Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת שרשרת - הנהג הגורם ברח.

שימו לב! השרשור הזה בן 3380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

אני אספר את הסאגה שאני נמצא בה והייתי רוצה לקבל חוות דעת שלכם, אז ככה..

באוקטובר ~ בצומת אחיהוד עמדתי בפקק, רכב מאחורי שהתחיל בלימה נכנס בי כתוצאה מטנדר שנכנס בו במהירות.

הנהג שפגע פי בעצם עף עלי כתוצאה מהפגיע של הטנדר.

הנהג הפוגע עצר לכמה דקות, סירב לתת פרטים וברח לפני בוא המשטרה ( שלקח לה 50 דקות להגיע,תודה למשטרת ישראל).

אני צלמתי את המספר של הטנדר והפרטים של הרכב שפגע בי.

המשטרה בדקה את המספר ונאמר לי שהרכב טנדר הורד מכביש לפני כמה חודשים, ורשום על מישהו שלא נהג על הרכב.

כלומר לא ניתן להשיג את הנהג הפוגע.

הסברתי את הסיפור לסוכן שלי והוא אמר כן נתבע את הנהג שפגע בך, ושהוא יתמודד עם נהג הטנדר.

לאחר כ 4 חודשים, שכבר תיקנתי את הרכב במוסך ההסדר שלו ויש להם צ'ק דחוי שלי, הוא טוען כי אי אפשר לתבוע את הנהג שפגע בי כי הוא יתנער מהתביע.

אופציה ראשונה שלי זה לתבוע את הביטוח שלי (מקיף) לשלם השתתפות עצמית, ולספוג עליה בפרמיה.

אופציה השניה לשלם את הכל למוסך בעצמי, ולנסות ותבוע את הנהג הפוגע.

השאלות שלי הם כאלה:

1) האם באמת אני לא יכול לתבוא את הנהג שפגע בי? (איפה ההיגיון פה בכלל).

2)איך אני יכול למזער את הנזק שלי? איך אני נמנע מתביעת הביטוח שלי וגורם להם להסתדר לבד עם הנהג הפוגע.

3) אני מאוד לא מרוצה מהסוכן ביטוח שלי שמשך את כל הסיפור הזה והייתי רוצה לעזוב אותו במיידי, ואם במיידי לא אפשרי אז בחידוש הביטוח אני בטוח לא אהיה אצלו.

האם זה יהווה בעיה לתבוע את הביטוח שהיה לי בזמן התאונה כאשר אני כבר לא אהיה מבטוח שם?

4) תביעות נזק גוף , בעצם אותה שאלה, האם ניתן לתבוע את הביטוח כאשר אני נמצא כבר בביטוח אחר?

5) האם תביעת נזקי גוף בלבד מעלה את הפרמיה?

6) הצ'ק הדחוי שנמצא במוסך המתקן- הצ'ק היה דחוי עד ינואר, אך הסוכן כרגע מחזיק אותו בזכות זה שזה מוסך הסדר שלו והמוסך לא פודה את הצ'ק, האם תיהיה אפשרות לדחות שוב עם סוכן חדש, במידה והם לא בהסדר?

תודה מראש.

אם יש משהו לא ברור אשמח להבהיר, הסיפור מאוד מסועף וקשה לסכם אותו בכמה שורות :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. בהנחה שסכום הנזק קטן מן התקרה של תביעות קטנות, אתה תובע את הנהג של הרכב שפגע בך וגם את חברת הביטוח שלו. יש לך גם אפשרות לתבוע את הביטוח שלך ולתבוע מן הנהג השני את סכום ההשתתפות העצמית שתשלם ואת אבדן הנחת העדר תביעות.

ב. נזקי גוף אתה תובע מן הביטוח שלך, ולא של הנהג הפוגע. הם כבר ידאגו לקבל את הכסף שלהם ממישהו. נזקי גוף אפשר לתבוע עד 7 שנים לאחר מועד האירוע. האם נבדקת בבית חולים? תאונה עם נפגעים חייבת גם דווח למשטרה.

ג. האם ייתכן שאתה והרכב שעמד מאחוריך מבוטחים באותה חברה? זה עשוי להסביר את ההתנהגות של הסוכן. חוץ מזה שהוא לא רוצה לאבד את הבונוס שלו.

ד. אין שום כדאיות לעזוב את הסוכן שלך מיידית. מתי מסתיימת תקופת הביטוח שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב ( מאזדה 3 לפשטות הדיון)מאחורי היה בבלימה, ומאחוריו הטנדר נכנס בו חזק מאחור , המאזדה עפה קדימה, הנהג ניסה לצאת לשוליים ופגע בי בזמן שניסה לברוח מפגיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבע אותו בפגיעות קטנות ושלום על ישראל. מבחינתך אתה לא יודע אם הוא פגע בך בגלל הטנדר או לא.

