Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיריית ת"א חופרת וחוסמת גישה לחנייה פרטית

shlomub
שימו לב! השרשור הזה בן 7245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום נודע לי שעיריית ת"א מבצעת שיפוצים ברחוב שלנו עד ינואר 2005 ובכל התקופה הזאת אי אפשר יהיה להיכנס לרחוב וגם לא לחניה של הבניין :shock:

דיברתי עם מוקד 106 ושאלתי אותם מה לעשות אז הם ענו לי שבינתיים אני אחנה בחוץ :evil: כן, כאילו שיש חניה בעיר הזאת.

רציתי לשאול אותכם אם זה חוקי מבחינת משפטית, למנוע מבנאדם גישה לנכס הפרטי שלו. ומה אפשר לעשות? :mad:

מה שבטוח זה שהפקחים יחגגו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיפוצים בסופו של דבר מיועדים עבורך - האזרח.

(בטח מחליפים צנורות ביוב וכדומה...)

אני לא חושב שהעיריה מתכוונת לעשות רעה.

אם יש לך פתרון למצוקת החנייה הזמנית - תפנה לעיריה - הם ודאי ישמחו לאמץ אותו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצלם את הכניסה הסגורה לרחוב שלך, זה תמיד טוב שיהיה צילום להוכחה במידה ויקרה משהו.

צלם במצלמה רגילה ולא דיגיטלית

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום נודע לי שעיריית ת"א מבצעת שיפוצים ברחוב שלנו עד ינואר 2005 ובכל התקופה הזאת אי אפשר יהיה להיכנס לרחוב וגם לא לחניה של הבניין :shock:

דיברתי עם מוקד 106 ושאלתי אותם מה לעשות אז הם ענו לי שבינתיים אני אחנה בחוץ :evil: כן, כאילו שיש חניה בעיר הזאת.

רציתי לשאול אותכם אם זה חוקי מבחינת משפטית, למנוע מבנאדם גישה לנכס הפרטי שלו. ומה אפשר לעשות? :mad:

מה שבטוח זה שהפקחים יחגגו...

אולי אפשר לדרוש מהם חניה חינם בחניון "אחוזות חוף" הקרוב לביתך, למשך תקופת השיפוצים?

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רעיון טוב

תנסה את זה, אם לא יתנו לך אז תשפוט אותם על פגיעה בזכויות הפרט וזכות הקניין (מקום חניה).

הוא יכול מקסימום לתבוע... לא לשפוט אותם... :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמאס כבר מהבעיות חניה בת"א נמאסססססססססססס :evil: בכול מקרה כמו שאמרו אם חוסמים לך את החניה והיא שלך פרטית זוכתך לערער על כך

:2gunfire:if it`s too loud you`re too old :2gunfire:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=46221

הבניה שלי בגולף (באקסית שלי )

:scatter:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...