Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, SlowRide כתב:

לא יחוקקו שום חוק כזה.

באמת? מה גורם לך לחשוב שאנשים פה שונים מהונגריה/פולין/טורקיה.

אמרתי את זה כבר. כוח משחית. תן כוח בלתי מוגבל לבנאדם והוא יהפך למושחת.

זה לא משנה אם הוא ימני/שמאלני/דתי/חילוני/גוי זה מה שיקרה.

תזכור שגם בסוריה יש בחירות…

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4898

• SlowRide

4769

• פינדר

3785

• m3x7r3m3

2926

לפני 2 דקות, ליפיגו כתב:

בחיי שאני לא מנסה להתנשא, אבל יש כאן חוסר הבנה בשיעור אזרחות של יסודי.

- הרשות המחוקקת היא זו שנבחרת בידי הריבון.

-הרשות המבצעת מקבלת את אמונה, ופועלת רק כל עוד יש אמון.

אין לך ממש בסיס להתנשא, כי חוסר ההבנה הוא אצלך.

לרשות המבצעת יש רוב במחוקקת. אחרת לא תוקם ממשלה.

לפני 4 דקות, ליפיגו כתב:

שתי הכנסות האחרונות התפזרו מרוב שהרוב אוטומטי: אסף זמיר, רם שפע, מיקי חיימוביץ שהצביעו נגד סיעתם כחול לבן,  ומיכל שיר מגד סיעתה, הליכוד, והקודמת עידית סילמן וכו..

זה בדיוק מה שאני אומר. ממשלות נפלו כי הקואליציה (הרשות המבצעת) התפרקה מסיבות פנימיות. כל עוד לכל חברי הקואליציה אין אינטרס לפרק אותה, הרשות המחוקקת נמצאת בשליטה מלאה של זו המבצעת.

מוזמן לקרוא פה (מ2018 לפני השינויים המוצעים, שרק מרעים את המצב):

https://shakuf.co.il/6869

לפני 6 דקות, ליפיגו כתב:

הי"ד

אמרת הכל.

לא נראה שדמוקרטיה היא בראש סדר העדיפויות שלך, אז חבל על כל ההסברים שאתה שופך פה.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, SlowRide כתב:

לא יחוקקו שום חוק כזה.

זה פשוט עצוב לראות איך כולם מונעים מפחד.

הדתיים פוחדים מהערבים, החילונים פוחדים מהדתיים...

אחי, נשבע שאני לא רוצה להתנשא, אבל "ביטול בחירות" הוא בדיחה שהייתי בטוח שכולם מבינים. 

הבחירות מגיעות מכוחו של חוק יסוד הכנסת. שקובע את הבחירות, הכהונה, מספר המנדטים, הסמכויות וכו...

את החוק הזה אפשר לשנות רק ברוב מיוחס של 80. אין לפורמה כל נגיעה לחוק הזה, אפילו לא במרומז.

תזכורת: חוק כבוד האדם וחירותו שבעקבותיו בג"צ הפך להיות המחוקק העליון, עבר ברוב של 38. אפילו רוב בקואליציה של רבין הי"ד לא הצליחו לגייס.

לעיון נוסף:

https://main.knesset.gov.il/Activity/Legislation/pages/basiclaws.aspx

לפני 5 דקות, פינדר כתב:

אמרת הכל.

לא נראה שדמוקרטיה היא בראש סדר העדיפויות שלך, אז חבל על כל ההסברים שאתה שופך פה.

שהרי ידוע שמי שמפטנז על רצח פוליטיקאים ומשפחותיהם מהמחנה השני הוא שיא הדמוקרטיה. 

לגבי שאר דבריך, להג ציקלי טיפוסי. להמשיך תהיה השחתת מילים וזמן. 

שיהיה ערב טוב.

עריכה אחרונה על ידי ליפיגו
  • אהבתי 2
כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, SlowRide כתב:

לא יחוקקו שום חוק כזה.

מה זה חוק כזה?

לא יחוקקו מחר חוק שמבטל את הבחירות ומכתיר את ביבי כמלך הנצחי.

אבל יחוקקו חוקים שינגסו לאט אבל בטוח בזכויות הפרט.

קח תרחישים סביר לגמרי: ההנחיה למנוע הנפת דגל פלסטין, תהפוך מהנחיה לחוק, והמניפים יעמדו בפני אישום פלילי.

הפרעה לחיילים בשטחים תהיה עבירה פלילית. אח״כ גם הפרעה לשוטרים. להפגנות לא ינתן אישור ומי שיחסום כביש, יעצר.

