Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות לקוי מג׳ון צ׳יקו (jy-racing) (כותרת נערכה)

bubens
שימו לב! השרשור הזה בן 2828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראה ידידי,

אנו חיים במדינה מלאה בנוכלים, רמאים, גנבים, סוחרים שמתחזים ללקוחות תמימים... ומה לא,

אני מניח שברגע שהעיניינים יסתדרו בינך לבין פ"ש, הכותרת אולי תשתנה ואולי תקבל גם התנצלות.

ועד אז... אתה כבר יודע.

התנצלות אני לא צריך לקבל אלא לתת ואת זה עשיתי מולו.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדכון :

כרגע ג׳ון מתעקש על לתת לי זיכוי כספי ולטענתו החבילה תקועה במכס אבל הוא צדיק ומוכן לוותר על סכום די גדול, רק כדי שאני אצא מרוצה. החלטה קשה!

הנטייה שלי לקבל יעד לקבלת חבילה, כולנו הזמנו חבילות מחו״ל, יש לזה תאריכים :) במיוחד לאדם מקושר, ממילא היא שם כבר שלוש שבועות.

אז אני אחכה עוד שבוע, לא הייתי רוצה שג׳ון ישלם מכיסו, רק כדי לרצות אותי .

עסקה זאת עסקה ואני עומד בהתחיבויות !

עריכה אחרונה על ידי bubens
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת "מוכן לוותר על סכום די גדול"?

מה זאת אומרת "צדיק"?

או חבילה או החזר מלא של הכסף, לא על זה דובר?

ושאלה אחרונה, לשלוח חבילה מחו"ל ושהיא עלולה להתקע במכס, זה כל אחד יכול ולא צריך לא מומחה ולא מאכר, אז אם לאותו ג'ון גם נתקעות חבילות במכס, מה בדיוק כוללים שרותיו?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין לך שאתה לא נוכל, אבל מה חשבת לעצמך שאנשים יחשבו מכזו התנהלות?

מבטיח שבועים, עולה לשלושה שבעות, ואנחנו כבר בשלשה חודשים!

ברור שיש דברים שאינם בשליטתך, בפרט כל מה שקשור לשילוחים ולמכס במדינה שלנו, אז למה לפזר הבטחות?

ולמה לא לענות לטלפונים?

לא נוכל, אבל בהחלט יש מקום לשיפור השירות.

תבין, פה בקארספורום, "נבחרת המומלצים" [ע"ע מוסך רון / גבע / וכו'...] מצטיינת בעיקר בדבר הזה.

לכן מישהו שבא מקארספורום מצפה לקבל את ההתנהלות הזו ולא סתם עוד נותן שירות שעושה מה בא לו.

אני באמת מאחל לך ללמוד ולהפנים כמה דברם מהשרשור הזה, ולך תדע, אולי זה עוד יצא לטובה.

תראה...אני מחויב ללקוח ומולו אני מתנהל מעבר לכך לא מחויב לא לפורום ולא לך . לא משתמש בפלטפורמה הזו לקידום ענייני אבל כן להגיב וגם להודות כשטעיתי שזה יותר ממה שהרבה מסוגלים לעשות בפורום פתוח.

אז אל תבלבל בין היכולת שלי להודות בטעות למוכנות שלי לקבל הטפת מוסר או "חינוך" כי אני יודע בעצמי מתי עשיתי משהו לא נכון.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר? כל אחד רושם וכותב את האינפורמציה שהוא יודע,די להלהים את העניין...

אין צורך. הבנו מבינים גם בלי פירוש כזה או אחר.

אני התכוונתי ורשמתי לפותח שרשור שלא ידאג כי אני יודע עם מי יש לו עסק.

ועובדה שהפורום עזר לפותח שרשור,בדרך כזאת או אחרת,יש תוצאה יופי טופי.

לא להלהים ,הבנו.

לא יודע מה המטרה....המטרה של פותח שרשור הושגה.

מקווה שעזרתי,שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל על הסרקאסטיות אבל... מי קונה מבן אדם בשם "ג'ון צ'יקו" ומשלם 50% מראש במזומן?

