm_sw_r_wa_api_i_VtVcEb5Q3ATVJ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לאבחן בצורה כזו אבל..

אצלי למשל בI20, חלק מהפקדים התחילו להשתגע להם ולאחר מכן נדלקה גם נורת התקלה של סליל כרית האוויר.

נ.ב - אני לא חושב שזה קשור לזווית שההגה נמצא בה. כלומר, קרוב לוודאי שלא משנה היכן תמקם את ההגה זה לא יפתור את הבעיה או יאשש לך שהבעיה בסליל (גם אם הוא תקול).

סליחה על ההתעלקות, אבל זה הפך לפוסט "בריא" ומועיל אז אצטרף באותו הנושא:

ברשותי (מיום ראשון, יאיי) קיה ריו ידנית 2013 האצבק 1200. על ההגה יש מספר פקדי שליטה, 2 מהם אחראים על המחשב דרך- עובדים וכל השאר אחראים על המולטימדיה והרדיו- לא עובדים כלל מערכת המולטימדיה זה הרדיו המקורי הפשוט של הדגם הזה.

הכיוון הראשוני שלי כמובן היה גם כן סליל שעון, אבל מצד שני המצב הנוכחי נשאר זהה בכל מצד הסיבוב של ההגה ואני לא מצליח למצוא נקודה בה אחד הפקדים יפעל פתאום וכנל הצופר וכפתורי המחשב דרך- פועלים רגיל בכל מצבי הסיבוב

האם עדיין נראה שמדובר בסליל שעון? או בעיה שונה?

תודה רבה רבה למגיבים המגניבים ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לאבחן בצורה כזו אבל..

אצלי למשל בI20, חלק מהפקדים התחילו להשתגע להם ולאחר מכן נדלקה גם נורת התקלה של סליל כרית האוויר.

נ.ב - אני לא חושב שזה קשור לזווית שההגה נמצא בה. כלומר, קרוב לוודאי שלא משנה היכן תמקם את ההגה זה לא יפתור את הבעיה או יאשש לך שהבעיה בסליל (גם אם הוא תקול).

איך שאני רואה את זה האופציות הן 2:

1. סליל שעון.

2. הפקדים עצמם.

יש דרך לברר האם הפקד (היחידה עם הכפתורים שמורכבת על ההגה) תקין או תקול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלה של בטיחות, לא אמור להיות לזה ריקול דרך היצרן? מה זה הזלזול הזה??

היה לי עד לפני שנה ניסן אלמרה שנת 2003, כל כמה שנים היו שולחים לי מכתב ריקול להגיע למוסך מורשה/ מרכזי, על מנת להחליף כרית אויר לנוסע ליד הנהג.

למה יונדאי לא עושים את אותו המהלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי יש נורת חווי על תקלה שמתריאה לנהג שיש תקלה במערכת ועליו לגשת למוסך ולתקן את התקלה.

בדיוק כמו שיש חוסר נוזל בלמים ואז יש נורת התראה על אותו משקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...