זה כבר מתחיל:

image.thumb.png.7f8bf986c5593e5677eb714333d44dfd.png

לפני 7 דקות, ליפיגו כתב:

שהרי ידוע שמי שמפטנז על רצח פוליטיקאים ומשפחותיהם מהמחנה השני הוא שיא הדמוקרטיה.

אהה??

מי מפנטז? על מה?

כזה איש קש עוד לא ראיתי.

להזכיר לך מי המחנה שרצח פוליטיקאי פה?

כאילו במציאות. לא בפנטזיה.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ליפיגו כתב:

בן אדם, לאט לאט, עם ה"הרס". עיקרי הרפורמה של לוין היא לא ביטול היכולת של בג"צ לבטל חוקים.

- אם השופטים קובעים פה אחד שיש לבטל את החוק, אז החוק מבוטל, ואין דיון בכנסת.

ואז חש פסיקת התגברות 

לפני שעתיים, ליפיגו כתב:

- אם השופטים בעצמם חלוקים בדעתם, אז עם כל הכבוד הכנסת תחליט ברוב מיוחס, כי היא זו שתיתן את הדין.

לי זה לא נראה הגיוני שהחלטה של בית משפט ברוב של 7 מו 6, תבטל חוק שהכנסת שנבחרת בידי הציבור רוצה להעביר.

אם שישה שופטים בכירים חושבים שאין מניעה, אז ההצבעה שלי מקבלת קדימות. פשוט.

והכי חשוב, משהו שכולם שוכחים, כשמוקמת קואליציה אחרת, היא יכולה לקדם חוקים שהקודמת לא קידמה ולהיפך

הכל טוב ויפה עד שהממשלה ממנה את השופטים ומשאירה ועדה ריקה מתוכן ויכולת החלטה כלשהי כעלה תאנה.

ובגץ לא מבטל חוקים אלא שולח חזרה שיחליטו איך הם מתקנים את הסתירה.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, ליפיגו כתב:

אבל "ביטול בחירות" הוא בדיחה שהייתי בטוח שכולם מבינים

שוב גם בסוריה יש בחירות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיקו כבר להתווכח על שמאל וימין, ורוצו לנטפליקס לראות את "איך להפוך לרודן". מבטיח לכם שתיהנו. תבואו בראש פתוח ותראו איזה יופי של דבר. 

תכנית דוקומנטרית מצוינת, ממליץ בחום. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, ליפיגו כתב:

את החוק הזה אפשר לשנות רק ברוב מיוחס של 80.

מאתר הכנסת (מהקישור שלך) 

ציטוט

החוק אינו מגדיר את סמכויות הכנסת. את הסעיף בחוק הקובע כי הכנסת תיבחר בבחירות כלליות, ארציות, ישירות, שוות, חשאיות ויחסיות, אפשר לשנות רק ברוב של 61 חברי הכנסת;

את הסעיף בחוק, שמטרתו להבטיח שהחוק לא ישונה באמצעות תקנות לשעת חירום, אפשר לשנות רק ברוב של 80 חברי הכנסת

חיפשתי סימוכין לטענות שלך (באמת), לא מצאתי. מה שמצאתי זה שרוב חוקי היסוד יכולים להשתנות ברוב של 61 ח"כים.

לפני 26 דקות, ליפיגו כתב:

הרי ידוע שמי שמפטנז על רצח פוליטיקאים ומשפחותיהם מהמחנה השני הוא שיא הדמוקרטיה

מילא כהאניסט, אבל כאן אתה כבר סתם עוד שקרן/טרול. מוזמן למצוא כאן את הציטוט של כל אותם אנשים שמייחלים לרצח נציגי ציבור. אני עוקב כבר כמה שנים וכנראה פספסתי את כל ההודעות, או שאולי זה פרי דמיונך הקודח - תאמר לי על מה אתה מפנטז ואומר לך מי אתה 🙂

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • רעיון טוב! 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, ליפיגו כתב:

את החוק הזה אפשר לשנות רק ברוב מיוחס של 80. אין לפורמה כל נגיעה לחוק הזה, אפילו לא במרומז.

תזכורת: חוק כבוד האדם וחירותו שבעקבותיו בג"צ הפך להיות המחוקק העליון, עבר ברוב של 38. אפילו רוב בקואליציה של רבין הי"ד לא הצליחו לגייס.

את החוק הזה היה ניתן לשנות אם היו רוצים, גם היה ניתן לבטל את הסכמי אוסלו מזמן, את הנסיגה, הסכם הגז עם לבנון, את ה.... הכל רק תרוצים של תאווי שררה וכוח שפועלים על אנשים כמוך ואומרים לך שאם רק היו מאפשרים להם הם היו עושים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק של הבחירות דורש 80 חכים כדי להזיז אותן.

הוא דורש רק 61 כדי להפוך את הבחירות ללא שוות או לא כלליות או לא חשאיות.

