Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתג כיוון אורות לא מגיב בפולקסווגן פולו 2008

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 3690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בספר הרכב לא תמיד מופיע מידע עדכני אבל הפיוזים האלה קשורים גם למנועים של הפנסים.

לעבודה :-)

פרק את הקונקטור בעל 10 פינים של הפנס ובדוק שקיים מתח משתנה בפין 3 (מינוס) צבע החוט חום ופין 5 (פלוס) אדום/כחול. בזמן הבדיקה האורות צריכים להיות דלוקים ומישהו שיסבוב את הפוטנציומטר של כיוון גובה האורות.

תבדוק גם מתח בין פין מספר 1 (פלוס קבוע) חוט בצבע צהוב/שחור לבין פין מספר 3.

אם הכול תקין תן מתח של 12 וולט ישירות לקונקטור הנקבה של הפנס לפינים התואמים כפי שכתבתי קודם לכן ותראה אם המנוע זז.

בדרך כלל על גבי הקונקטור מסומן מיקום פין מספר 1,10 או כולם.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק הקשה ביותר הוא ניתוק הקונקטור.איך עושים את זה?:|

ניסיתי ללחוץ עליו מכל הצדדים אך ללא הצלחה.

למדתי כבר של-VW יש קומבינה לכל חיבור.:lol:

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית את הפטנט כפי שמופיע בתמונה המצורפת ?

או שקיים פתח שיש להכניס מברג וללחוץ פנימה את הנועל ותוך כדי לחיצה מושכים את הקונקטור או 'כפתור' בולט שיש ללחוץ עליו.

N94-10535.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז פירקתי את הקונקטור ובדקתי מתח.

יש מתח משתנה בפין חמש מ5 וחצי עד 9 בערך.

גיליתי בקונקטור את זהuploadfromtaptalk1395924495848.jpg

בחלק התחתון יש מין קורוזיה בשני הקונקטורים אך אלו לא הפינים של המנועים.

מה עושים הלאה?

קשה לי לתת מתח ישיר בגלל חוסר מקום.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהמגעים התחממו והפלסטיק שינה את צבעו.

אני הייתי מנסה לנקות את כול המגעים בעזרת ספריי לניקוי מגעי חשמל או מברשת שיניים טבולה באלכוהול 95 אחוז ולאחר מכן בודק שוב פעם האם משהו השתנה.

נסה לגרד את הלכלוך או הקורוזיה בתוך המגעים בעזרת מחט או כלי דומה.

נקה גם את הקונקטור בפנס.

לפי הבדיקה נראה על פניו שהפוטנציומטר תקין.

בכדי לתת מתח ישירות לפנס כנראה תצטרך לפרק את הפנס בכדי שתהייה לך גישה לקונקטור.

בעיקרון ניתן לרכוש קונקטור חדש אבל חבל על הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השפרצתי ספריי לניקוי מגעים בשני הקונקטורים.בכל אופן אחכה לערב לבדוק אם המנוע החל להגיב.

מכיוון שהכל הולך לכיוון פירוק הפנס אשמח לשרטוט.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב האם מצאת מספור של הפינים על הקונקטור ? אם תוכל לצלם זה מצויין בכדי שבעתיד נוכל השתמש עם המידע הזה.

עכשיו אחרי שאנחנו בטוחים שהפנסים תוצרת HELLA מצורף שרטוט כיצד לפרק את ההפנס. שים לב שיש לך קצת עבודה כי תצטרך לפרק את הפגוש הקידמי וכמובן תמיד יש ברגים נסתרים ודברים שלא מופיעים בספרות.

** אני בודק עבורך עם חבר האם המתח שמדדת בין 5-9 וולט הוא תקין מכיוון שיש לי קצת ספק בעניין.

Binder1.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמ'ע, אתה חייב לבדוק גם שקיים מתח בפין מספר 1 ו-5. פין מספר אחד מקבל מתח דרך הפיוז של 15 אמפר.

המתח שמדדת קודם לכן כנראה תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתח ברגל מספר אחת הוא 14v קבוע.

רגל חמש הוא המתח המשתנה מהפוטנציומטר.

אני ינסה לצלם בבירור את הקונקטור.

בכל אופן החוטים הזוגיים מצד אחד והאי זוגיים מצד שני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...