Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה תהיה האחזקה השוטפת על רכב קטן לצעיר בחודש בממוצע?

Tronie
שימו לב! השרשור הזה בן 3391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שזה לא חד משמעי אבל בסוג של ממוצע ולזרוק מספר לאיזור, כמה יעלה להחזיק מכונית לצעיר? נגיד ומדובר על רכב קטן, חסכוני שלא יראה כל יום מוסך, וק"מ של צעיר - לא 100 ק"מ ליום, אלא בסביבות ה40 ק"מ לשבוע? כולל ביטוח שהוא בדר"כ 2500-3000 לשנה לכל הרכבים הקטנים (פונטו ספייס, גטס וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מבחינת דלק מדובר בערך ב 160 קמ בחודש לכן יצא לך בערך 200 דלק.

טסט אלף שקל,ביטוח תלוי אם זה ישן דמצריך צד ג או מקיף שיכול לעלות באזור ה 5 לנהג צעיר וחדש וזה אוד לרכב קטן.

תיקונים שמידי פעם יכולים לצוץ זה יכול להיות כמה מאות או כמה אלפים אם זה שיפוף גיר,מדחס ודברים כאלו.

טיפול שעולה כמה מאות אלא אם צריך גם טיימינג ושזה מייקר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ישן יחסית (תחילת 2000), ככה שזה צד ג' וזה אמור להיות 3000 לשנה בערך - לחודש זה יהיה 270-80? 300~ שקל לדלק, וטיפולים שגרתיים וכסף בצד במקרה ותהיה תקלה רצינית... ממש לא בלתי אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה עובד זאת לא בעיה להחזיק רכב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מחירים אתה עכשיו יודע פחות או יותר,פה מגיע החלק הקשה-למצוא רכב טוב.

בהצלחה:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעים לי לפוצץ לך את הבועה, אבל בשביל 160 ק"מ לחודש - ממש ממש ממש לא שווה לך להחזיק רכב.

מבחינה כלכלית זה פשוט מיותר.

normally זה נכון, אבל באיזור שאני גר התחבורה הציבורית היא על הפנים.

מה גם ש160 ק"מ זאת רק ההתחלה כי רק התחלתי את החיים שלי וכרגע זה בית עבודה ומדי פעם נסיעה לפה ולשם, אבל אני בטוח שהמספר יגדל בתוך כמה זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך בעיה של תחבורה ציבורית זה כבר סיפור אחר...אין לך ברירה אחרת אלא להחזיק רכב כדי לשנע את עצמך.

לפי דעתי אתה לא אמור לעבור את ה 800 ש"ח בחודש כולל ביטוחים טסט טיפולים ודלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסט - 1000 לרוב מוצאים כל מיני שטויות על רכב ישן אז אני לוקח בחשבון 1200

דלק - 1500

ביטוח חובה 1000

ביטוח צד ג 1500

תיקונים - 3000 (ברקסים, צמיגים, מצבר , טיפולים)

טיפולים - 2 בשנה - 1000

עוד כמה נעלמים :

תאונות עם השתתפות עצמית

דוחות חנייה ונהיגה

תיקונים קוסמטיים ? שריטות כיפופים וכו

סביב ה 10,000 שקל בשנה רק התחזוקה, כשאין שום בעיות מיוחדות

תוסיף את המחיר של הרכב ... וירידת הערך שלו ....

וכל זה בשביל 40 קילומטר לשבוע ??? - עדיף שתקנה אופניים חשמליים ותחסוך את הכסף לדירה או לטיול ארוך :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסט - 1000 לרוב מוצאים כל מיני שטויות על רכב ישן אז אני לוקח בחשבון 1200

דלק - 1500

ביטוח חובה 1000

ביטוח צד ג 1500

תיקונים - 3000 (ברקסים, צמיגים, מצבר , טיפולים)

טיפולים - 2 בשנה - 1000

עוד כמה נעלמים :

תאונות עם השתתפות עצמית

דוחות חנייה ונהיגה

תיקונים קוסמטיים ? שריטות כיפופים וכו

סביב ה 10,000 שקל בשנה רק התחזוקה, כשאין שום בעיות מיוחדות

תוסיף את המחיר של הרכב ... וירידת הערך שלו ....