ובנימה קצת יותר רצינית - הסכום ששילמת הוא "קלאסי" לתביעות קטנות. אם כל מה שכתבת פה מדוייק ויש לך הוכחות, לא תהיה לך בעיה לקבל את כספך דרך בית המשפט כולל עוגמת נפש וריבית. (בהנחה שלנתבע יש ממה לשלם ולא הוכרז כפושט רגל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שלא התעדכנת על פרטי השרשור (אין כל צורך בתביעה), עניינית, גם אם העניין היה נגרר לתביעה, בתי המשפט לא פוסקים שום עוגמת נפש במקרים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פליקס. אני כותב לך כאן כי כנראה אתה מעוניין שזה ימשך כאן אז בבקשה.

45 ימים בעולם העסקים הם חודשיים קלדריים כמעט ...לא 3 שבועות כמו שכמה הבינו כאן.

למרות ששלחתי לך מה שיש לי כרגע..והעלת כאן לפורום..כי כל השאר כרגע אצל עמיל מכס עד שיגיעו מסמכים נדרשים מאיטליה אין לי מה לעשות בנדון

אז אם בפומבי אז בפומבי.

קיבלת שוב הצעה לקבל את כספך חזרה במידית. אולי עדיף שכך עם החגים שבאים צפוים עוד עיכובים אז גם אם היום יגיע מה שצריך אז זה לא ישתחרר בימים הקרובים.

אם ץבחר לקחת את הכסף בבקשה אעביר לך אותו וכשהמוצר ישתחרר תבחר את אם לקחת או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

כל המתבדחים על השם צריכים ממש להתבייש בעצמם. מה אתם, בני שתיים?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. כל הבדיחות על השם ממש אבל ממש לא במקום.

ב. הבן אדם כבר יצר עם הלקוח קשר,הודה בטעות, אולי בגלל לחץ מהפורום אולי לא,וגם בא לפצות את הלקוח.

בכל אופן לכל אחד גם לנותני שירות הכי מומלצים בארץ יכולות לקרות טעויות, לגיטימי אף אחד לא מושלם.

השאלה העיקרית האם זה מעידה חד פעמית או משהו סדרתי, לפי איך שזה נשמע זה לא דבר שחוזר על עצמו.

פותח השרשור תעדכן איך זה נגמר ובהצלחה לשני הצדדים.

Sent from my XT1575 using Tapatalk

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שלא התעדכנת על פרטי השרשור (אין כל צורך בתביעה), עניינית, גם אם העניין היה נגרר לתביעה, בתי המשפט לא פוסקים שום עוגמת נפש במקרים כאלה.

התגובות הנוספות נכתבו בו בזמן שאני כתבתי את תגובתי, כך שלא יכולתי לדעת.

בכל מקרה נראה שהכיוון טוב וזה מה שחשוב.

חג שמח ושנה טובה וגדושה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פליקס..

נמשיך כאן לשיטתך.

הבחירה האם להמשיך את תהליך היבוא נתונה לי מסיבה פשוטה. אולי כמה אנשים ילמדו כאן משהו על איך זה עובד.

החבילה כרגע צוברת ימי אחסנה..נכון לעכשיו קרוב כבר לאלף שקלים. מה לעשות חלק מהעניין. מסמכי ההומולגציה והתקנים של המערכת פליטה לטענת המכס אחרי בדיקה פיזית חסרים בתכולתם וזאת למרות שיש לי רשיון יבוא ממשרד התחבורה לחברה הזו ספציפית. הרשיון מותנה כמובן בדרישות של מכון התקנים שיתקיימו בכל הקשור לחוקיות המערכת. ומשהו שם לא מסתדר ברמת המסמכים לטענת הבודק אז מנסים לקבל מה שצריך איך שרוצים כאן.

הבמידה וזה ימשך מעבר לחגים עדיף לי כן...להחזיר לך את כספך ולא להמשיך בקנס יומי על האיחסון. אז להחזיר לאיטליה ולשלוח שוב לארץ. כן קראתם נכון זה לפעמים יותר משתלם וכנראה גם ישתחרר יותר מהר.

אז שוב תיידע אותי מה אתה רוצה לעשות.

עדיף בסמס אבל אם לא אז כאן גם בסדר אבל אל תחשוב שההחלטה על המשך התהליך ברמה האדמיניסטרטיבית שלו ברור וידוע כרגע. אם זה יגמר בשבוע הקרוב בשמחה אם לא אעצור את ההפסדים ואעשה מה שנכון לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,וגם בא לפצות את הלקוח.

איפה ראית פיצוי?

ולא שאני אומר שצריך פיצוי, רק פשוט לא הוצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...