Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאיפה מורידים/רוכשים שירים באיכות גבוהה?

asafniego
שימו לב! השרשור הזה בן 3367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש לייצר לעצמי אוסף שירים/טראקים באיכות שמיעה גבוהה שך שיהיה ניתן ליהנות ולמקסם את כל הרכיבים במערכת.

מאיפה ניתן להוריד או לרכוש שירים באיכות גבוהה?

תודה,

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירים באיכות גבוהה לרוב מגיעים בפורמט flac. שזה בעצם אותה איכות שהוקלטה על הדיסק.

כדי לנגן flac ברכב צריך HU שתומך בפורמט הזה, או פשוט לצרוב את קבצי הFLAC עם סוג הצריבה AUDIO (כן הסגנון של פעם, עם 80 דקות ).

או הדרך הישנה והטובה, לקנות דיסקים מקוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן חוקי כמובן - אני לא מתכוון לדבר על דברים לא חוקיים - אפשר לקנות דרך אמאזון או ITUNES.

30 שקלים בערך לאלבום.

מעבר לכך הפורמטים שאתה מחפש הם פורמטים LOSLESS בעיקר FLAC

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באייטונס אתה מקבל את האיכות של השירים שאתה מכניס..MP3 יישאר MP3.אם אתה מעתיק אותם מדיסק אז אתה יכול לבחור לאיזה פורמט אתה מעוניין להמיר.

אם הדיסק הוא מקורי ותהיה מעוניין להמיר אותו אז תוכל להמיר אותו ל ALAC(הLOSSLESS של APPLE)

אני לא יודע להגיד לגבי כל מוצרי אפל אבל לי יש את האייפוד קלאסיק דור חמישי עם הDAC של wolfson והוא לא קורא FLAC אלא רק ALAC..

קח בחשבון שאם אתה ממיר דיסק לא מקורי לLOSSLESS אתה תקבל LOSSLESS רק אם הקובץ היה LOSSLESS לפני..

אם זה קובץ MP3 128KBPS שצרבו על דיסק אז זאת האיכות שאתה תקבל..

שים לב בנוסף שלא כל קובץ שניתן למצוא ברשת עם סיומת FLAC הוא בהכרח LOSSLESS..נתקלתי לא פעם בקבצי MP3 שהמירו אותם לסיומת FLAC ופרסמו אותם כFLAC..המונח LOSSLESS הוא שם שניתן להמרה שאין בה איבוד כלשהוא ולכן אם המירו MP3 128KBPS לFLAC אז האיכות תשאר של MP3 128KBPS רק עם סיומת FLAC..

בהצלחה!..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירים שאתה קונה באייטיונס הוא בפורמט לוסלס שלהם - יש תכנות טובות שיודעות להמיר אותם בצורה נהדרת לפורמטים אחרים.

אני ממליץ על DBPOWERAMP דרך אגב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על אפליקציה בשם spotify, מזכירה רדיו לוויני אבל אפשר לשמור רשימות פרטיות של סינגלים שאתה בוחר לך.

בגירסה החינמית יש מגבלה של כמה שירים אפשר להעביר בשעה והאיכות מצויינת.

מי שרוצה לשלם יכול לקבל איכות דיסק מקורי ולהעביר שירים כמה שבא לו.

יש רק פרוצדורה עם Vpn שצריך לעשות למכשיר שיחשוב שהוא בחו״ל כי האפליקציה לא זמינה בארץ הקודש.

אה כן ולא הצלתי למצוא אותה לאנדרואיד אולי מישהו אחר שמתמצא יותר יוכל.

מאז האפליקציה הזו אני לא הורדתי יותר שירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מור מה שלומך?

דרך אגב, אני מאוד אוהב את TUNE IN RADIO ואת 8TRACKS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיון אין זה רדיו אינטרנטי שמשדר תחנות רדיו אמיתיות מכל העולם.

אתה יכול לעשות רשימה של תחנות אהובות עליך - אני קולט ככה רדיו ישראלי - ממליץ על 109FM

ב8טארקס אתה יכול לסמן שירים שאהבת ואחרי זה לשמוע אותם, לדעתי יש היום גם תמיכה בפליי ליסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...