בכלליות כנראה ש61 חכים יכולים גם פשוט לבטל את הסעיף שמונע דחיה של בחירות עם פחות מ-80 קולות. 

לקואליציה ללא ביקורת חיצונית לחלוטין יש היכולת פשוט לשנות את שיטת המשטר כאן. זה כנראה עדיין רחוק. אבל לא בלתי אפשרי. ולא בלתי סביר במציאות שבה כשמדברים על "עם" מתכוונים לביביסטים וגוונים שונים של חרדים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מדהימים מצביעי הימין. 20 שנה בוחרים ימין - מקבלים חרא. 20 שנה שומעים תירוצים.
בכל פעם נשלף תירוץ חדש. בכל פעם דובון אכפת לי קיצוני חדש נשלף.
בכל פעם לא פותרים את הבעיות שמציקות להם, רק נשטפים בחרא, אבל הכל זה "השמאלנים". הכל זה בג"צ. בכל פעם מוצא להם הביב שעיר לעזאזל אחר והם כמו נרקומנים אוכלים את מה שנותנים להם וחוזרים על המנטרות.

מדהים פשוט מדהים. התנהגות של כת. גרועים מהחרדים פי 10 מהבחינה הזו, הם לפחות מודים שהם לא מפעילים את הראש, יעשו מה שהרב יגיד כי הוא הנציג של אלוהים, אבל הימנים? פשוט בדיחה עצובה.

אמסלם ללפיד: "צבוע, תשרת בצה"ל כמו בנאדם".
מה עם החרדים אמסלם?
מה עם בן גביר אמסלם?

מה עם סמוטריץ' אמסלם?

זה בדיוק ביב השופכין שמצביעי הימין ניזונים ממנו בהנאה רבה יש לציין.

איך לא הבנתם שעובדים עליכם כבר מזמן אנשי ימין?
זה הולך בערך ככה:
מצביעי ימין מבינים שעובדים עליהם בפעם ה92883747.

נציג ימין כלשהו: "ערבי עם דגל פלסטין בשעה 9".
מצביעי ימין: "בן גביר! בן גביר! בן גביר!"

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעוט מודה שוה סוג של הנאה פרוורטית לחזות בתסכול של כת רל"ב.

ההנאה היא פרוורטית ולא אמיתית כי ב"ה אין לי שונאים. 

לעניין: מבחינתי,  כל מי שמשתמש במונח "כאהניזים" מעיד על עצמו שהוא מקל ראש ברצח פוליטיקאי ישראלי בגלל שהוא פוליטיקאי ישראלי. זהו. מצדיקים את רצח בדמוניזציה הולכת וגוברת של משפחת שכולה. צר לי, אני לא קונה את הבולשיט הזה.

לגבי הרפורמה: באו פוליטיקאים כמו יאיר לפיד (הוא היחיד למיטב זכרוני שהשתמש במילים כמו "עויין" בנוגע לעליון) , מתן כהנא, גדעון סער, יריב לוין ועוד.. וביקרו במשך שנים את התנהלות בג"צ.

הימין רץ בבחירות עם האג'נדה הזו.

הוא ניצח. 

הוא מעביר את הרפורמה.

נקודה.

כל השאר פתפותי ביצים.

אני מבין את התסכול. גם אני הייתי מתוסכל כשמר בנט וגברת שקד לקחו את הקול שלי, ובניגוד להבטחות מפורשות העבירו אותו לממשלה שאני נגעל ממנה ומתנגד אליה. 

הבנתי שעשו עלי סיבוב. אני התפוצצתי מזעם ומי שתמך בממשלה דווקא היה סבבה עם זה. התגברתי. זה מה יש.

עריכה אחרונה על ידי ליפיגו
  • אהבתי 1
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, ליפיגו כתב:

לעניין: מבחינתי,  כל מי שמשתמש במונח "כאהניזים" מעיד על עצמו שהוא מקל ראש ברצח פוליטיקאי ישראלי בגלל שהוא פוליטיקאי ישראלי. זהו. מצדיקים את רצח בדמוניזציה הולכת וגוברת של משפחת שכולה. צר לי, אני לא קונה את הבולשיט הזה.

מוריד בפניך את הכובע.

הצלחת למלא את החלל הלוגי הענק שהשאיר פה ליאור, ביג טיים.

באמת שאפילו ממנו לא ראיתי יצירת פאר כזו.

• רעיון טוב! 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמישהו יאהב אותי כמו שרל"ב אוהבים לחלק לנו ציונים🤭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיו לנו מתעמלים אולימפיים שיקפצו כמו הקפיצות הלוגיות שלך, כולל הטריפל בורג, פליק פלאק וצוקהארה.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...