Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיתרון יצירתי לחניה צפופה - אפשרי?

THE-ONE
שימו לב! השרשור הזה בן 4227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תקנה צינור גינה. (כחול / ירוק / צהוב)

תשחיל בתוכו חבל! (אחרת הוא הופך למידלדל.

תקשור אותו בין העמודים כ3 או 4 פעמים. בגבהים שונים.

פתיחה של דלת תפגע בוא. ובמקרה הגרוע. תגרום לו לפגוע ברכב שלך.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם החבל שנמצא במכשיר של התורים וגם צינור הינם לא מספיק גמישים ורכים בשביל למנוע פגיעה.

הרי בפתיחה חזקה שהשכן יפתח את הדלת הוא יפגע בצינור והצינור ברכב שלי, הוא קשיח ולא אלסטי מספיק.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צינור גינה? הוא אלסטי מספיק בשביל שלא יגרם נזק, אלא אם מנסים לעשות נזק בכוונה.

אי אפשר לחנות בניצב לאיך שאתה חונה כעת, כמו הרכב שמאחורי הרכב שלך בתמונה?

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צינור גינה? הוא אלסטי מספיק בשביל שלא יגרם נזק, אלא אם מנסים לעשות נזק בכוונה.

אי אפשר לחנות בניצב לאיך שאתה חונה כעת, כמו הרכב שמאחורי הרכב שלך בתמונה?

גם אני חשבתי על האופציה הזאת. 2 רכבים יכולים להחנות בניצב בטוח, הבעיה היא כזו.. הרכב של השכנים קטן מספיק ואין איתו

בעיה, אני לא בטוח שהלאון שלי לא תחסום את המעבר כיון שיש שם מעבר ממש בצד לרכב שחונה בניצב, אני באמת אקח מידות.

מה גם, צריך את ההסכמה של השכנים שיחנו בניצב, וגם אם נחנה בניצב - גם אני וגם השכנים יבזבזו פה עוד מקום חניה לרכב

שיכול לחסום אותם כאשר בא לבקר, ויש מצוקת חניה קשה אצלנו כך שאני לא כ"כ בטוח שהשכנים יסכימו לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תקשור גומי תחתונים בין העמודים במספר מעברים+גבהים?

אם הוא יהיה מספיק מתוח, אז בגלל כמות המעברים הוא יוכל בקלות למנוע מדלת להפתח בחדות ולפגוע ברכב שעומד ליד, ובו זמנית הוא לא יפגע בדלת הנפתחת עצמה. מהקישור נראה שהמחיר זול מאוד ובטח יש יותר זולים, ומסתבר שיש גם בצבע שחור שכנראה יהיה יותר אסטטי לאורך זמן.

ואם תחליט ממש להחמיר, אז תוכל גם לעטוף אותו בגומי מזגנים כמו זה שבו עטפת את העמודים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנימיות של אופניים, תמצא חבר שיש לו כמה שנהרסו.

היתרון העיקרי, שאתה יכול לנפח, לקפל לחצי ולקשור, גם קיבלת צורת בננה, גם גמיש, וגם מגן.

תחפש מקום שמחזיק כמו בקזינו בחול (אתם מבינים על מה אני מדבר), חוטי בד עבים בקוטר 5 ס"מ או 7 ס"מ ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תקשור גומי תחתונים בין העמודים במספר מעברים+גבהים?

אם הוא יהיה מספיק מתוח, אז בגלל כמות המעברים הוא יוכל בקלות למנוע מדלת להפתח בחדות ולפגוע ברכב שעומד ליד, ובו זמנית הוא לא יפגע בדלת הנפתחת עצמה. מהקישור נראה שהמחיר זול מאוד ובטח יש יותר זולים, ומסתבר שיש גם בצבע שחור שכנראה יהיה יותר אסטטי לאורך זמן.

ואם תחליט ממש להחמיר, אז תוכל גם לעטוף אותו בגומי מזגנים כמו זה שבו עטפת את העמודים.

אהבתי את הרעיון, זול ופשוט. יש רק בעיה אחת - הרוחב הכי רחב שיש זה ברוחב של 10 מילימטרים (סנטימטר אחד) שזה מאוד

צר ואצטרך לפחות איזה 20-30 כאלה. השאלה היא היכן אני יכול לקנות גומי שכזה בהזמנה אישית ועפ"י המידה שאני צריך ובעובי

שאני צריך? מישהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי למה שתצטרך גומי עבה יותר. תמתח את הגומי הזה בין שני העמודים בכמה סיבובים ובכמה גבהים. נגיד משהו כזה:

attachment.php?attachmentid=310944&stc=1&d=1350592115

כאשר מישהו יפתח על זה את הדלת, הגומי יבלום אותה והאדם יצטרך לדחוף אותה ביותר כוח כדי לפתוח רחב יותר, מה שיגרום לפתיחה איטית והרבה יותר מבוקרת.

מבחינת עלות... לפי התמונות נראה שיש לך ארבעה עמודים במרחק כ-2 מטר זה מזה. כלומר תצטרך שלושה קטעים כמו שציירתי. כל גומי בקישור שהבאתי לפני זה הוא באורך 10 מטר לפני שאתה מותח אותו. לדעתי כל אחד יספיק לשני גבהים וחמישה ליפופים לכל גובה. נגיד תעשה ארבעה גבהים שונים, אז תצתרך שני גלילי גומי כאלה לכל זוג עמודים או 6 סה"כ. נראה לי ש-60 שקל זה די זול.

