Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פנסי במוו לפורד(DIY)

שימו לב! השרשור הזה בן 4066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,יש לי פורד פוקוס ואני מעוניין לשנות את הפנסים הקדמיים ולהוסיף להם טאץ' של יוקרה.

ראיתי פנסי EAGLE EYE כמו של במוו בDIY ורציתי לדעת איך אני עושה את זה שזה גם ייתחבר למערכת התאורה של האוטו, אשמח אם אנשים שעשו זאת גם יוכלו להעלות תמונות והסברים מפורטים.

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום התאמות, אתה רוכש פנסי אנג'ל-אייז שתואמים את הדגם שלך וכל עניין ההחלפה הוא לגו של 10 דקות עבודה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך אפילו לרכוש.

כל הקטע זה לעשות זאת בעצמי, גם את הפנסים עם לדים.

ראיתי ביוטיוב אנשים שעשו את זה אבל לא הראו איך לחבר את זה למערכת של האוטו.

ותודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה מתכוון לטבעת הזו עם 2 לדים בקצוות?

images?q=tbn:ANd9GcS9dImWfPDtkXhTtRTQf_oOrmQ2IyRyTw-qU94qZ72ectWsZj4M

קח בחשבון שכדי להכניס את זה אתה צריך לפתוח את האטימה של הפנס = לאטום אותו כמו שצריך אחרי שאתה מסיים כי אחרת בחורף תצטרך להצטרף גם לפורום עמותת אקווה.

מה שזה גם בעייתי מבחינת טסט, כי במידה וידרשו ממך להסיר את זה תצטרך לפתוח שוב את הפנס, או להחליף את הפנסים וזה לא זול.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לפני כמה ימים הוספתי בפנסים של הקליאו ועל הדרך צבעתי אותם בשחור אתה צריך קאטר ,מלחם ושרוול מתכווץ (אפשרי גם איזולירבנד) אתה פשוט מחבר +של אור חניה לדים ו -של אור חניה ללדים.

איזה שנה הפוקוס שלך? לפי הזיכרון שלי בכל הפוקוסים יש פנסים עם רפלקטור ולא פרוזקטור(עם רפלקטור זה נראה מגעיל).

Horsepower sells cars, torque wins races

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...