Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת רכב נוכחי (C240 בת 15 שנה) ברכב דומה אך חדש יותר

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 3573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 127
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מספר תמונות.

מתנצל על האיכות והכי גרוע, הרכב כמעט מראה (שחורה) אז במספר תמונות רואים את הרכב שליד.

ב 184613 רואים שריטה זעירה בפגוש האחורי (עגלת סופרמרקט?) מתחת ל 6 האמצעי בלוחית.

ב 184647 רואים את הפס במסגרת החלון.

ב 184706 הרכב נראה משום מה כחול. (הצבע שלו הוא שחור-חציל מטאלי להבנתי:-))

ב 184722 רואים את השיפשוף במפתן דלת הנהג.

ב 184558 רואים את הרכב השני משתקף ובין שתי האצבעות את סימן השריטה של קצה דלת של רכב אחר בדלת הנהג.

ב 184534 רואים את הרכב השני משתקף ומספר גרגירים/ליכלוך על דלת הנוסע(?)

אנסה מחר במגרש פתוח לצלם תמונות טובות יותר.

IMG_20140701_184722 (Custom).jpg

IMG_20140701_184706 (Custom).jpg

IMG_20140701_184647 (Custom).jpg

IMG_20140701_184613 (Custom).jpg

IMG_20140701_184534 (Custom).jpg

IMG_20140701_184558 (Custom).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השריטה במפתן הדלת אפשר לעבור עליה עם מכחול עדין ..

לגבי הגרגירים / לכלוך אני מאמין שפלסטלינה תפתור את הבעיה .

הרכב נראה מרשים מאוד ויפה בצורה יוצאת דופן , סע בזהירות ותהנה מכל רגע .!

C200k W204 & C180k W203 coupe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט יפהיפיה!

אפשר תמונות של סלון הרכב?

תענוג - רק לפרגן ולקנא.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגלה כי השפריצרים של פנסי הקסנון לא יוצאים מהפגוש כי מעולם לא אופשרו במחשב, תוקן.

טעות לדעתי. מעצבן לקבל שטיפה של מכסה המנוע כמה ימים לאחר שהרכב נרחץ רק כי רצית לנקות את החלון.

אמנם לרוב ניתן למנוע זאת אם מפעילים מגבים כאשר האורות כבויים אך לא תמיד אני מצליח לזכור.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולפי דרישת הקהל, שתי תמונות של הפנים (עדיין לא מצוחצח כפי שיהיה בשבת). בסופ"ש הבא עלינו לטובה אצלם תמונות קצת יותר איכותיות.

החוויות מהיום. ביליתי במשרד הרישוי בחולון שעתיים וחצי(!) להדפסת הרשיון החדש והעברת בעלות, סיוט חם, ריחני ורעשני שממש לא ארצה לעבור שוב.

אתמול מילאתי את מיכל הדלק ומאז נסעתי 125 ק"מ עם מזגן דולק (ומקפיא), כשלושת רבעי מהנסועה התבצעו בשיוט עם בקרת מהירות (80-100) והשאר בעיר עם קצת קיק-דאון פה ושם כדי לההנות. הופתעתי שבתצוגה הופיעו לי ערכים שלא ממש ציפיתי להם להם כגון 8-11 ליטר ל 100 ק"מ וידעתי כי זה לא ממש אמיתי. הגעתי לתחנה ומילאתי שוב באותה משאבה 11.3 ליטר אוקטן 95:shock: המפלצת הזו עם מנוע ה-3.5 ליטר וצמיגים בחתך 45 עושה 11 ק"מ/ליטר בנסיעה מנהלתית! רק לציין כי ה C240 בת ה 15 שלי עושה 12 ק"מ/ליטר בנסיעה זהה. (יש כאן בעלי מאזדה 3 שחפצים לחלוק השוואות?) בכל מקרה, מהיכרות יסודית וממושכת עם הגברת שלי הצפי הוא שתעשה 9-10 ק"מ/ליטר בנסיעה היומיומית שלה לירושלים.

להתרשמות עד עתה מהרכב הוספו הבלמים עם עוצמה רבה ונשיכה מעט פתאומית, אני עדיין מתרגל להגה החדש (הקטן יותר ומתוגבר יותר מה C240 בת ה 15 שלי) ובסיבובים חדים (פנייה של 90 מעלות בכבישים בין עירונים) במהירות של 60 קמ"ש ההגה מאסד מעט מהחדות שלו ומרגיש כאילו הצמיגים לא מנופחים היטב. רכב שקט יחסית אך ישנם רעשי רוח קלים ב 100 ק"מש ורעשי צמיגים נוראים במהירות כזו, בכל מקרה סט הצמיגים הקדמי (המקורי שבא עם הרכב) יוחלף בקרוב. ביטוי קלאסי המופיע בחוברות הרכב הוא "שאגת ה V6 דרך המפלטים הכפולים" ובקיק דאון זה באמת נשמע כך.

בקשתי מהמוסכניק למצוא לי את ה Data card של הרכב לפי מספר השלדה וברגע שיהיה לי אז סוף סוף אדע מה קיים ברכב.

IMG_20140702_183130 (Custom).jpg

IMG_20140702_183041 (Custom).jpg

עריכה אחרונה על ידי Haim_gds
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שהשרשור הזה עניין אותי מתחילתו, בתור אחד שחובב רכבי סלון אני נורא מזדהה עם הטעם שלך.

שמחתי לראות שסופסוף מצאת אקזמפלר שמור עם נתונים טובים, נראית מדהים חיצונית ועוד יותר מבפנים.

תתחדש :)

Audi A6 3.0TDI quattro - Because you don't need high revs whan driving up hill

Volvo 850 2.5GLT (MY 1994) - SOLD

VW Passat 1.8T(MY 2000) - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה! תתחדש!

מאחל לך שרק תהנה מהרכב.

צריכת הדלק תקינה לחלוטין - ככה זה צריך להיות. תוציא את הקיקדאונים מהמערכת כי היא יודעת להיות גם שתיינית לא קטנה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...