Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי טוסון הושק הערב בישראל

LEGACY 1.8
שימו לב! השרשור הזה בן 3121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גיר מיושן , מנוע מיושן פלסטיקה מיושנת , איבזור מיושן , עיצוב מתחלף ללא עצוב מנחה ...

ממש מקביל לרכב אירופי.

מדובר ברכב זול ,במה נחותה מהיפניות המקבילות ובמחיר יקר.

לפחות קיה יודעים את מקומם ועל זה אפשר לכבד אותם.

גיר? 7 הילוכים כפול מצמד

מנוע? 1.6 ליטר טורבו 170 וקצת כ"ס

אבזור? בטיחות אקטיבית המקובלת בקטגוריה (בליינד ספוט, בלימה אוטו' וכו')

פלסטיקה? וואלה לא יודע, אני במקרה ישבתי בטוסון, הוא לא שיא היוקרה, וגם לא יותר איכותי מפולקסווגן, אבל פיג'ו/פורד? בלי שום בעיה.

עיצוב? ראית את העיצובים של היצרניות האחרות? רובן (אם לא כולן, חוץ מולי במוו שבאמת שומרת על שפה אחידה כבר שנים) עושות בדיוק אותו דבר. תסתכל על אאודי, סמארט, ושאני לא אתחיל עם רנו אפילו, כולן מגששות ומנסות עיצובים שונים מדי דור. וזה בסדר גמור, מה שיפה היום לא יפה מחרתיים. ליצור עיצוב שלא מתיישב זה נורא נורא נורא קשה, בגלל זה זה לא קיים.

שוב אני אגיד את זה, יונדאי כיצרן עושה מכוניות טובות, שיכולות לעמוד היום כתף אל כתף עם היצרניות האירופאיות העממיות. הבעיה היא שמביאים אותן לישראל באמת עם אבזור מעליב, מנועים וגירים מיושנים וכו'. כמו, שאמרתי, הם מצליחים בארץ *למרות* כלמוביל ולא בזכותם.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גיר? 7 הילוכים כפול מצמד

פלסטיקה? וואלה לא יודע, אני במקרה ישבתי בטוסון, הוא לא שיא היוקרה, וגם לא יותר איכותי מפולקסווגן, אבל פיג'ו/פורד? בלי שום בעיה.

עיצוב? ראית את העיצובים של היצרניות האחרות? רובן (אם לא כולן, חוץ מולי במוו שבאמת שומרת על שפה אחידה כבר שנים) עושות בדיוק אותו דבר. תסתכל על אאודי, סמארט, ושאני לא אתחיל עם רנו אפילו, כולן מגששות ומנסות עיצובים שונים מדי דור. וזה בסדר גמור, מה שיפה היום לא יפה מחרתיים. ליצור עיצוב שלא מתיישב זה נורא נורא נורא קשה, בגלל זה זה לא קיים.

שוב אני אגיד את זה, יונדאי כיצרן עושה מכוניות טובות, שיכולות לעמוד היום כתף אל כתף עם היצרניות האירופאיות העממיות. הבעיה היא שמביאים אותן לישראל באמת עם אבזור מעליב, מנועים וגירים מיושנים וכו'. כמו, שאמרתי, הם מצליחים בארץ *למרות* כלמוביל ולא בזכותם.

אולי בחול, בטח לא כאן . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא מביאים (נכון לעכשיו) את הטורבו, אז למה בכל זאת הביאו לפחות אחת (שצילמתי והעליתי לכאן לפני כמה ימים)?

לצורך תקינה/בדיקה?

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה בגוף השאלה - לצורך תקינה/בדיקה ​ואולי גם כי הבן של המנכ"ל ביקש אחת...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי שתפסיקו להעליב את המותג,אתמול שנסעתי ברכב של אימי IX35 לא חושב

שנסעתי ברכב נחות מאוד ממאזדה CX5 שבאותו מעמד גם עליו נסעתי מרופד בכיסאות

מעור לא משובח (2500 ליטר),שנסיעתו לדעתי הנעימה בקטגוריה. היונדאי לא היה ולא

הרגיש לי הרבה מאחור. נהפוך הוא,נעים לנסיעה היונדאי שקט יותר מבעבר ואלה המלעיזים...

רכב נחות,ליסינג וכדומה...כנראה לא חיו במחיצתו בכלל!!!

אחרי שנה עם קיה סורנטו 2013 אני לא חושב שיש עסק עם מוביל הקטגוריה,אבל בהחלט

רכב בוגר מבעבר שנעים מאוד בנסיעות ארוכות איכותי מספיק לטעמי בחומרי הפנים שלו

כולל ריפודי בד ושקט מאוד מבעבר,ברשותי גם קיה ספורטאז 2010 דגם ישן רועש זללן וגם

BMW X3 ,אז גם יש לי למה להשוות. אלה שלא חיו במחיצתו שלא ירשמו חוות דעת מטעה,

הרכבים בהחלט ראויים ויש להם מקום טוב באמצע ועובדתית נמכרים טוב יותר מכל השאר יחד!

חוות דעת של נסיעה של שעה לפעמים מטעה ולא נכונה,יודעי דבר נוסעים יותר משעה במחיצתו.

היונדאי טוסון החדש כבר יושב על פלטפורמה אחרת וכנראה יהיה רק טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם ישראל מחפש ג'יפ עם גאנט יפה, מערכת מולטימדיה ומחיר טוב.

היונדאי עומדת בכל הקטגוריות.

