Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחליפה ראויה ללאון - לאון חדשה? רנו קפצ'ור? קרוז טורבו? (סביב 120K)

Kreios
שימו לב! השרשור הזה בן 3324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 212
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מנהלים משומשת - אתה יכול לחפש אופטימה דיזל. לא יודע אם תתן כזו צריכת דלק, אבל אולי קרובה.

לא מתחבר לקאיה. חוץ מהספורטז' אין להם אף דגם שממש עושה לי את זה.

עדיין לא הבנתי מה המטרה העיקרית בהחלפה,

רכב שיותר חסכוני בדלק?

נכון.

גם חסכוני יותר בדלק, וגם חייב להחליף כי עסקת המימון עומדת להסתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להמשיך ולפרוס את יתרת החוב לתשלומים?

הרי ההפסד הכספי בעצם ההחלפה יהיה גדול מהחיסכון הצפוי מצריכת הדלק.

מה גם שאתה לא ממש משתדרג, אלא מוסיף כמעט 50k כדי להחליף לאון 1.8

בלאון 1.2 (אמנם דגם חדש והכל אבל עדיין...)

אם אתה בכל מקרה רוצה להחליף לחדש, אז זה משהו אחר ותשכח מכל מה שאמרתי.

עריכה אחרונה על ידי Yondalar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהלים משומשת - אתה יכול לחפש אופטימה דיזל. לא יודע אם תתן כזו צריכת דלק, אבל אולי קרובה.

לפי הביקורות מחו"ל, המנוע הזה לא נעים וחסר לו מומנט עד שנכנס הטורבו לפעולה. זאת אחת הסיבות שאישית פסלתי אותה. מעבר לזה, רוב הדיזליות מונית, לא בטוח שמונית לשעבר תתאים לפות"ש. אם כבר מונית לשעבר, אז אני ממליץ בחום על מרצדס E קלאס - אמינה, חסכונית, נוחה מאוד.

יחד עם זאת בתקציב של פות"ש הייתי בכל זאת ממליץ על רכב חדש מהיבואן.

פות"ש, אם אתה רוצה רכב כמה שיותר חסכוני, אומנם מעט חורגת מתקציב, אבל מגאן סטיישין דיזל (או פלואנס).

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להמשיך ולפרוס את יתרת החוב לתשלומים?

הרי ההפסד הכספי בעצם ההחלפה יהיה גדול מהחיסכון הצפוי מצריכת הדלק.

מה גם שאתה לא ממש משתדרג, אלא מוסיף כמעט 50k כדי להחליף לאון 1.8

בלאון 1.2 (אמנם דגם חדש והכל אבל עדיין...)

אם אתה בכל מקרה רוצה להחליף לחדש, אז זה משהו אחר ותשכח מכל מה שאמרתי.

ניתן להמשיך לפרוס את יתרת החוב אבל אני לא מעוניין לעשות זאת לרכב יחסית ספורטיבי ונוקשה כמו הלאון הנוכחית שלי.

סדרי העדיפויות והדרישות שלי השתנו ולכן הלאון התאימה לתקופה מסויימת, כיום הייתי רוצה להתחדש למשהו שמתאים יותר לצרכים החדשים שלי ושל המשפחה.

פות"ש, אם אתה רוצה רכב כמה שיותר חסכוני, אומנם מעט חורגת מתקציב, אבל מגאן סטיישין דיזל (או פלואנס).

זה לא משנה כל כך,

כל עוד קרסו נתנו לי הצעה זולה יותר מצ'מפיון, אני לא יכול להרשות לעצמי רכבים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם פחות נוחה ופחות מרווחת, אבל מאוד חסכונית ראפיד דיזל. אם ידנית באה בחשבון, אז היא ממש נכנסת לך בתקציב. אם בכל זאת תרצה DSG7, אז תצטרך להוסיף מעט. בספק שתמצא פתרון חסכוני יותר בדלק. על הדרך יש למנוע הזה לא מעט מומנט בסל"ד נמוך.

אם חיסכון בראש סדרי עדיפויות, אתה צריך דיזל.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסכון זה נחמד אבל לא בראש סדר העדיפויות.

