Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות בנסיעה,הזעה במיכל שמן ורעש מוזר כשהרכב מונע-פיגו206

נטלוזי
שימו לב! השרשור הזה בן 4773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, שאלתי כבר את אחת השאלות, אבל אשאל שוב כדי לקבל עוד דיעות :)

1.במהירות של 89-91 קמ״ש, הרכב רועד ואני מרגישה את זה באיזור של הדוושות, אבל לא הן רועדות וגם לא ההגה. יכול להיות שזה בא מהציריה? (למרות שבפניות ובפרסות אני לא שומעת אותן)

2. איפה שאמורים למלא שמן מנוע, המסביב שלו דיי שומני. אני בודקת שמן מים כל שבוע וגם אין נזילות מתחת לאוטו. יספיק רק להחליף את האטם מכסה שסתומים? (אם קראתי לזה נכון..)

3.אני לא בידיוק יודעת מאיפה זה מגיע, אבל כשהרכב מונע, אני שומעת רעשים כאילו נייר נתפס באיזשהו חלק.. איך אפשר לבדוק את זה? 

Peugeot 206 1.4 automatic '01

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כנראה איזון גלגלים.

האם את מרגישה זאת בתאוצה?

2. המסביב יכול להיות שומני אם פיספסת את הפתח מילוי ונשפך לך קצת שמן על האטם.

כדאי לנקות את המכסה שס' ולבדוק האם זה חוזר, יכול להיות שזאת הזעה ויכול להיות שזאת נזילה מהאטם.

3. להרים את הרכב ולבדוק אם איזה נייר או משהו באמת נתקע ונגרר עם הרכב.

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעשה כבר איזון כשהוחלפו כל הצמיגים.

זה גם בהאצאה, אבל גם כשהמהירות קבועה.

לגביי הרעש של הנייר, יש דבר כזה שכשלוחצים עליו, אז שומעים רעש של האצאה: כשמילאו לי גז למזגן אז לחצו שם כדי לראות אם משהו משתנה כשהטורים עולים, אני מקווה שאתם מבינים למה אני מתכוונת- ומשם מגיע הרעש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בעמידה במקום , ניוטראל - להרים סיבובי מנוע ל כ 2500-3000 סל"ד , ולהרגיש אם יש ויברציות ורעידות , כמו בנסיעה שהרגשת בכ 90 קמ"ש .

2. במידה ולא , לבדוק שוב איזון גלגלים ואולי כיוון פרונט .

3. רעש נייר מרשרש - לבדוק את איזור המאוורר , אם נוגע בכונס אויר , או ברדיאטור - ואיזור המדחס האלטרנטור, רצועות המנוע

ומערכת הפליטה , מאוורר פנימי , אזור כניסת אויר למזגן .

4. חובה בדיקה פיזית של הרכב , קשה לזהות רעשים מרחוק ,אפשר לתת כיוון אבל זה מקיף הרבה אפשריות .

5. למה להתעייף icon_lol.gif גשי למוסך הרגיל שלך ובדקי את כל הבעיות - אם אני לא טועה ביצעת לאחרונה טיפול ברכב , גשי לשם ו בדקי את הרכב - אח"כ חזרי להתיעצות אם לא אותרה הבעיה .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז ניסיתי להיות בניוטרל ולהעלות את הסל"ד כמו שאמרת

לא רעידות, ולא שום דבר..

מה שכן, אני ממש לא יודעת איך לתאר את זה, אבל שמתי לב דווקא שגם במהירות נמוכה, למשל 30-40 אני מרגישה מן קפיצות כאלו ברכב.. זה לא ממש קפיצות, זאת הדרך היחידה שהצלחתי לתאר את ההרגשה

והרעש של הנייר כמו שתיארתי קודם, לא מופיע כשאני בהילוכים [רוורס ודרייב]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לבצע בדיקת פרונט קידמי הכולל משולשים, אולי הבוקסות שלהם קרועות מה שעלול להביא למצב של חוסר יציבות והרגשת קפיצות קלות שכאלה. בנוסף לבדוק כריות בולמים אולי קצת קרועות מה שיוצר חופש מסויים ומיותר כאשר הרכב בתזוזה.

לגבי הרעש של הנייר צריך לעבור על כל הפולים ברכב כולל פולי משאבת מיים ומותחן טיימינג אולי מייסבים שם מראים סימני חרדה קלים.

:)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייבים בדיקה פיזית במוסך ובנסיעת מבחן , יש מספר כיוונים, ואפשר לאתר את הבעיות .

קבלי החלטה , הבנתי כי את מאזור חולון ראשון , קפצי למוסך של תמיר , ואתגרי אותם בבעיה ..

ולפי הידע והיחס , אולי תמצאי מוסך שמתאים לך .

כדאי ליצור קשר מראש בטלפון ,לקבוע זמן מתאים, להדגיש כי את באה לבדיקה והתרשמות , וכי קבלת עליהם חוות דעת טובה בפורום .

וכמובן לחזור ולעדכן אותנו .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות

והלכתי למוסך תמיר בעקבות ההמלצות, קבעתי יום ושעה, וכשהגעתי תמיר לי היה שם. קיבלתי שירות דיי צולע למרות שמי ש״טיפל״ בי היה נחמד. הוא לא יכל לחבר למחשב שזה אולי לגיטימי ולא יכל גם להעלות את הרכב על ליפט. לשם אני לא אחזור..

נכון לעכשיו אני עוד מחפשת מוסך נורמלי שמבין יותר ממוסכים אחרים בפיגו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי איזון נוסף שעשיתי בפנצריה שהחלפתי בה צמיגים הרעידות נעלמו,

מה שכן, לגבי הרעש במנוע, הקלטתי את הרעש.. יש דרך להעלות את הקובץ הזה לכאן?

עד שהגעתי עם הרכב לאבא שלי כדי שיישמע הרעש כבר נעלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטלי שלום,

אם את יכולה להגיע לת"א, אני ממליץ לך לגשת למוסך שאפט - הם מכירים פג'ו מעולה ואמינים מאד.

מציע שתתקשרי לתאם מראש 5379999.

תגידי שהגעת מהפורום ודרכי (אודי עם ה C5).

שבת שלום,

אודי

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...