אתה יודע שהוא פגע בך. אותו אתה תובע.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבע את נהג / בעל המזדה וחברת הביטוח שלו , וכן את בעל הטנדר וחברת הביטוח שלו.

אולי יצא לך מזה משהו.

אתה יכול כמובן לדרוש את הכסף מחברת הביטוח שלך , ולתבוע את האחרים , על הנזקים המשניים שייגרמו לך , כמו עליית הפרמיה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני בידיוק תובע? עצמאית? או דרך הסוכן ביטוח שלי?

הסוכן ביטוח שלי אמר שחברת הביטוח של המאזדה מסרבת לשלם, ואומרת כי אני צריך לחפש את נהג הטנדר.

אשמח אם תוכלו לפרט יותר לגבי תהליך וכד', פעם ראשונה שקרה לי בלאגן כזה.

לגבי דרישת הכסף מביטוח שלי- אם דרשתי את הכסף מהביטוח שלי, על מה אני תובע את הביטוח של המאזדה?

סכום ההוצאה של השתתפות העצמית ועלית הפרימה? או על כל הנזק שנגרם?

האם אני תובע את בעל הרכב או את חברת הביטוח שלו?

עריכה אחרונה על ידי High Octane
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קיבלת את הכסף מהביטוח אתה תובע מהמאזדה/טנדר את סכום ההשתתפות העצמית, עליית פרמיה, רכב שכור וכדומה. כלומר, כל מה שלא קיבלת מהביטוח.

אתה אומר לסוכן הביטוח שאתה רוצה לתבוע את הפוליסה, הוא ידאג לשאר. באותה נשימה אמור לו שיאסוף עבורך את המסמכים הרלוונטיים להגשת תביעה בבית משפט לתביעות קטנות.

בהצלחה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי , ובמידה ונהג המזדה מתכחש והמשטרה טוענת שהוא לא אשם בתאונה, אז הכל אבוד בעצם? או שעדיין אני יכול לתבוע את נהג המזדה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו זוגתי יודעת

שלתבוע אתה יכול את כל העולם

לזכות זו כבר שאלה אחרת.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היה הנזק ומה ההשתתפות העצמית שלך? זה חשוב כדי להבין האם כדאי לך להפעיל את הביטוח שלך.

אם תתבע את הנהג ואת חברת הביטוח של הרכב של הרכב שפגע בך - הם יצטרכו לחפש את נהג הטנדר או להגן על עצמם במשפט. להבנתי לא אתה צריך לחפש אותו. דאג רק לצרף לכתב התביעה את האסמכתא לכך שפנית למשטרה ומה התשובה שקיבלת. אני מניח שלמרות הפסימיות של ישה (שיש לה ודאי ביסוס), כל שופט בר דעת יבין שאתה הצד הנפגע ולא אמור לשאת בכל נזקיך בעצמך. בבית המשפט יוכל הנהג הפוגע להציג את סיפורו. הוא הרי אינו מתכחש לעובדה שהרכב שלו פגע בשלך, אלא רק טוען שהפגיעה נגרמה עקב הפגיעה ברכבו על ידי נהג הטנדר האלמוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ציינתי שיתבע בהודעתי הראשונה את כולםםםםםם

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל לא בטוח שהאחרון הוא האשם ובאותה מידה גם השני יכול להיות אשם.

בכל אופן אותך לא מעניין אף אחד והתרוצים של השני לא קשורים אלייך

תבע את השני

נכון לעכשיו רק חברת הביטוח מרוויחה , כיוון שהשני כבר שילם השתתפות עצמית (בהנחה שהשלישי לא נמצא)

עכשיו השאלה היא אם גם אתה תשלם השתתפות עצמית או רק השני (שכבר שילם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתם ממליצים להפעיל את הביטוח שלי ולסגור את החוב מול המוסך,ולתבוע את נהג המאזדה?

ההשתתפות העצמית הבנתי שהיא 1000 שקל.

משום מה הסוכן שלי טוען שהאופציה היחידה שלי היא רק להפעיל את הביטוח שלי, ושהצד הפוגע (מאזדה) לא ישלם כי הוא לא אשם בתאונה.

יש לי הרגשה שהסוכן מסתיר ממני מידע , או שאינו רוצה שאני אפעל לתבוע את נהג המזאדה, מה שמביא אותי לשאלה הראשונה הפוסט.

במידה והוא כן מסתיר מידע, האם אני יכול לבטל את הביטוח אצלו ( לפני זה לתבוע את הביטוח כדי לסגור את החוב מול המוסך), ולעבור לסוכן אחר שיבצע את העבודה כמו שצריך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...