Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום עלויות אחזקה 7 שנים פורד פוקוס 2007 (אמינות זה שם המשחק)

ETAA
שימו לב! השרשור הזה בן 2471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לנו פוקוס 2007 עם כ150k ק״מ שהייתה בליסינג. לצערי לא שיא האמינות - מדחס מזגן הוחלף פעמיים, לא מזמן נשברה הבוקסה שמחברת את כבל ידית ההילוכים (תקלה שמשביתה את הרכב, אלא אם מחברים את הכבל באופן זמני). גם קרקושים לא חסר -ויברציות של אור הבלם בחלון האחורי, רעש מדלת קדמית נהג כשהחלון פתוח, רעשי רוח מדלת קדמית נוסע בנסיעה מהירה. אני לא אומר שהרכב גרוע, יש לו את הפלוסים שלו שהוזכרו פה ויכול מאוד להיות שהתקלות האלו הם תוצאה של איך שהתייחסו לרכב בליסינג.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של פוקוס 2008, אני יכול להצטרף לתשבוחות על אמינות הרכב.

הרכב מפגין אמינות מרשימה וזאת ע"פ יותר מ 5 שנים, למעט תקלה בנעילה המרכזית בצד נוסע שנפתרה ע"י התזת ספריי מגעים בקונקטור בקורה A, לא נתקלתי בשום בעיה כלשהיא.

מדובר בתמורה מעולה לכסף במיוחד לאור המחירים שהרכב נסחר בהם לאחרונה.

נרכשה- וולבו s60  נפח 1600 T4

נמכרה- פורד פוקוס 1600 סמ"ק 2008  TREND X

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש פוקוס 2008 , משנת 2014, נרכשה עם 88 אלף ק"מ , כיום עם 142 אלף ק"מ .

0 תקלות , חוץ מטיפולים שותפים , לעולם לא התקלקל שום דבר .

הרכב הבא שלי ללא ספק יהיה רק פורד .

פרט למנוע חלש , מדובר ברכב אמין בצורה בלתי רגילה , עם יכולת נהיגה מעולה, אישית ביצעתי שינויים אבל אין ספק שמדובר ברכב חלומי . מצרף תמונה של הפוקוסית הקטנה והאמינה

:)

אה , וכן מדובר באחד הרכבים הכי קלים לטיפול לבד בבית , הכל באמת פשוט ונגיש . אולי פרט להחלפת פילטר מזגן שדרש ממני בוקסה ארוכה , והחלפת פלאנץ' מים שהמיקום שלו הזוי (שהוחלף סתם כי חשבתי שיש לי נזילת מים ( מסתבר שזה בסוף היה פקק המים )

מומלץ בחום

c4055119-b853-4ca5-a3b9-03910f659513.jpg

עריכה אחרונה על ידי oorenn

יפני זה הכי אחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל מראש על הסקפטיות, אבל זה נשמע ממש אידיליה: רכב בן עשר (או יותר) עם 150,000 ק"מ, שלא הוחלף בו כלום (ממש כלום) חוץ משמנים, פילטרים, ברקסים, צמיגים ומצבר? באמת לא היתה שום תקלה בכלל (לאו דוקא משביתה)? כל התושבות והבולמים החזיקו במצב סביר עד עכשיו?

אם כן, זו אמינות שאפילו טויוטה תתקנא בה.

מדובר ברכב אחד עם נסועה ממוצעת לחלוטין. וואלה, מכיר אפילו כמה צרפתיות עם נתונים דומים שהפגינו גם הן אמינות מעולה. מצד שני, פוקוס דומה אצלי: גיר הוחלף לאחר 130,000 ק"מ, מתנע ב-150 והמנוע שופץ ב-220. באופן אישי, תמיד בוחר ברכב שישרת אותי בצורה הטובה ביותר בהתאם לדרישות שלי! (לאחר שלילה של מחלות אופייניות לדגם).

עריכה אחרונה על ידי ch2856
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט אחד הרכבים האמינים, עם זאת לא כזה חסכוני לפי מה שאני שומע ולפי איך שהרכב מרגיש שהמנוע קטן עליו.

אה , וכן מדובר באחד הרכבים הכי קלים לטיפול לבד בבית , הכל באמת פשוט ונגיש . אולי פרט להחלפת פילטר מזגן שדרש ממני בוקסה ארוכה , והחלפת פלאנץ' מים שהמיקום שלו הזוי (שהוחלף סתם כי חשבתי שיש לי נזילת מים ( מסתבר שזה בסוף היה פקק המים )

מומלץ בחום

[ATTACH=CONFIG]492002[/ATTACH]

מה לגבי החלפת נורה קדמית ? :-)

[רמז: צריך לפרק את הפנס כולו]

עריכה: אני רואה ששמת פנסים אפטר מרקט, אולי זה שונה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט אחד הרכבים האמינים, עם זאת לא כזה חסכוני לפי מה שאני שומע ולפי איך שהרכב מרגיש שהמנוע קטן עליו.

מה לגבי החלפת נורה קדמית ? :-)

[רמז: צריך לפרק את הפנס כולו]

עריכה: אני רואה ששמת פנסים אפטר מרקט, אולי זה שונה.

מדובר באחד הרכבים שבהם יש את אופציה החלפת הנורה הכי קלה שיש, מדובר במנורה עם בורג בודד , סך הכל לפתוח את הבורג ו2 קליפסים וכל השאר היסטוריה , בפוקוס 1 באמת מדובר בתקלה קשה , החלפת נורה עבור המשתמש הפשוט דורשת הגעה למוסך ..פרט לברגים בחלקו העליון , קיים בורג גם מתחת לטמבון במקום שאינו נגיש .

אך בפוקוס 2 דווקא מאוד פשוט , הפנסים האלו של האפטר מרקט אותו עיקרון פשוט :)

יפני זה הכי אחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגם 2.0 ליטר צריך לפרק פנס כדי לבדוק מפלס נוזל הגה כוח, אבל מבחינת החלפת נורות קדמיות זה באמת אחת המכוניות הכי נוחות שיש.

cc2efb496396fca0420fb443079ad0cd.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות מופתית כן. אם כך למה לא קניתם פוקוס חדשה.

היו פוקוסים אצלנו בליסינג. שים לב אני כתבתי: היו.

איש איש באמונתו יחיה. מה שכן המחליפה שלך באמת תראה אמינות מופתית.

תתחדש ותהנה.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מופנית אלי?

הדור המתקדם יותר של הפוקוס (11-15) אומנם מאוד זול לרכישה אך הרתיע אותי לאור כל מה שקראתי לגביו.

גם נסיעה קצרה שעשיתי עליו גרמה לי לרדת ממנו. משהו בגיר לא הרגיש חלק, למרות שיכול להיות שזה הרכב הספציפי עליו נהגתי.

בחרתי ברכב היברידי כמחליף גם כי לאור המיסוי המופחת הוא נותן בישראל תמורה טובה באופן יחסי לרכבים רגילים.

* אגב, הרוכש של הפוקוס יצר איתי קשר לעדכן שלקח את הרכב לטיפול ובעל המוסך אמר לו שהרכב מעולה מבחינה מכנית.

עריכה אחרונה על ידי ETAA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...