עריכה:

הוספתי ציור של מה שהתכוונתי שיצא:

attachment.php?attachmentid=310953&stc=1&d=1350593097

untitled.GIF

untitled1.GIF

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אחרי שראיתי את התמונה, יריעת ניילון כמו של סוכה שמתוחה בין הבזנטים ומקובעת עם אזיקונים תהייה מושלמת לדעתי. זה חומר שלא נמתח, כך שגם אם ממש תרצה עדיין לא תוכל לפתוח את הדלת בסגנון סטיבן סיגל.

איפה קונים? בחנויות כמו הום סנטר. כמה עולה? אין לי מושג אבל אני לא מאמין שזה יקר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי למה שתצטרך גומי עבה יותר. תמתח את הגומי הזה בין שני העמודים בכמה סיבובים ובכמה גבהים. נגיד משהו כזה:

attachment.php?attachmentid=310944&stc=1&d=1350592115

כאשר מישהו יפתח על זה את הדלת, הגומי יבלום אותה והאדם יצטרך לדחוף אותה ביותר כוח כדי לפתוח רחב יותר, מה שיגרום לפתיחה איטית והרבה יותר מבוקרת.

מבחינת עלות... לפי התמונות נראה שיש לך ארבעה עמודים במרחק כ-2 מטר זה מזה. כלומר תצטרך שלושה קטעים כמו שציירתי. כל גומי בקישור שהבאתי לפני זה הוא באורך 10 מטר לפני שאתה מותח אותו. לדעתי כל אחד יספיק לשני גבהים וחמישה ליפופים לכל גובה. נגיד תעשה ארבעה גבהים שונים, אז תצתרך שני גלילי גומי כאלה לכל זוג עמודים או 6 סה"כ. נראה לי ש-60 שקל זה די זול.

עריכה:

הוספתי ציור של מה שהתכוונתי שיצא:

attachment.php?attachmentid=310953&stc=1&d=1350593097

אלכס, תודה על ההשקעה (על הציורים להמחשה), באמת רעיון לא רע בכלל. על איזה סוג של גומי אתה מדבר אבל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שראיתי את התמונה, יריעת ניילון כמו של סוכה שמתוחה בין הבזנטים ומקובעת עם אזיקונים תהייה מושלמת לדעתי. זה חומר שלא נמתח, כך שגם אם ממש תרצה עדיין לא תוכל לפתוח את הדלת בסגנון סטיבן סיגל.

איפה קונים? בחנויות כמו הום סנטר. כמה עולה? אין לי מושג אבל אני לא מאמין שזה יקר.

אתה מתכוון ליריעות המקיפות את הסוכה? אלו שבד"כ בצבע ירוק ירקרק כזה?

הממ.. היריעות הללו באמת לא גמישים כ"כ אך בהחלט חזקים ויציבים כאשר הם מתוחים וסביר להניח שגם אם יפתחו את הדלת

בחוזקה על הדלת שלי - אני מאמין שזה יפגע ביריעה והיא תחסום כמעט בצורה מלאה, מה גם, על מרחק של חצי מטר מדלת לדלת אין כ"כ הרבה תנופה גם אם אתה רוצה לפתוח בכוונה בחוזקה.

אני פשוט זוכר שנתקלתי בחיי בכמה וכמה סוכות מאוד חזקות שהיריעה היתה מאוד מתוחה וגם חזקה ויציבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא לברווז...

na-na-na-na-na-na-na-na-na-na-na-na-na-na-na-na-na-na-na-na-na duckman!...

אני חושב בכיוון של ספוג, אולי עטוף בשימשונית (מעין ברזנט). ניתן למצוא ספה שעפה לפח ולמרוט לה את הספוג והריפוד לחלקים.

מצד שני, ניתן גם פשוט לשים חתיכת פלסטיק ארוכה וברוחב מתאים ולחבר לעמודים עם אזיקונים.

החיסרון שאני רואה בשני המקרים הוא שיהיה צורך אחת לכמה שנים להחליף את החומר, במקרה של הפלסטיק שאני מדבר עליו הוא גם מתעוות בחום.

הציעו לך צמיג ישן, אמרת שהוא עבה. תחתוך רצועות דקות, תעשה פילה...

או, שתיקח דווקא את הפנימית, ותעשה ממנה מחסום מתוח וגמיש.

הרשת הלבנה שהראו עמידה למזג אוויר חם, עובי מספק לדעתי, אבל אני לא משוכנע משום מה שהיא תעבוד כמו שצריך, אם כי זה הפתרון המועדף עליי מכל השירשור הזה- מבחינת קלות לביצוע (9 מתוך 10), עלות החומרים (8 מתוך 10), והשעה שתאבד בעצבים על סגירה של אזיקונים שלא אוהבים שסוגרים אותם+הקללות ברוסית שבאות עם זה (3 מתוך 10).

שים לב, שבכל מקרה, מכה חזקה דייה עדיין תעבור לרכב שלך, לא בצורת שריטות אלא בצורה של שקע (DENT).

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...