Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קריאה ליבואני הרכב ולצרכנים: הפסיקו לפרנס את טורקיה

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אותי נורא מאכזבים הישראלים שטסים לנפוש דווקא בטורקיה מכל המדינות...

אין לכם עקרונות יותר חשובים מכסף?

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ואז מוצאים משהו אחר שהינו פשרה.

אותה משפחה שנוסעת על הפשרה שהיא קנתה אוכלת את הלב על הקניה ועל מה שלא נקנה.

בין כל הרכבים באותו קטגוריה, כל האלטרנטיבות ראויות, אין רכבים שהם ממש גרועים או רכבים שהם פאר היצירה ששווא יהיה לספר לנכדים.

לכן אין מה לאותה משפחה לאכול את הלב.

בלי קשר לאמור מעלה, כרגע לא ניראה שיהיה ניתוק קשרים כלכליים. לכן אם מישהו מחליט משיקולים שלו לרכוש מוצר משם או לא, זה לא משנה כלום בתמונה הכללית.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה

1) למה מדינה כמו ישראל לא מכירה בשואה הארמנית ?

2) כבר 4 חודשים שהטורכים טובחים בכורדים ובייזידים , למה ישראל לא מעלה את הנושא לסדר היום ? שם הרי מדובר ב-70 מיליון ללא מדינה !

3) ולמה לכל הרוחות כל העולם שותק על מה שעושים לכורדים שהם אלו שבעצם עשו את רוב העבודה מול דאע"ש ואיפה אנחנו בסיפור ? למה אנחנו לא מחמשים אותם לכל הרוחות ?

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

כדי לא להרוס את היחסים עם טורקיה.

שטויות של ארדואן זה דבר אחד, כמות הכסף שמעורבת ביחסי טורקיה-ארה"ב-ישראל זה משהו אחר (גם ארה"ב לא מכירה בשואה הארמנית).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לכם עקרונות יותר חשובים מכסף?

אגב מה עם רוסיה?

הנשיא שלהם לוחץ ידיים לביבי, והתזמורת הצבאית מנגנת "התקווה" בכיכר האדומה, אבל בפועל מאחורי הגב הם מוכרים נשק לאויבים שלך, מחמשים את אסד, ועוזרים לאיראן לבנות כור גרעיני.

אני אישית מעדיף שישנאו אותי בגלוי, מאשר שיחייכו ויחכו לרגע המתאים כדי לתקוע סכין בגב.

ואת תוצרת רוסיה אני אישית מחרים (מה שאני יודע שמיוצר שם).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה

1) למה מדינה כמו ישראל לא מכירה בשואה הארמנית ?

2) כבר 4 חודשים שהטורכים טובחים בכורדים ובייזידים , למה ישראל לא מעלה את הנושא לסדר היום ? שם הרי מדובר ב-70 מיליון ללא מדינה !

3) ולמה לכל הרוחות כל העולם שותק על מה שעושים לכורדים שהם אלו שבעצם עשו את רוב העבודה מול דאע"ש ואיפה אנחנו בסיפור ? למה אנחנו לא מחמשים אותם לכל הרוחות ?

תהיה בטוח שישראל עוזרת לכורדים. מדי פעם צצות תמונות של נשק ישראלי שהסורים מאשימים שניתן לדאע"ש. אני די בטוח שזה אולי נשק שנלקח מהכורדים או הושאר על ידם. מעבר לכך, לא תמיד עזרה זה דווקא מתבטא בנשקים. לישראל יש אינטרס עצום בחיזוק הכורדים בעיראק ובסוריה - הם מהווים גורם סוני מתון ואף אוהד במסדרון השיעי עם פוטנציאל מודעיני רב.

אני מקווה שהתעשייה הבטחונית הישראלית תנתק קשר עם הטורקים לגמרי, הן במסחר והן בהיבטי מודיעין. הגיע הזמן לנתק קשר עם התורכים עד שארדואן והמשטר האנטישמי שלו יסתלקו.

