Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז זהו, שיש כאן קאץ'. באפל מיוזיק השיר הראשון ייטען, תבצע קפיצה לאמצע השיר או תנסה לטעון את השיר הבא בתור - בום (וזה בהנחה והשיר לא הורד מראש/נמצא ב cache של המכשיר או משהו).

נראה שצריך להתפשר על 012.

ניסיתי ונתקלתי בקפיצה הזאת פעם אחת , אבל בשאר הפעמים שנסיתי עבד בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לאדע מה איתך/אחרים,בזמן האחרון 012 ממש קטסטרופה מבחינת קליטה.

מרביעי שעבר בערך היו בעיות קבועות עם האינטרנט (מתנתק וחוזר) ועם הקליטה (פעם מלא,פעם אפס,פעם חצי,קרוסלה של ממש כל כמה דקות)

את האינטרנט פתרו לי חלקית עם הוספת ACCESS POINT בטלפון של 012 (היה לי עד עכשיו של פרטנר..לא מבין מה ההבדל)

את הקליטה עדיין לא,אפילו הצלחתי לגרום ל2 נציגים "להודות" שיש תקלה גורפת כבר כמה ימים.

אולי דעאש מתקיפים לפרטנר ת'תשתיות?

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין... יתכן שזה בגלל המיזוג עם תשתית ה LTE-A של הוט (עד כמה שידוע לי, מדובר בתשתית נפרדת שנפרסת באיזורים שונים מזו של פרטנר). בכל מקרה בוצע הבוקר ניוד ל 012 ובעיות הסטרימינג נעלמו כלא היו, כנראה שפרוטוקול הרשת של הוט, אע"פי שרוכב ע"ג פרטנר, שונה.

וזה שביצועי הרשת פושרים באופן כללי בפרטנר/012 זה לא חדש, כי היא גם די עמוסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי עכשיו ניידה לפרטנר (הייתה איתי ב012),שזה סוג של להעביר קובץ בתוך התיקיה.

יום ראשון הניוד יבוצע,נראה אם יש שינויים,אם כן ננייד גם אני.

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, שיש כאן קאץ'. באפל מיוזיק השיר הראשון ייטען, תבצע קפיצה לאמצע השיר או תנסה לטעון את השיר הבא בתור - בום (וזה בהנחה והשיר לא הורד מראש/נמצא ב cache של המכשיר או משהו).

יש מבצעים ב-PMOBILE שבתכלס זה פלאפון. עברת ל-012, היו לי בעיות באינטרנט, באותו יום חזרתי לפלאפון.

התוכנית היא גם לשנתיים.

עריכה: הבנתי שכתבתי את זה מאוחר מדי. מקווה שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

אקספון עלתה היום לאוויר.

על הנייר, הצעה מאוד מפתה:

29 ש"ח ל-40GB גלישה לחודש - מחיר קבוע לכל החיים.

רוכבת על התשתית של סלקום.

אני מעוניין לעבור. נשמע מפתה מאוד.

אבל, איכות הקליטה מדאיגה אותי.

יש חלוצים שעברו/יעברו בשבוע הקרוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלקום מבחינתי תמיד היו ותמיד יהיו בתחתית סלולריית המזון (סטגדש). יש לי תקוות כלשהן בנוגע לתשתית של פלאפון, אבל סלקום זה כבר מקרה אבוד.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלקום מבחינתי תמיד היו ותמיד יהיו בתחתית סלולריית המזון (סטגדש). יש לי תקוות כלשהן בנוגע לתשתית של פלאפון, אבל סלקום זה כבר מקרה אבוד.

איזה באסה איתך,עשית אותי עצוב :|

אני כרגע בפלאפון,והייתי ב012\פרטנר,קיויתי לנייד לסלכלום ולקוות ששם דברים טובים יותר,אחרי ההודעה שלך - :-(

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בגולן טלקום, עברתי לפלאפון וחזרתי לגולן טלקום בגלל אינטרנט נוראי של פלפאפון. איטי,מלא ניתוקים לא ברורים ובאמת לא הרגשתי שום דבר טוב אצלם. בגולן טלקום יש לי חיבור קבוע, מהירות סבבה לגמרי ובסוף המחיר גם יצא קצת יותר זול...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקספון עלתה היום לאוויר.

על הנייר, הצעה מאוד מפתה:

29 ש"ח ל-40GB גלישה לחודש - מחיר קבוע לכל החיים.

רוכבת על התשתית של סלקום.

אני מעוניין לעבור. נשמע מפתה מאוד.

אבל, איכות הקליטה מדאיגה אותי.

יש חלוצים שעברו/יעברו בשבוע הקרוב?

אתה אשכרה מתלבט על 29 ש״ח בחודש?

תעבור, לא טוב, תעבור חזרה. מה יש לך להפסיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי סים מהאתר עם משלוח מהיר.

אמור להגיע מחר.

למרות שאני מסכים עם אלפא לגבי התשתית של סלקום, בתיאוריה אקספון אמורה להוסיף עוד רוחב פס לתשתית הזו. אולי זה יעזור במשהו.

היא גם אמורה להיות הרבה פחות עמוסה מהתשתית הזוועתית של פרטנר שאני נמצא בה עכשיו.

נראה מה יהיה מחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש - נשמח לעדכון ; במחיר כזה אין שום סיבה שבעולם שסלקום לא יטילו throttling אגרסיבי על משתמשי אקספון שיבוא לידי ביטוי בסירוס של שירותי סטרימינג ו/או הורדות, גם תחת כיסוי של דור רביעי. בכל מקרה, כשמחירים כ"כ מצחיקים התניידות לא תהרוג אף אחד ולי בעצמי מדגדג לנסות שוב, just keeping my hopes rather low.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון אתה צודק, אבל אקספון (לפי הרישיון שלה בעיקרון - לא אומר כלום לגבי איך זה יהיה בפועל), היא לא סתם עוד מפעיל שרוכב על תשתית סלקום (למשל גולן בגלגולה הנוכחי), אלא שותפה מלאה לרשת.

אולי זה ימנע את ה throttling שאתה מדבר עליו.

[למרות שכבר כשאני כותב את ההודעה אני מבין כמה נאיבי זה נשמע].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...