Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סמסונג גלקסי או .... סמסונג גלקסי ? (ברצינות, S מול TAB)

DrorZi
שימו לב! השרשור הזה בן 4817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם מקישים בגוגל

iphone 4 vs galaxy s

מקבלים כ 1,700,000 תוצאות

מליון וחצי מתוכן אלה תוצאות של הודעות מ CF !

טוב, השורה האחרונה זו אולי הגזמה אבל ככה זה מרגיש.

גם בעברית אם תקיש "איפון מול אנדרוייד" תמצא מעל 1000 תוצאות.

תתחיל לקרוא ותחליט לאיזה מחנה אתה נכנס, אני במחנה איפון (ואיפד, ואיפוד ואני כנראה iחננה ובעיקר iפוץ :-P )

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מי צריך ביטוח ומי מספיק טיפש לשלם 70-80 שקל בחודש למשך 3 שנים? זה יוצא כמו שווי המכשיר עצמו

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי באותה דילמה כשלך, אייפון4 או גלאקסי s.

אחרי שקראתי על כתבה שבקרוב יושק גלאקסי s 2, נגמרה הדילמה והתחילה הבעייה האמיתית, הסבלנות.. :twisted:

ברשותי אייפון 3gs, מכשיר מצויין, משמש אותי כמשרד נייד, כתחנת גלישה באינטרנט כשאני מחוץ לבית, כמקור מידע מהיר, כנגן מוסיקה, כ gps, כתחנה לקריאה/כתיבה של מיילים וכו׳..

הסיבה שבגללה אני רוצה להשתדרג היא בעיקר כי אפל קשים עם הלקוחות, עם מדיניות מרגיזה, עם העובדה שאת האייפון שלי אני יכול לסנכרן רק עם המחשב שאיתו הסתנכרתי בפעם הראשונה, העובדה שכל דבר דורש פריצה וקומבינה ותמיד יש את הפחד שהמכשיר ינעל עקב איזה שהוא שדרוג שבטעות אעשה.

סיבה נוספת, היא שעיניי פגשו במסך של הגלקסי s, מסך מסוג סופר אמולד 4 אינצ' מושלם, ששם בכיס הקטן את המסכים של האייפון.

ההמתנה לגלקסי 2 ארוכה, עד חודש יוני, אני בטוח שהיא תשתלם. 

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבה נוספת, היא שעיניי פגשו במסך של הגלקסי s, מסך מסוג סופר אמולד 4 אינצ' מושלם, ששם בכיס הקטן את המסכים של האייפון.

כנראה שלא ראית מסך של אייפון 4.

הגלאקסי גם חמוד, אבל אם אתה לא מתכוון להתקין עליו רום מתקדם ולאג פיקס, אין טעם לקנות את המכשיר. זה פשוט לא ייאמן כמה הוא מעפאן עם הרום של חברות הסלולר. הוא כל הזמן נתקע ולא זז חלק.

אייפון אין טעם לקחת אם אתה לא מתכוון לפרוץ אותו. ללא ספק הוא יותר איכותי מהגלאקסי שמרגיש כולו פלסטיקי ביד.

אני כמו DrorZi במחנה האייפון. מובטחת לך תמיכה אישית אם תיקח אותו.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בדיוק במצב שלך, הטלפון של אישתי מת מות גיבורים והייתי חייב מכשיר טלפון חדש.

אז היא קיבלה את ה3GS שלי ואני רכשתי לעצמי GALAXY S מחנות פרטית.

אני חייב להודות שהמעבר מאייפון לאנדרואיד הוא מאוד מוזר, ואני אגיד רק דבר אחד, אם אתה מחפש מכשיר שפשוט עובד תקנה אייפון היו לי את כולם מאז המכשיר הראשון ששוחרר ב 2007 ולא נמכר בארץ ובאמת שאנדרואיד לא מתקרב לזה.

החנות אפליקציות היא פשוט זוועה,אתה לא יכול לדעת אם הישום שאתה מתקין יגרום למכשיר שלך להיתקע או להתנהג בצורות מוזרות, לאומת זה באייפון אין דבר כזה,אם אתה מתקין תוכנה מחנות האפלקציות של אפל היא בוודאות לא תגרום למכשיר שלך לשום תופעות לוואי לא רצויות

אנדרואיד היא מערכת הפעלה נחמדה, אבל ההרגשה היא שעדיין היא לא הגיע לרמה של אייפון,ולא ברור מתי תגיע.

אם אתה מחפש מכשיר שאתה יכול להתקין לו גרסאות מקוסטמות של מערכת ההפעלה וזה משהו שמדבר אליך,אז אנדרואיד היא אולי מערכת בשבילך.

GALAXY S2 הוצג בברצלונה לפני כשבוע, לא ברור מתי יתחיל להימכר ומה יהיה המחיר שלו.

כרגע באנגליה ניתן לעשות הזמנות מוקדמות העלויות לפחות כרגע מאוד גבוהות סביביות ה 550-650 פאונד.

בכלל לא בטוח ששוה להמתין למכשיר שאף אחד לא יודע באמת עד כמה הוא טוב פרט לנתוני חמורה מרשימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגלאקסי גם חמוד, אבל אם אתה לא מתכוון להתקין עליו רום מתקדם ולאג פיקס, אין טעם לקנות את המכשיר. זה פשוט לא ייאמן כמה הוא מעפאן עם הרום של חברות הסלולר. הוא כל הזמן נתקע ולא זז חלק.