אתה צודק אבל בכל מה שאתה טוען - אם יש עם שמגיע לו מדינה זה העם הכורדי, בטח ובטח שלא הקוריוזים שמכנים את עצמם פלסטינים שגרמו לכולם להאמין שהם היו פה מאז ומעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור פאן בוי מטורף של טויוטה קורולה (בלשון המעטה), מבחינתי קורולה טורקית היא יותר גרועה מרכב שנת 85.

מתנצל, פוליטיקה, לא פוליטיקה, לא מעניין אותי , הכבוד הלאומי שווה יותר.

תמשיכו להתרפס לשונאינו ונראה לאן המדינה הזאת תגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך על האוטו משולשים טורקיים.

תחליף אותם מיד ביפאנים אורגניאלים.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אני לא אתפלא אם כל הבעיות של הקורולה היו בגלל טורקיה (והפכו את זה גם לבעיה בדגם האנגלי כדי שלא יחשדו שזה טורקיה).

כל הI20 שנסעתי עליהן תוצרת טורקיה מקרקשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שאושריקו פלפל לנו את השרשור עם טיוטה קורולה, בואו רגע נחזור לדיון המקורי:

לישראל ולטורקיה יש מסחר שעובר בין המדינות 4 מילארד דולר. לא מזמן בעבודה שבה אני עובד פרסמו באתר על הלקוח הטורקי המרוצה, בגלל תוצרת הדברה הישראלית. והם שולחים לנו בעיקר בגדים ומוצרי אוכל.

אני לא חושב שלקוחות של הסופרמרקטים רוצים לחזור למותג הביתי הישראלי שעולה הרבה מאוד כסף. בנוסף הישראלי שלא כל כך אוהד את חברת התעופה אלעל, יוותר על השירות המדהים שנותנת חברת התעופה הטורקית (גם במחיר וגם בשירות).

אבל, בואו נחרים, זה כיף להיות גיבורי מקלדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי השוואה בין פלפלי חלפיניו טורקיים ואמריקאיים, והטורקיים טעימים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דברתי עם ירקן השכונתי, ושאלתי אותו לגבי הירקות הטורקים. הירקן טען שהם מלאים במים, והתוצרת שלו היא רק כחול לבן.

האמת שאת הירקות בויקטורי ורמי לוי, הם באמת מלאים במים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי כל מה שקשור לאוכל - אכן יש הרבה סחורה טורקית ואין לי בעיה לקנות אותה. שם הקופון הגדול נגזר ע"י היבואן וככל הנראה הייצור של האוכל הוא בmargain נמוך ביותר.

לא כך במוצרי חשמל ומכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[h=2]על פניו נראה שהיחסים הכלכליים בין ישראל לטורקיה מתנהלים ללא קשר לאלה המדיניים; אבל תרחיש של הפסקת יבוא ברזל וכלי רכב, בעקבות ההידרדרות האחרונה בתקשורת בין 2 המדינות, עלול להוביל להתייקרות הדירות ולפגוע ברווחי חברות הרכב. פרשנות :[/h]https://finance.walla.co.il/item/3158877

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלכלה ועסקים לחוד ופוליטיקה לחוד. את היבואנים, את היצרנים ואת אנשי העסקים המצב הפוליטי לא מעניין, מה שמעניין אותם זה מסחר.

כל עוד אין איסור קיום מסחר ברמה מדינית המסחר ימשיך להתקיים כי זה משתלם לשני הצדדים.

אם תחליט ברמה האישית להחרים את תוצרת תורכיה, מי שיסבול מזה זה רק אתה. תקנה את אותם מוצרים רק ביותר יקר. זה לא ישפיע על המצב הפוליטי.

שזה גם עניין של תקופה. לפני 10 שנים היחסים בין המדינות היו מצויינים. היום לא, אולי בעתיד זה יחזור להיות מה שהיה. לא הייתי שורף את הגשרים כ"כ מהר.

אגב קראתי שהספק פס ייצור של קורולה בטורקיה הוא עד 150.000 יחידות בשנה, בהנחה שהמפעל עובד בעומס מלא. בארץ מוכרים כ 10.000 קורולות בשנה כך שבאחוזים זה הרבה יותר מ 2%-3% כמו שמישהו רשם פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...