Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחליפה ראויה ללאון - לאון חדשה? רנו קפצ'ור? קרוז טורבו? (סביב 120K)

Kreios
שימו לב! השרשור הזה בן 3324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכוונה היא לא רק שהוא לא ירגיש התקדמות משמעותית מהרכב הנוכחי שלו לספייסבק אלא שבינה לבין הלאון החדשה קיימים פערים והם לא לטובת הספייסבק.

בנוגע ללאון mk2, אתה קצת מגזים, הבידוד שם לא רע בכלל, היא לא כזאת נוקשה כמו שנוהגים להחשיב אותה אז הנוחות לא רעה בכלל למרות הנטייה לריסון ופחות לספיגה ותא הנוסעים אמנם לא מצטיין אבל גם לא מרושל וזול.

במחיר שהיא נמכרה בזמנו וגם במחירה הנוכחי כמשומשת היא מספקת תמורה מצויינת למחיר וזה גם מסביר את הביקוש הער לו היא זוכה בתקופה האחרונה.

לגבי הנאה מנהיגה, עניין של טעם, כל אחד ומה שעושה לו את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 212
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צבי, הראפיד מבוססת על שילוב חלקי שילדה של פאביה יחד עם אוקטביה MK1 ואוקטביה MK2, עם בסיס גלגלים גדול משל האוקטביה MK1 - משמע, לראפיד אומנם ערבוב חלקי שילדה שהם, אך בסיס הגלגלים האורך שלה מציב אותה מעל כל סופר מיני אפשרית - ואי שם בקרבת המשפחתיות ה"אמיתיות". הראפיד ההודית מבוססת כולה על רצפת הפולו / פאביה / איביזה.

זה לא מדויק. אוקטביה MK1 הייתה מבוססת על השלדה של גולף דור 4. ראפיד לאומת זאת זה אותה שלדה כמו פולו סדאן ושות' וזה לא ערבוב מסוג כלשהו. הפלטפורמה היא PQ25 וחולקת אותה עם רכבים כמו איביזה, פולו, טולדו. מאיפה לקחת שהיא חולקת מכלולים עם אוקטביה MK1 (כי היא לא)?

אוקטביה MK2 בכלל מבוססת על שלדה של גולף 5.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לפשפש לעומק ולמצוא. הראפיד היא תמהיל שמשלב בין הפאביה לאוקטביות דורות קודמים (בעיקר MK1). בדיוק כמו שהיטי היא גולף MK5 עם פאסאט דור קודם.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לכולכם על העזרה והייעוץ!

Having Said That, אני חייב לציין שהצלחתם לבלבל אותי ולהכניס אותי להרהורים רבים... :wink:

היה לי ברור שתהיינה דעות לכאן ולכאן על כל רכב שקיים בעולם (בטח ובטח כשמדברים על רכב "עממי"), אבל לא חשבתי שהן תהיינה כאלה מנוגדות ונחרצות.

בשישי כנראה שאעשה נסיעת מבחן על הספייסבק ואראה איך היא מרגישה לי לעומת הלאון.

מצד שני, ברור שאם אני קונה רכב חדש אני רוצה להרגיש שהשתדרגתי בכל הפרמטרים ולפי הדעות כאן, רק הלאון תספק את התמורה הזו.

בכל מקרה, כל עוד לא אצליח למכור את הלאון הנוכחית שלי בשוק הפרטי, הפור יפול על ספייסבאק או לאון חדשה.

במידה וכן אצליח למכור בשוק הפרטי, ה-308 תחזור למשוואה בענק! :)

שוב תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לפשפש לעומק ולמצוא. הראפיד היא תמהיל שמשלב בין הפאביה לאוקטביות דורות קודמים (בעיקר MK1). בדיוק כמו שהיטי היא גולף MK5 עם פאסאט דור קודם.

ידידי, אני את הסקר על הנושא כבר בצעתי. ככה אפשר להגיד שכל דבר זה תמהיל עם כל דבר אחר. למשל איביזה היא קצת אוקטביה כי גם לה יש DSG7 וסופרב היא תמהיל עם אודי A6 כי גם לה יש TDI2.0 ואותו מיכל עיבוי. בפועל, כל רכב בנוי על פלטפורמה של קטגוריה שלו. פסאט וגולף MK5 חלקו אותה פלטפורמה.

כל הרכיבים של המותג חולקים מכלולים כלשהם. אבל לא די בכך כדי להגיד שראפיד עירבוב בין אוקטביה MK1 לMK2 ופולו. שוב, ראפיד כמו שאר רכבי הקטגוריה של VAG מבוססים על פלטפורמה PQ25 וזה לא אוקטביה MK1 ולא MK2. זה PQ25 - פלטפורמת הסופר מיני שלהם.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבי, אני את התחקיר שלי ביצעתי מזמן. הפלטפורמה היא PQ25, אבל המתלה האחורי למשל הוא בכלל של אוקטביה דור ראשון. וכו' וכו וכו'.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS, אותו מתלה זה אומר שניתן להחליף ביניהם. ולא ניתן להחליף ביניהם. מבנה מתלה דומה - זה סיפור אחר. אבל זה לא אותו מתלה. לדוגמא רוב הרכבים הלא יקרים בעלי מתלה מקפרסון לפחות באחד הסרנים. זה אומר שהם אותו דבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד. יש הרבה מקום בבגאז' ואני מתכוון להרבה,

אני מתפלא כי הנתונים הרשמיים לא מרשימים בעליל, ולראפיד הרגיל תא מטען גדול משמעותית, אם כי יתכן והצורה של הבאגז׳ בספייסבאק פרקטית יותר.

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קריוס - לובינסקי לא הציעו טרייד טוב?

לצערי הרב לא.

הם הציעו הצעה שקרובה ל-20K מתחת למחירון.

ואני חשבתי שההצעה של קרסו הייתה גרועה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, הם מתפארים שלרכבים שלהם הם נותנים מחירון.

טוב, בהצלחה בהמשך. תעדכן, כי אני במצב דומה לשלך. אבל אני יותר שוקל מנהלים משומשת בת שנה-שנתיים עם ק"מ אפסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

גם אני חשבתי על מנהלים או משפחתית משומשת אבל אף אחת לא תיתן לי תצרוכת דלק של 1:16-17.

בכל מקרה, כמובן שאעדכן בהתפתחויות, נראה לי שהשרשור הזה יסגר באותו אופן שבו הוא נפתח - לאון 1.2... :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...