Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נשיא המדינה לשעבר, שמעון פרס, נפטר [לא דיון בפוליטיקה]

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 2781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאז שהודיעו שהוא נפטר ירד לי כל מצב הרוח - לא שהייתי במצב רוח טוב לפני כן. אני בן אדם די מצוברח וציני רוב הזמן, אבל זה כבר סיפור אחר.

כשרבין נרצח הייתי בן 16. לא אשכח את הלילה הארור הזה בחיים. שהיתי בבית הכיסא ואחותי צועקת לי "ירו ברבין. ירו ברבין!" אני צריך לציין שאנחנו בית מפא"יניקי במאה אחוז. וכשאני אומר מפא"יניקי אני מתכוון לשמאל שפוי - מה שרבין ופרס תמיד היו, ולא שמאל קיצוני של היום שהחליף בצווחנותו את השמאל השפוי. רבאק, אבא שלי תלה בסלון תמונות של רבין ופרס.

כשאחותי צורחת "ירו ברבין!" אני מגיב ב"זה בטוח הערבים. נקמה על שחיסלנו את שקאקי". עד כדי כך לא האמנו שיהודי ירצח את רבין, על אף כל הסימנים בימים ההם. כשהודיע הבר שהוא נפטר, לא הפסקתי לבכות. ובהספד של נכדתו בכלל אין מה לדבר. הרגשתי שאבא שלי מת. עכשיו אני מרגיש אותו דבר.

רבאק! הבן אדם היה בן 25 בזמן מלחמת העצמאות!

בן 30 וקצת כשמונה על ידי הזקן להיות מנכ"ל משרד הביטחון! - אני ורובנו בגיל 30 וקצת עדיין חושבים כמו ילדים בכלל. אני עדיין מרגיש ילד. והוא, הוא כבר ניהל את משרד הביטחון של מדינת ישראל, שאנחנו יודעים מה מצב מערכת הביטחון שלה: אימפריה ביחס לשכנותיה! ואני לא אגזים אם אומר שזה הכול בזכותו!

היום התכתבתי עם חבר טוב שמתגורר בגרמניה בווצאפ. ב 6 בערב כתבתי לו: "טוב, נסיים פה. אני הולך לראות לונדון. הייתי כותב לונדון וקירשנבאום. אבל הוא מת. כולם מתים פה! כיבינימאט!"

ואנחנו? מה יהיה איתנו? נשארנו עם כל מיני פוליטיקאים רדודים שרק מעניין אותם הכותרת בטמקא ותו לא. רובם לפחות. הלך מאתנו איש האשכולות האחרון של המדינה. נשארנו רק עם הזג...

אז כן, יש כאלה שיאמרו שהוא היה פוליטיקאי נחש ותככן וחתרן בלתי נלאה - ואולי בכלל זו ההגדרה של פוליטיקאי. אבל את התמונה הגדולה אי אפשר לקחת ממנו. ובתמונה הגדולה הוא היה אחרון הענקים של המדינה הזו.

אני הולך לעשן מהבאסה...

Nothin really matters to me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני כלכך רגיל לראות את הדמות שלו בטלוויזיה ולשמוע עליו, שעדיין לא מעכל שהאיש הגדול הזה כבר לא איתנו. בלתי נתפס. הייתי בטוח שהבנאדם יעבור את גיל 100. מדי פעם יורדות לי דמעות כשאני רואה את התוכניות על עברו ולומד כמה היה חשוב למדינה ומה עשה בשבילה. אני לא יודע אם קיימים אנשים כאלה היום. היה בן 93. הלוואי עלי ללכת בגיל כזה וצלול כמוהו, ועדיין, עצוב לי מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביזיון: בוז בנצרת בדקת הדומייה לפרס

http://vod.sport5.co.il/?Vc=147&Vi=226494

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gimlison סיכם את הדברים בצורה יפה ומרגשת.

בורכנו במדינאי משכמו ומעלה,פשוט אין לו אח ורע.

גם לי מאד עצוב היום הזה,אבל שמח שזכה להאריך ימים,

ולזכות באהבה מהעם שהגיעה לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...