הבנתי שמנועי ה-1.2TSI עושים בנסיעה רגועה גם 1:17-18, שזה מספיק חסכוני מבחינתי.

מכיוון שידני לא בא בחשבון לצערי (האישה רוצה אוטומט) כנראה שהלאון תהיה המנצחת, אעדכן בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר עשית סיבוב על האוריס ההיברידית?

עדיין לא. אני מתכנן בחמישי או שישי לעשות עוד סבב.

בתור אחד שעבר מלאון 1.8TSI לאוריס היבריד סטיישן , תוותר על התענוג של הנסיעת מבחן.

מה הכוונה? לוותר כי זה אחלה או כי אין טעם?

חייב לציין שעם הראפיד שלי עם מנוע 1.4 טורבו 122 כ"ס הוצאתי ב80 אחוז בין עירוני ו20 אחוז עירוני 16 קמ לליטר שמבחינתי זה מכובד מאוד.

האמת, נשמע מעולה, נראה שעם ה-1.2TSI ניתן להשיג תצרוכת אפילו טובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהרכבתי לאון באתר האנגלי לפי המפרט הישראלי (1.2 אוטומטית) גיליתי שהלקוח הישראלי והאנגלי משלמים אותו סכום בדיוק! לא פלא שקשה עד בלתי אפשרי למצוא עסקה טובה יותר בסכום זה..

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר, מרווח הישיבה מאחורה קטן משמעותית מהלאון הרכב מרגיש חלש מאוד (יותר ממה שציפיתי), ההיגוי רך לי מדי עד כדי מעיק במהירות גבוהה (למרות שהרכב דיי מסרב לעלות מעל 140).

הדברים החיוביים שיש לי להגיד עליו

1. תא מטען עצום מימדים (גרסת סטיישן)

2. שיכוך מעולה יחסית ללאון (אבל מפריע אם מנסים לנהוג בצורה "ספורטיבית")

3. לגמרי אפשר להגיע ל20 ק"מ לליטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר, מרווח הישיבה מאחורה קטן משמעותית מהלאון הרכב מרגיש חלש מאוד (יותר ממה שציפיתי), ההיגוי רך לי מדי עד כדי מעיק במהירות גבוהה (למרות שהרכב דיי מסרב לעלות מעל 140).

הדברים החיוביים שיש לי להגיד עליו

1. תא מטען עצום מימדים (גרסת סטיישן)

2. שיכוך מעולה יחסית ללאון (אבל מפריע אם מנסים לנהוג בצורה "ספורטיבית")

3. לגמרי אפשר להגיע ל20 ק"מ לליטר

תודה רבה, הבהרת לי כמה דברים.

אחד השיקולים לאוקטביה היה מרווח פנים ומושב אחורי גדול.

אם באוריס הוא יותר קטן אפילו מהלאון הרי שהיא לא רלוונטית.

כשהרכבתי לאון באתר האנגלי לפי המפרט הישראלי (1.2 אוטומטית) גיליתי שהלקוח הישראלי והאנגלי משלמים אותו סכום בדיוק! לא פלא שקשה עד בלתי אפשרי למצוא עסקה טובה יותר בסכום זה..

צודק.

למרות שה-308 של פיז'ו עדיין יושבת לי באחורי הראש וגורמת לי להתבאס מהצעת הטרייד של לובינסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק שוב ותראה שיש הבדלים בעיצוב הפנים. מהותיים.

תודה רבה, הבהרת לי כמה דברים.

אחד השיקולים לאוקטביה היה מרווח פנים ומושב אחורי גדול.

אם באוריס הוא יותר קטן אפילו מהלאון הרי שהיא לא רלוונטית.

צודק.

למרות שה-308 של פיז'ו עדיין יושבת לי באחורי הראש וגורמת לי להתבאס מהצעת הטרייד של לובינסקי.

לאחד מחברי הפורום 2008, והמסך לא עובד כשחם... עכשיו תחשוב שגם את המזגן אי אפשר להפעיל...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...