Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זה מה שקורה לצמיג כאשר הוא מתפנצ'ר ב-160+

Aדי
שימו לב! השרשור הזה בן 7194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב שישי (כן, כל הבאסה...) בשעות הלילה המאוחרות אני נוסע בגהה (בישורת בין מורשה ליציאה לפ"ת), הכביש ריק שדה ראיה מצויין משייטים על 160+... לפתע ההגה מתחיל לרעוד הצמיג בבת אחת איבד את כל האויר, הרכב בשליטה מלאה.

אני ישר לוחץ על המשולש תוך כדי שאני מסתכל במראות לראות שאין טייסים מאחורי (יום שישי בערב...), ונכנס לשוליים תוך כדי בלימה.

אני מדליק אור ערפל אחורי בנוסף למשולש מחכה שקבוצת מכוניות יעברו אותי ויוצא לשים משולש על הכביש.

אני חוזר לאמוד את הנזק ורואה שהצמיג הלך טוטאל לוסט (מין הסתם... :-D), נזק לחישוק לא הצלחתי לראות (וגם קיוויתי שאין), בזריזות החלפתי גלגל וזרקתי את ההרוס בתא המטען.

השוליים שם ממש לא רחבים מה שגרם לי להתעכב יתר על המידה בהחלפת הצמיג ועוד כמה התקפי לב מצד טייסי יום שישי.

יצאתי משם בשלום (במזל לפי דעתי, גם אין משאיות ביום שישי...), והמשכתי בדרכי (בזהירות יתרה, אין יותר צמיג רזרבי...).

וזו התוצאה, אני מקווה שהמכות הקטנות על החישוק ניתנות לישור... אין לי רצון לקנות מ"קרסו" חישוק כזה.

עכשיו אני עובד על קניית 2 צמיגים חדשים.

IMG_1398s.jpg

IMG_1402s.jpg

IMG_1405s.jpg

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ב 160? יש לך מזל יותר מאשר שכל.

אתה יודע? אני רק רועד מהפחד שלאחד מארבעת הנהגים הצעירים במשפחה שלי יהיה התענוג המפוקפק לנהוג לצידך או לצד חסרי אחריות אחרים כמוך.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפתע ההגה מתחיל לרעוד הצמיג בבת אחת איבד את כל האויר, הרכב בשליטה מלאה.

אני מבין שזה קרה בצמיג קדמי, למזלך הגדול.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע? אני רק רועד מהפחד שלאחד מארבעת הנהגים הצעירים במשפחה שלי יהיה התענוג המפוקפק לנהוג לצידך או לצד חסרי אחריות אחרים כמוך.

תן להם לנסוע במוסטנג. הכי גרוע שיכול לקרות הוא שאותו "פרחח" יהפוך "לקישוטדלת"....

שלא נדע...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה רועד?

הוא כתב - כביש ריק.

מה בדיוק הבעייה עם לסוע 160 בכביש ריק?

אפילו אם מתפוצץ צמיג לא קורה כלום....

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב בעולם שהצמיג הזה יתפוץ סתם ב 160 קמ"ש

לא נראה לי שיכמרו צמיגים עם קליאו ספורט שלא עומדים ב 160 קמ"ש...

קליאו ספורט 160....זה כלום,לצמיג יש נזק די גדול כאילו הצמיג נחתך מאיזה בור או משהו כזה...

אם שיש פגם בצמיג אבל זאת חברה מאוד מכובדת וידועה... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב בעולם שהצמיג הזה יתפוץ סתם ב 160 קמ"ש

לא נראה לי שיכמרו צמיגים עם קליאו ספורט שלא עומדים ב 160 קמ"ש...

קליאו ספורט 160....זה כלום,לצמיג יש נזק די גדול כאילו הצמיג נחתך מאיזה בור או משהו כזה...

אם שיש פגם בצמיג אבל זאת חברה מאוד מכובדת וידועה... :roll:

"אין מצב בעולם שיקרה משהו לספינה הזאת" (famous last words - הקברניט של הטיטאניק)

זה יכול להיות מיליון דברים. מפגיעה של משהו בגלגל, דרך סתם עייפות החומר - אולי הוא היה כבר שחוק מדי וישן מדי.

לבני וכל אלו שמתלוננים על המהירות - אף אחד לא קונה קליאו ספורט בשביל לנסוע 80 קמ"ש בנתיב הימני. נא לא להיות צדקנים...

**תוספת - אני לא מומחה, אבל לפי צורך החתך בצמיג זה נראה כאילו זה יכול לנבוע אולי מחוסר אוויר...**

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"**תוספת - אני לא מומחה, אבל לפי צורך החתך בצמיג זה נראה כאילו זה יכול לנבוע אולי מחוסר אוויר...**

רוני

חוסר אוויר זו בד"כ הסיבה לתפוצצות צמיג.

זה ומע"צ... (כבר פוצצו לי שניים...).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוסר אוויר זו בד"כ הסיבה לתפוצצות צמיג.

זה ומע"צ... (כבר פוצצו לי שניים...).

אני יודע, פשוט נראה לי לפי המיקום של החתך שאם נקודת השבירה הייתה שם, זה אומר שהצמיג היה לא מנופח באופן קיצוני (בוא נניח 20 PSI) ולכן נמעך והתעקם באותה נקודה, בשילוב עם המהירות הגבוהה זה יצר עומס קריטי שקרע אותו...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

160 . מתפוצץ צמיג..

זה נשמע כמו סרט אימה.

אבל אמריקאי עם סוף טוב.

מזלך.

"כנראה" זה היה מהר מדי לגהה...

ד"א:

אני בעד חוסר אוויר+ מהירות גבוהה + כביש גהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...