Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברה עצה בבקשה בקשר לדוח שיקרי של שוטר תנועה

שימו לב! השרשור הזה בן 4586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עבירה אחת לא רצינית ,לא תשפיע .

אם אינך יכול לסרוק תכתוב בהודעה את מה שאתה מצליח לפענח גם מדברי השוטר וגם את דברי הנהג.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט כואב דיבורית קבועה לא דיבורית קבועה כנראה שאכלתי אותה. ממה שאני מבין בעיני השופט אני אפס והשוטר הוא צדיק

פשוט מרגיש אומלל לא משנה איך אנהג החוק יכול לדפוק אותי מתי שירצה.חייבים להביא לשינוי לזה פשוט לא פייר וממש מדכא

לקבל קנס על על דבר שלא עשיתי!!!!!!!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה קבל:

תיאור מקום:כביש 4 צפון

נהג ברכב הנל העת שהרכבהיה בתנועה השתמש בטלפון נייד שלא באמבעות דיבורית

נסיבות המקרה:

נהג ברכב הנל לבדו מכוון דרום לצפון, מחזיק פלאפון יד ימין בצבע כהה צמוד לאוזן ימיןאני בניידת 828 עומד סטטי הניצב לכביש ביציאה משטח חקלאי עם החזית לכביש יצאתי מייד אחריו ובתחנת דלק נדרש לעצור ברכב מותקנת דיבורית לראשונה אמר שאין לו טלפון אחכ אמר שאולי טעיתי תוותר לי לאחר מכן החל לקלל לאחר שנאמר לו שירשם דוח מהט משהו משהו הצגתי לפניו ת מוני ונרשם לו דוח

כמו שאמרתי בהודעתי הראשונה השוטר שיקר כאן לא אמרתי שאין לי טלפון אמרתי שאין לי צורך להחזיק טלפון מכוון שיש לי דיבורית

ולאחר שהוא חזר על זה שטענתי שאין לי טלפון אז אמרתי לו שאולי טעיתי ,ולא קיללתי אלה קראתי לו שקרן ברגע אחד של כעס ,ואמרתי לו שהתלונן עליו על שקר

לא משנה שהדיבורית אוטומטית צוברת לטלפון והרבה הרבה יותר מסובך לעבור לדיבור בטלפון מאשר ללחוץ לחיצה בודדת לדיבור בדיבורית,על הדיבורית עצמה(אין צורך לגעת בטלפון בכלל בדיבורית זו יש לי מסך טאצ' שממנו אני מחייג או מקבל שיחות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים

שמי יניב ואני טכנאי שטח יש לי רשיון כמעט 10 שנים כחלק מעבודתי כטכנאי שטח אני נמצא המון על הכבישים היום בהיותי נוסע בכביש 4 מצומת פארדיס לכוון חיפה עצר אותי שוטר בטענה שהחזקתי אייפון ביד ודיברתי איתו צמוד לאוזן

עכשיו אכן דיברתי אך ברכבי מותקנת דיבורית בלוטות קבועה ולא היה בידי כלום.ניסיתי להסביר לשוטר שאין לי צורך להחזיק את הטלפון כלל מכוון שברכב מותקנת דיבורית אך המילים שלו היו ''היום אני נותן לך דוח לא יעזור לך''

לאחר שהוא טען שהחזקתי את הטלפון צמוד לאוזן מודה שכעסתי קצת וקראתי לו שקרן וזהו!!!!!!!!!!

חייב לציין גם שבדיבורית מסוג זו שברכב ישנו מסך טאצ' כך שאין כל סיבה לגעת בטלפון בזמן נסיעה המסך מוברג לדאש בורד

יתר על כך ברוב חוצפתו רשם השוטר שקיללתי אותו ושטעתי שאין ברשותי טלפון כלל למרות שבשורה האחרונה בדוח בשורת דברי הנהג רשם השוטר שטענתי שאין לי סיבה להחזיק את הטלפון בגלל הדיבורית(דבר שלי לא מובן)

חייב לציין שעד היום אין לי ולו עברת תנועה אחת

השאלה שלי

א.יש לי דרך לעשות משהו נגד השוטר המושחת הזה,זה מרתיח פשוט איך אפשר לתפור לאזרח נקי, תיק כזה

ב.מין הסתם אני מעדיף להישפט מאשר לשלם על משהו שלא עשיתי האם אני נוהג בחוכמה ואיך כדי לנהוג במשפט

תודה מראש לכל העוזרים

אכן מילה נגד מילה

צלם אולי את פנים הרכב ותראה כי יש לך דיבורית וכו'

תעלה את הדו"ח אולי נלמד ממנו משהו

צדוק אלעד כי השוטר לא חייב להיות עם כובע.

מצ"ב פסק דין עם אוותו שוטר ובאותה עבירה לא תאהב אותו לצערי/ צערך

שקול אם לא כדאי לשלם כי בית משפט מדובר לפחות בשתי ישיבות אם לא שלוש.

נסה אולי לכתוב מכתב ביטול.

הייתי מתחיל בבקשה לביטול הדו"ח

דברי הנהג טובים לך.

גם השוטר מציין כי יש לך ברכב דיבורית .

האם צבע המכשיר שלך אכן כהה?

לא מבין מה שכתוב כאן בדברי השוטר

דוח מהט משהו משהו הצגתי לפניו ת מוני

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי בקריאה שניה

רשמתי ככה כי גם אני לא הבנתי מה רשם השוטר הוא בטח התכוון לביקשתי את פרטיו אז הוא הראה לי את התעודה שלו

איך אני מבקש ביטול דוח מה הפרוצדורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכתב בו אתה מפרט את טיעוניך לתחנת המשטרה המופיעה בדו"ח בחלק השמאלי העליון של טופס הדו"ח.

שולח להם אותו בדואר רשום ושומר על הפתק של הדואר.

אחרי מספר ימים ששלחת אתה נכנס לאתר דואר ישראל למעקב משלוחים ורואה כי אכן הגיע לידיהם.

מדפיס את האישור הזה מהדואר וממתין עד לקבלת תשובה, שיכולה לקחת גם זמן רב.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...