וכל זה בשביל 40 קילומטר לשבוע ??? - עדיף שתקנה אופניים חשמליים ותחסוך את הכסף לדירה או לטיול ארוך :-)

הגזמת, כל שנה לבזבז 3000 שקל על תיקונים? אם נוריד את הסכום הזה ונקבל 7000 בשנה, לחודש זה באמת שטות. וגם אם לא נוריד, זה באמת יוצא בערך 900 שקל לחודש - לא נורא בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביא בחשבון שהביטוח יהיה הרבה יותר יקר - החובה לבד סביב 3500 ש"ח לשנה (300 לחודש), עוד חצי מזה לצד ג' - הנה, רק הביטוח מביא אותך ל-400-500 ש"ח לחודש. הוסף דלק (נניח 20 ליטר בחודש - כ-120 ש"ח, אבל יצמחו מהר מאד כאשר תתרגל לרכב), רישוי 100 ש"ח לחודש - הגעת ל-700 ש"ח לחודש לפני טיפולים ופינוקים. צריך להוסיף עוד רכיב נשכח - ירידת הערך, כלומר הסכום שעליך לחסוך כדי להחליף את הרכב לרכב דומה בגיל דומה בעוד מספר שנים. להערכתי סכום המינימום הוא 1000 ש"ח לחודש, אבל תקלות, שצפויות להיות שכיחות ברכב בן 15, יכולות להגדיל מאד את העלות.

עריכה - מרטיס - איך הגעת ל-1000 ש"ח לשנה לביטוח חובה? אני, כנהג ותיק וזקן, משלם סביב 1300 ש"ח, וברכב שמבוטחים גם הילדים (נהג מעל גיל 21 ושאינו חדש) הסכום הוא כ-3600 ש"ח לשנה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביא בחשבון שהביטוח יהיה הרבה יותר יקר - החובה לבד סביב 3500 ש"ח לשנה (300 לחודש), עוד חצי מזה לצד ג' - הנה, רק הביטוח מביא אותך ל-400-500 ש"ח לחודש. הוסף דלק (נניח 20 ליטר בחודש - כ-120 ש"ח, אבל יצמחו מהר מאד כאשר תתרגל לרכב), רישוי 100 ש"ח לחודש - הגעת ל-700 ש"ח לחודש לפני טיפולים ופינוקים. צריך להוסיף עוד רכיב נשכח - ירידת הערך, כלומר הסכום שעליך לחסוך כדי להחליף את הרכב לרכב דומה בגיל דומה בעוד מספר שנים. להערכתי סכום המינימום הוא 1000 ש"ח לחודש, אבל תקלות, שצפויות להיות שכיחות ברכב בן 15, יכולות להגדיל מאד את העלות.

עריכה - מרטיס - איך הגעת ל-1000 ש"ח לשנה לביטוח חובה? אני, כנהג ותיק וזקן, משלם סביב 1300 ש"ח, וברכב שמבוטחים גם הילדים (נהג מעל גיל 21 ושאינו חדש) הסכום הוא כ-3600 ש"ח לשנה.

כרגע אני נוהג על רכב משנת 2001 ומשלם 3200 חובה וצד ג' ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

martines

גם למה 2 טיפולים בשנה?

טסט - 1000

דלק - 1800 (150 שקל בחודש)

ביטוח-3200

טיפולים -500

יוצא 6500,נוסיף עוד 1500 שקל תיקונים ובמידה ויהיו יצא 8 אלף.

סך הכול 660 שקל נעגל ל700 שקל או אפילו 800 אם הנסועה תגדל.

בן אדם שעובד יכול בלי הבעיה להחזיק.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אני נוהג על רכב משנת 2001 ומשלם 3200 חובה וצד ג' ביחד.

אם כך תקן את הכותרת. אולי אתה צעיר ברוחך, אבל לא בביטוחך (מן הסתם עברת את גיל 24, או שאתה משתייך לאיזה קבוצת מבוטחים מיוחסת).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...