Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אכזבה ממוצרי דיטיילינג יקרים שרכשתי

שימו לב! השרשור הזה בן 4015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

כחובב דיטיילינג מושבע (מגיל 8 בערך) התנסיתי בהמון ווקסים למניהם.

בשנתיים האחרונות התחלתי להשתמש בחברה מסויימת שלא אציין את שמה ואני מאוד מרוצה מהתוצאות ומעמידות הווקס וגם המחיר שווה לכל כיס (החברה מוכרת אריזות גדולות של 5 ליטר במחיר של 250 ש"ח בערך).

בהמלצות שקיבלתי ובהתייעצות עם החנות שרכשתי ממנה (שגם לא אציין את שמה על מנת לא לפגוע בה) החלטתי לנסות 2 מוצרים שאולי ייתנו ברק טוב יותר:

XXX Hardcore Caranuba Paste Wax

Chemical Guys Hybrid V7

פוליש ביצעתי עם פוליש עדין ואין לי כוונה לבצע משהו עמוק יותר מכיוון שמצב הצבע מצויין.

לאחר מכן ריססתי על הרכב Chemical Guys Hybrid V7 (על כל הרכב) ולאחר מכן XXX Hardcore Caranuba Paste Wax (על חלק מהרכב).

לשם ההשואה מרחתי על חצי מהגג את הווקס של XXX Hardcore Caranuba Paste Wax ואת החצי השני את הווקס שהשתמתי בו לפני כן.

יש לציין שפעלתי על פי ההוראות מאותה חנות שרכשתי ממנה.

כמו כן מרחתי על חלקים נוספים והשוותי את התוצאות והפלא ופלא, אין שום הבדל בין הצדדים:

zz4jfhwykynq.jpg

אני יודע שמה שכתבתי לא ימצא כן בעיני הרבה חברי הפורום, אבל זו דעתי האישית לפי ההתנסות שלי.

שבוע טוב,

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אני יודע שמה שכתבתי לא ימצא כן בעיני הרבה חברי הפורום, אבל זו דעתי האישית לפי ההתנסות שלי."

לא יודע כיצד אתה מסיק מה ימצא חן או לא ימצא חן.

מדובר בפורום שמאחד אוהבי דיטיילינג למינהם. הענף הזה פרוץ מאוד ומכיל בתוכו הרבה מוצרים טובים וברמה גבוהה וגם הרבה חרטה ברטה לפעמים. (כמו ספוגי "על" יוקרתיים או מברשות מקצועיות שבחנות ניקיון עולות שליש מהמחיר או אפילו מוצרי ניקוי כאלה ואחרים שהיו קיימים תמיד במזווה שלנו בבית ופתאום הם קבלו תווית יוקרתית של מוצרי דיטיילינג והמחיר קפץ על הדרך)

תרגיש בנח לתת ביקורת כפי שנראה לך לנכון. אין פה נכון או לא נכון. ואין תשובה אחת לשאלה מסויימת.

לגבי שאר הדברים שאמרת אם הבנתי נכון ושמת V7 לפני הווקסים אז אני חושב שעשית טעות. המוצר הזה מיועד לבוא מעל האוטם צבע/או הווקס למיטב הבנתי.

הבנתי נכון?

כיצד הכנת את המרכב לפני יישום הווקס? זה חשוב.

ודבר אחרון שיש לי לשאול, מה היו הציפיות שלך לווקס שרכשת? אם המוצר הקודם שהיה ברשותך עשה עבודה טובה ונהנת ממנו מדוע החלפת?

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי את ה V7 לפני הווקס מכיוון שאלו ההמלצות שקיבלתי מאותה חנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי את ה V7 לפני הווקס מכיוון שאלו ההמלצות שקיבלתי מאותה חנות.

ייתכן ואני טועה והמוכר שדיבר אתך צודק אבל יש לי תחושה שהטעו אותך ובגדול (כנראה אי הבנה או משהו)

לא ייתכן שאת התרסיס הזה שמשמש כQD בין שטיפה לשטיפה יש ליישם לפני ווקס איכותי או אוטם צבע שכן האוטם או הווקס לא יתחברו היטב לצבע הרכב.