אייפון אין טעם לקחת אם אתה לא מתכוון לפרוץ אותו. ללא ספק הוא יותר איכותי מהגלאקסי שמרגיש כולו פלסטיקי ביד.

מסכים עם אבי לגבי המסך, אמנם לא שם בכיס הקטן אבל טוב יותר לדעתי.

ואסף, גם באנדרואיד תמיכה מובטחת לו ממך :) שים לו רום ולאג פיקס כמו ששמת אצלי והבחור בעננים.

אבי אתה מוזמן לקפוץ לראות את הגאלקסי S אצלי, בביקורך הקרוב:)

גאלקסי S2- חלום .

מי רוצה גאלקסי S למכירה ?:roll::-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי באותה דילמה כשלך, אייפון4 או גלאקסי s.

אחרי שקראתי על כתבה שבקרוב יושק גלאקסי s 2, נגמרה הדילמה והתחילה הבעייה האמיתית, הסבלנות.. :twisted:

ברשותי אייפון 3gs, מכשיר מצויין, משמש אותי כמשרד נייד, כתחנת גלישה באינטרנט כשאני מחוץ לבית, כמקור מידע מהיר, כנגן מוסיקה, כ gps, כתחנה לקריאה/כתיבה של מיילים וכו׳..

הסיבה שבגללה אני רוצה להשתדרג היא בעיקר כי אפל קשים עם הלקוחות, עם מדיניות מרגיזה, עם העובדה שאת האייפון שלי אני יכול לסנכרן רק עם המחשב שאיתו הסתנכרתי בפעם הראשונה, העובדה שכל דבר דורש פריצה וקומבינה ותמיד יש את הפחד שהמכשיר ינעל עקב איזה שהוא שדרוג שבטעות אעשה.

ההמתנה לגלקסי 2 ארוכה, עד חודש יוני, אני בטוח שהיא תשתלם. 

כל מילה שלך מבחינתי חקוקה בסלע, רק מהכיוון של הגלקסי. יש לי את הגלאקסי ואין מאושר ממני. שחברות שמגבילות את המשתמשים ילכו לחפש את החברים שלהם.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה רק לברר דבר אחד, כל אלה שמתלוננים על אפל שנועלת משתמשים ומגבילה אותם וכו ובגלל זה הם קנו אנדרוייד, כשהיתה גרסה 2.1 נגיד.

תגידו, איך אתם משדרגים לגרסה 2.3 עכשיו ?

הא אתם לא ?

באמת ?

גוגל נעלה אתכם על גרסה 2.1 ?

מעניין, אאלט אפל לא נועלת שידרוגים ומציעה את הפיצרים החדשים לכל מי שכבר קנה את הטלפון ולא רק למי שיקנה אותו מעכשיו.

לא אפל לא מושלמת, אבל על תעשו מהאנדרוייד כאילו הוא הכי פתוח ושקוף שיש, אתה תקוע עם הגרסה שקיבלת בלי יכולת שדרוג ובלי תיקונים לבאגים, מה קיבלת זה מה יש, "זה לא נעים לי".

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה לך על העזרה והנדיבות..

את האייפון חקרתי ברמה מאוד עמוקה, אני בצד של התומכים, ולא של הנתמכים.. :-)

יש לי חבר שעובד במעבדת תיקונים, כך שאפילו ברמה הטכנית אני מכיר את האייפון מצויין..

את האייפון 4 אני מכיר מהיום שיצא לשוק, יש את המכשיר הזה סביבי רוב שעות היום.

המסך ללא ספק טוב בהרבה מזה של ה 3gs, עיקר השיפור הוא הבסיס השחור של המסך, שהוא שחור לגמרי ולא אפור, מה שמקנה קונטרסט גבוהה מאוד. אך לא טוב כמו האמולד הגדול והמצויין של סמסונג, שדרך אגב, חולקים את אותו משטח טאצ׳ בדיוק, אותו חברה, אותו הסוג.

מוטי, אני חייב לך ביקור, אני אדבר עם אורנה ונקפוץ..

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה רק לברר דבר אחד, כל אלה שמתלוננים על אפל שנועלת משתמשים ומגבילה אותם וכו ובגלל זה הם קנו אנדרוייד, כשהיתה גרסה 2.1 נגיד.

תגידו, איך אתם משדרגים לגרסה 2.3 עכשיו ?

הא אתם לא ?

באמת ?

גוגל נעלה אתכם על גרסה 2.1 ?

מעניין, אאלט אפל לא נועלת שידרוגים ומציעה את הפיצרים החדשים לכל מי שכבר קנה את הטלפון ולא רק למי שיקנה אותו מעכשיו.

לא אפל לא מושלמת, אבל על תעשו מהאנדרוייד כאילו הוא הכי פתוח ושקוף שיש, אתה תקוע עם הגרסה שקיבלת בלי יכולת שדרוג ובלי תיקונים לבאגים, מה קיבלת זה מה יש, "זה לא נעים לי".

קודם כל בגלל שהברזלים שונים בין החברות אז השחרור של העדכונים תלוי בחברה עצמה בדרך כלל.

מכשירים כמו הNEXUS לגירסאותיו שמריצים אנדרואיד מקורי ללא קיסטום מקבלים את העדכונים ברגע שגוגל משחררת אותם

מכשירים של מסמסונג למשל הגלקסי S כרגע מריץ 2.2.1 ו2.3 אמור לצאת מאוד בקרוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...