Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב של אנשים שלא קראו את ה״דביק״ בראש אוף טופיק או בראש מכירה

dvd
שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 236
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני כבר מעל שנה חבר בפורום , אומנם היו לא התראות אבל באמת על שטיות , בעיקר על סימני פיסוק.

אני למדתי את הלקח , בבקשה אני פונה על הלב שלכם תנו לי גישה :cry:.

נשים אי אפשר איתן,וכבשים לא יודעות לבשל .......:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר לוותק בפורום. אם אתה חושב שיש קשר לוותק, כנראה שקראת את ההכרזה שבראש פורום אוף טופיק. אם קראת אותה, שים לב לכוכבית הגדולה שמיד אחרי המשפט הזה ולהערה אליה היא מפנה בתחתית ההכרזה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, רציתי לדעת דרך איפה אפשר לבקש גישה לכתיבה בפורום "אוף טופיק".

אני מודע לעובדה שאין לי וותק של שנה, אבל אשמח לפרט את הסיבות למה אני חושב שאני יכול לתרום לפורום "אוף טופיק".

בברכה,

מארק

They ignore you now but they will need you later, thats life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

בראש פורום אוף טופיק יש הכרזה עם הפניה לעמוד הגשת בקשות גישה.

אני רק חייב לציין, שמשתמשים עם כמות קטנה של הודעות לא יקבלו גישה, אלא במקרים חריגים ביותר.

זאת משום שאין מספיק "בשר" הודעות, על מנת לוודא שהמשתמש אכן עונה על הקריטראונים המפרטים בהכרזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כן היו לי כל מיני אזהרות, אבל עבר הרבה זמן מאז, הגשתי בקשה שלא נענתה, אפשר לקבל גישה ? ואם יש סירוב אשמח להבין למה.

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח ה"פ לאחד ממנהלי האוף טופיק.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, חזרתי לפורום אחרי כמה שנים של הפסקה בתקווה להיות קצת יותר פעיל.

רציתי לכתוב בפורום יד שניה וקיבלתי הודעה שזה לא אפשרי.

אני אשמח אם אחד המנהלים יכול לבדוק ולעזור לי.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפתוח נושא חדש או להגיב?

אני חדש כאן,

אני מבין שאני צריך לכתוב 20 הודעות עד שאני מורשה לפתוח נושא,

רק שגם לכתוב תגובה להודעה לא בכל מקום זה מאפשר לי.

איך אני צובר 20 הודעות?

תודה,

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובהמשך לדברי ידידנו הדובי, רצוי שתברור בקפידה את הפעמים שבהן אתה בוחר ללחוץ על הכפתור "פרסם הודעה". עמוס השרת מיומן במציאת ספאמרים שכל רצונם הוא לנפח את מונה ההודעות שלהם בצורה מלאכותית.

איש מאותם ספאמרים עוד לא שרד כדי לספר מה עמוס עולל לו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באותו מצב כמו שלך. שלחתי כבר 3 בקשות(במרווח של כמה חודשים בין הבקשות) ולא עונים לי. היו לי גם כמה אזהרות. אולי בגלל שיש לי מונה הודעות קטן? אני לא מעוניין להגיב בפורומים האחרים אלה רק באוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...