מצד אחד המוצר הזה מוגדר כ"אוטם" וידוע שאוטם שמים לפני הווקס, אבל על התווית שלו מדגישים שמומלץ לשים אותו בין שטיפה לשטיפה כפי שעושים עם QD קלאסי.

במידה ושמת עליו את הווקס אני חושב שהווקס לא יתחבר טוב לרכב.

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה הבדל ציפית למצוא?

גלוס?

הפוליש דואג לזה, וכמו שאמרת מצב הפח הוא טוב.

הווקס/אוטם דואג להגנה על עבודת הפוליש שאם נעשתה נכון, היא זו שאמורה להבריק לך את הרכב.

לטעמי במוצרי פרימיום מהסוג הזה, זה הכל עניין של עמידות ולא יותר.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהבדל בברק יהיה פחות משמעותי מעמידות לאורך זמןבין מוצר איכותי לבינוני.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפיתי לברק גבוהה יותר מהוקס שהשתמשתי בו עד היום, שילמתי פי כמה במחיר וזה לא מילא את הציפיות שלי לצערי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפיתי לברק גבוהה יותר מהוקס שהשתמשתי בו עד היום, שילמתי פי כמה במחיר וזה לא מילא את הציפיות שלי לצערי.

זה מאוד תלוי מה מצב הרכב שלך. כיצד הכנת את הרכב לווקס.

רכב שזקוק לטיפול פוליש לא משנה איזה ווקס תשים לו והשיפור לא יהיה גדול.

השאלה מה מצב הרכב שלך? ובמידה ואכן מצבו לא מושלם אז חבל שמיהרת לקנות ווקס יקר שכזה.

משיטוט קצר ברשת התרשמתי שמדובר במוצר איכותי סה"כ שמכיל 50% קארנובה בקירוב ואני נוטה להאמין שעושה יראה נהדר על רכב שעבר הכנה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הבנתי כמה דברים,

א. מה ציפת להשיג ומה היה בפועל ?

ב. למה אתה לא מפרסם שמות, זוהי המטרה של הפורום, בקשר לחנויות יש 3 שאני יודע עליהם בארץ ואני חושב שהם היחידות גם לא ? הווקס, למה אתה שומר בסוד את השם שלו ?

ג. בקשר לV7, אני חשבתי להשתמש בו גם (עם BLACK LIGHT) אבל ויתרתי כי רציתי 100% אוטם וזה 60% אוטם ו40% QD.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הבנתי כמה דברים,

א. מה ציפת להשיג ומה היה בפועל ?

ב. למה אתה לא מפרסם שמות, זוהי המטרה של הפורום, בקשר לחנויות יש 3 שאני יודע עליהם בארץ ואני חושב שהם היחידות גם לא ? הווקס, למה אתה שומר בסוד את השם שלו ?

ג. בקשר לV7, אני חשבתי להשתמש בו גם (עם BLACK LIGHT) אבל ויתרתי כי רציתי 100% אוטם וזה 60% אוטם ו40% QD.

60% אוטם??????? :shock: סקפטיות נוזלת ממני. אבל אני מסכים שכאשר רוצים אוטם זה לא המוצר המתאים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מפרסם את שם הווקס שהשתמשתי בו עד היום בכדי שלא יחשבו שאני מפרסם מישהו (שזו ממש לא הכוונה שלי) ובאמת שאין לי שום אינטרס להרוס חלילה למישהו את העסק וזו הסיבה שאני לא מפרסם את שם החנות (שבסך הכל הוא לא אשם, הוא רוצה למכור וזה בסדר גמור).

לגביי מצב צבע הרכב- הרכב חנה תמיד בחניון מקורה והיה בבעלות אדם מבוגר.

יכול להיות שאני אקבל תוצאות טובות אם אני אבצע פוליש טיפה יותר גס אבל אינני מעוניין להרוס את שכבת הלכה שעל הרכב וגם אינני רואה צורך בכך (כל מי שרואה את הרכב לא מאמין שהוא 7 שנים על הכביש אלא בטוח שהוא חדש הרבה יותר).

