Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש חייה כזאת אתר לצפייה ישירה בסדרות?

MaorXXX
שימו לב! השרשור הזה בן 4468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז אולי תוכל לעזור לי, אני בדיוק מתקין את האימיול ועכשיו אני בשלב של הבחירת פורטים, לא שיניתי כלום אבל עשיתי בדיקה לפורטים וזה מה שזה רושם לי.

zymlckywzzjz.jpg

רובר 214 SI למכירה אלפא 75 טורבו למכירה

"הפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות - זאת המעלה" (א.איינשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אימיול זה לא ישן?!

תוריד µTorrent

ותחפש אתרי טורנט שונים. סתם דוגמא: http://kat.ph/.

תבחר משהו שאתה אוהב מספר לחיצות וזה בתהליכי הורדה.

אין לי מושג בפורטים או הרשאות, אני רק יודע שאצלי זה עבר חלק.

למכירה: AR.DRONE

גודש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדתי אימיול כי באתר ש balivie נתן יש שם קישורים להורדה מאימיול.

רובר 214 SI למכירה אלפא 75 טורבו למכירה

"הפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות - זאת המעלה" (א.איינשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שבדקתי 156 דולר יוצא פחות מ 600 ש"ח, אם אתה לא יכול להוציא סכום כזה בשנה אני מציע להתרכז יותר בעשיית כסף מאשר בצפיה בסדרות.

מה בדיוק הקשר? זה שיש לי סכום כסף פנוי לא אומר שאני צריך לבזבז אותו על שטויות. למה לי להוציא את הסכום הזה אם אני יכול לקבל את זה בחינם?

אגב יש כזה דבר שנקרא חסכון, קונספט מאוד מעניין, אולי לא שמעת עליו, שפותר לך הרבה בעיות לטווח הארוך. חבל שמעט מאוד ישראלים משתמשים בו, אחרי זה מתפלאים למה חצי מדינה לא גומרת את החודש. :-)

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כמה שנים שאני מוריד דרך טורנטים ואין מבסוט ממני.

פרקים טריים של סדרות יורדים תוך דקות בודדות ובאיכות מצויינת.

גם אני מאותגר גלישה ויודע שהרשעות יש בבית המשפט , אבל זכור לי שכשהתחלתי להוריד דרך טורנטים השתמשתי במדיך ממש פשוט ולא נתקלתי בשום בעיה.

תרשום בגוגל משהו בסגנון ״מדריך+טורנט״ ותראה אם זה יכול לעזור.

rover r75 -2.5L v6 -177h.p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל"ש.

הורדות של סדרות וכדו' שדרך הטורנט- יש להם כתוביות בכלל? יש אתרים שמפנים להורדות של פרקים וכדו' בעברית?

כי אני ואנגלית זה לא הולך ביחד:-(

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הסיפור של הכל בחינם והורדה בטורנט לא נוח ומסורבל מידי .

היום בעידן של נטפליקס והולו עושים מנוי ב 8 דולר לחודש ועוד 5 דולר על VPN וסוגרים ענין.

זה במקרה שאתה לא מאותגר אנגלית.

ההפך , היום בעידן של UTORRENT והטראקרים למיניהם , אתרים כמו נטפליקס והולו הם מיותרים.

מלבד האתרים הציבוריים שלא צריך אפילו להרשם אלא להכנס ולהוריד דרך התוכנה , שלא צריכה שום דבר מלבד התקנה ואולי שינוי פתיחת פורט , ישנם גם אתרים פרטיים עם תוכן עדכני וגם תוכן ישן , עם מהירות הורדה מקסימלית.

והכל בחינם.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל"ש.

הורדות של סדרות וכדו' שדרך הטורנט- יש להם כתוביות בכלל? יש אתרים שמפנים להורדות של פרקים וכדו' בעברית?

כי אני ואנגלית זה לא הולך ביחד:-(

א. אם אתה לא משתמש בBSPLAYER , יש אתרים של כתוביות ברשת (חיפוש בגוגל יניב תוצאות)

ב. אם אתה לא משתמש - תתחיל להשתמש ב BSPLAYER , שמורידה לך כתוביות אוטומטית (במידה וקיים) דרך אתרים נבחרים (גם בעברית)

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...