אנשים יוסיף 10K ויקחו ג'יפון מאשר משפחתית.

הולכת להיחטף כמו קיה פיקנטו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי שתפסיקו להעליב את המותג,אתמול שנסעתי ברכב של אימי IX35 לא חושב

שנסעתי ברכב נחות מאוד ממאזדה CX5 שבאותו מעמד גם עליו נסעתי מרופד בכיסאות

מעור לא משובח (2500 ליטר),שנסיעתו לדעתי הנעימה בקטגוריה. היונדאי לא היה ולא

הרגיש לי הרבה מאחור. נהפוך הוא,נעים לנסיעה היונדאי שקט יותר מבעבר ואלה המלעיזים...

רכב נחות,ליסינג וכדומה...כנראה לא חיו במחיצתו בכלל!!!

אחרי שנה עם קיה סורנטו 2013 אני לא חושב שיש עסק עם מוביל הקטגוריה,אבל בהחלט

רכב בוגר מבעבר שנעים מאוד בנסיעות ארוכות איכותי מספיק לטעמי בחומרי הפנים שלו

כולל ריפודי בד ושקט מאוד מבעבר,ברשותי גם קיה ספורטאז 2010 דגם ישן רועש זללן וגם

BMW X3 ,אז גם יש לי למה להשוות. אלה שלא חיו במחיצתו שלא ירשמו חוות דעת מטעה,

הרכבים בהחלט ראויים ויש להם מקום טוב באמצע ועובדתית נמכרים טוב יותר מכל השאר יחד!

חוות דעת של נסיעה של שעה לפעמים מטעה ולא נכונה,יודעי דבר נוסעים יותר משעה במחיצתו.

היונדאי טוסון החדש כבר יושב על פלטפורמה אחרת וכנראה יהיה רק טוב יותר.

אתה לא חושב אני בטוח , הIX35 נחות מהמאזדה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר? 7 הילוכים כפול מצמד

יונדאי מוכרים בארץ רק רכבים בסיסיים לשוק הליסינג, לרכב אין סיכוי להימכר בשוק הפרטי במחיר שנדרש עליו . ככה שהם לא ממש מצליחים.

ה30 שנמכרת ב70 אלף ₪ ( ואני מניח שפחות אפילו ) שמשלמות עליו חברות הליסינג בהחלט תואם הרכב.

כמו שכתבתי אני מאוד מכבד יצרן כמו קיה שיודע את מקומו ומתמכר בהתאם ולכן אם אתה לוקח בחשבון שהקיה מוכרים יפה מאוד בשוק הפרטי הם בהחלט מובילים על יונדאי.

כדאי שתשב בפיזו פעם ואז תבין שאתה טועה , שמועתי השכן עובד עליך, פיזו ושאר הרכבים האירופאים איכותיים מתקדמים ואמינים בדיוק כמו הרכבים מהמזרח .

עריכה אחרונה על ידי shaulc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם היית שוקל את הדגם כאשר היית יודע שתג המחיר עומד על החל מ- 180 אלף שקל.

הבעיה היא שבאירופה דגם ה-1.6 טורבו עם תיבה אוטו' משווק רק עם הנעה כפולה ולא כמו בארה"ב שם הנעה כפולה זו אופציה.

הייתי שוקל אותה אם היא הייתה בטווח המחירים של הCX5 שהזמנתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חושב אני בטוח , הIX35 נחות מהמאזדה .

אשמח לדעת מהיכן אתה שואב את הבטחון שלך? על מה זה מסתמך? על מה זה יושב? מה הנסיון שלך עם שתי המכוניות?

כמוך גם אני חושב שהמאזדה אולי יותר טובה אבסולוטית מהיונדאי, אבל כשנכנס עניין המחיר, וכעת IX35 חדש, יש מצב שגם אבסולוטית זה כבר לא נכון, וגם כעיסקה היונדאי תהיה עדיפה על המאזדה.

אגב, אתה יכול להפסיק לצטט הודעות באורך הגלות. אם אתה רוצה לצטט משהו נקודתי - תסתפק בו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, במספר כתבות על ההשקה כתוב שאת ה 1.6T מתכוונים להביא בשלב מאוחר יותר.

בסה"כ אין סיבה שלא להביא אותו, שכן המנוע הזה כבר נמכר בעבר בוולוסטר וגיר ה DCT עשה עלייה גם כן.

מבחינת מחיר, אם יביאו את הדגם המפואר ביותר עם הנעה כפולה, גג פנורמי וכיסאות מעור ב 180K יש להם יתרון מובהק על כל השחקנים בשוק.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי בIX35 הדגם הכי מפואר שנמצא בגרמניה ( לא מה שנמכר בארץ ) במשך תקופה, והוא ממש נחות מהמאזדה שמשוקת בארץ שגם עלייה אני לא ממש מת, שנחותה מהתוצרת האירופית המקבילה.

אני מבין שאתה מסכים אתי שהיונדאי נחותה וגם אני חושב שמחיר שהולם את היונדאי 30 אחוז פחות מהמחיר הרישמי יתכן שכדאי לרכוש.

בכל מקרה מי שמחפש רכב איכותי מתקדם לא ימצא את זה ביונדאי .שם הכל משדר סטנדרט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SHAULC ציטוט קטן

",שנחותה מהתוצרת האירופית המקבילה".

איזו תוצרת ארופית בדיוק?

סיטרואן,לנד רובר,פיזו,אופל,פולקסוואגן,במוו,סקודה...???

באיזה כלי רכב מקביל מדובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...