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מפרסם את שם הווקס שהשתמשתי בו עד היום בכדי שלא יחשבו שאני מפרסם מישהו (שזו ממש לא הכוונה שלי) ובאמת שאין לי שום אינטרס להרוס חלילה למישהו את העסק וזו הסיבה שאני לא מפרסם את שם החנות (שבסך הכל הוא לא אשם, הוא רוצה למכור וזה בסדר גמור).

לגביי מצב צבע הרכב- הרכב חנה תמיד בחניון מקורה והיה בבעלות אדם מבוגר.

יכול להיות שאני אקבל תוצאות טובות אם אני אבצע פוליש טיפה יותר גס אבל אינני מעוניין להרוס את שכבת הלכה שעל הרכב וגם אינני רואה צורך בכך (כל מי שרואה את הרכב לא מאמין שהוא 7 שנים על הכביש).

איתמר.

כמו שאמרו לך לפני כן תרגיש בנח לשתף מידע. יש לך את אוטוסטור או VIX זה לא באמת מעניין אף אחד מאיתנו איפה רכשת. מה גם שיש פה נציג של VIX שתמיד שמח לעזור ולענות על שאלות.

ולגבי הווקס הקודם שלך זה פשוט רלוונטי ומעניין ולכן הגיוני שנדע על איזה מוצר מדובר.

אם כבר בחרת לכתוב ולתת את דעתך אז תן אותה כמו שצריך על מנת שנראה את התמונה המלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

60% אוטם??????? :shock: סקפטיות נוזלת ממני. אבל אני מסכים שכאשר רוצים אוטם זה לא המוצר המתאים!

ניחשתי :oops:

חשבתי ש50\50 זה לא, אבל זה עדיין לא הרבה QD אז נגיד 60% היה נראה לי סביר, שמישהו יתקן אותי.

אם כבר בחרת לכתוב ולתת את דעתך אז תן אותה כמו שצריך על מנת שנראה את התמונה המלאה.

+1000

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום איתמר,

שוחחת איתי דרך דף הפייסבוק ואני זה שסייע לך ברכישה (דין), זה בסדר להגיד את זה גם בפורום ואין לך מה לדאוג.

היה לי מוזר לקרוא את ההתרשמות השלילית שלך אז מיד נכנסתי לדף הפייסבוק כדי לעבור על השיחה שלנו.

לאחר שקראתי, אני חייב לך התנצלות גדולה, אכן כתבתי לך שם "ליישם הייבריד לפני הווקס ואז לתת חיזוקים כל שבוע", הטעיתי אותך, כנראה כתוצאה מחוסר ריכוז רגעי, ואני ממש מתנצל.

הכוונה הייתה ליישם ווקס לפני הייבריד ולתת חיזוקים שלו כל שבוע.

אני מבין שאתה ודאי מאוכזב שעבדת קשה, על פי הוראות שלנו, ובסוף גילית שלא עבדת נכון.

אני ממש אשמח לפצות אותך ולנסות להעביר לך את הטעם הרע שהקנייה השאירה לך, תפנה אליי בה.פ או בכל דרך אחרת שנוחה לך, וביחד נמצא פתרון כדי להשאיר אותך עם הרגשה טובה.

בסה"כ המוצרים שלקחת הם מוצרים מעולים, באמת טובים, אתה יכול לבדוק ברשת ביקורות כמו שאמרו חבר'ה מעליי, יהיה לך קשה למצוא ביקורת לא טובה עליהם.

אז אל תתאכזב, יש לך מוצרים טובים, והשעה עבודה שבזבזת אינה לגמרי לשווא, אפשרי ליישם את המוצרים גם כפי שאתה יישמת אם כי מומלץ הפוך מאחר שההייבריד אינו אוטם רגיל ככל אוטם.

שוב, מקווה שתקבל את התנצלותי, נדבר בפרטי, ונמצא דרך לפצות אותך על ההטעייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...