Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

43 ק"מ (כנראה שהכוונה לקמ"ש. זו מדידת מהירות ולא מרחק) מעל המותר בכביש שמותר 90

שימו לב! השרשור הזה בן 4741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כיצד מוכיח אביך שלא הוא נהג אלא אתה.

מה זאת אומרת? אני מודה שאני נהגתי באותו לילה ואבי אגיד אותו דבר, למה אני צריך להוכיח את זה???

ולא ממש הבנתי איך אני יכול לצאת נקי עם אני מוכיח שאני נהגתי באותו לילה?

תודה ישה.

מוכר קרוסים של HYBRID AUDIO CLARUS ושל TEMPO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני אצטט לך מחוק סדר הדין הפלילי.

הבעיה כפי שאמרתי איך להוכיח זאת. לא בהכרח יספיק לשופט שאתה אמרת ואביך אמר. אולי כן.

יש לך חוץ מהמילה שלך ושל אביך משהו נוסף שיסייע לכם להוכיח זאת.

נוסע נוסף שהיה ברכב למשל.

איך אתה למשל יכול לזכור מי נסע/ נהג ברכב שלכם ביום ההוא ובשעה הזאת, אחרי שחלפו כ- 4 שנים .

(א1) היתה העבירה עבירת תעבורה כמשמעותה בפקודת התעבורה, שהחשד לביצועה מבוסס על צילום רכב כאמור בסעיף 27א לפקודה האמורה, לא יוגש עליה כתב אישום ולא יומצאו לבעל הרכב בענינה הזמנה או הודעת תשלום קנס, אם כתב האישום, ההזמנה או הודעת תשלום הקנס טרם נשלחו ועברה תקופה כמפורט להלן:

(1) ארבעה חודשים ממועד ביצוע העבירה, למעט רכב כאמור בפסקה (2);

(2) שישה חודשים ממועד ביצוע העבירה, אם היה הרכב רכב חדש או רכב מסוג שקבע שר התחבורה, באישור ועדת הכלכלה של הכנסת.

(א2) על אף האמור בפסקאות (1) ו–(2) שבסעיף קטן (א1), הוכיח בעל הרכב כי לא חלה עליו אחריות פלילית לעבירה לפי סעיף 27ב לפקודת התעבורה, ניתן להגיש כתב אישום או להמציא הזמנה או הודעת תשלום קנס אם לא עברה שנה מיום ביצוע העבירה או אם לא חלפו שלושה חודשים מהמועד שבו הוכיח בעל הרכב כי לא חלה עליו אחריות כאמור, לפי המאוחר, ובלבד שלא עברו שנתיים מיום ביצוע העבירה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך להוכיח לא יודע, אני גם לא זוכר מה עשיתי בצפון בסילבסטר זה התאריך שצילמו אותי 31/12/2007.

ואיך הם יכולים להוכיח להפך שאני לא נהגתי?

אפשר להגיד שבסילבסטר כל המשפחה שלי חוגגת סילבסטר ביחד זה מנהג אצלנו במשפחה (וזה אמת), ונסעתי חזרה כדי לחגוג ועשיתי עבירה בגלל שלא שמתי לב למהירות.

זה חוק התיישנות, כבר אמרתי לך שהם הסבירו לי שהוא לא פג תוקף.

שהם שלחו בזמן.

לגבי 2א לא ממש הבנתי מה כוונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה להסביר

הרכב בבעלות אביך , לכן כל עבירת תנועה מצולמת נחשבת לעבירה שהוא ביצע אלא אם הוא מראה מי נהג ברכב בזמן שזה קרה ואז מעבירים את ביצוע העבירה לנהג האחר.

אבל כיוון שעברו כבר שנתיים מיום ביצוע העבירה אי אפשר להעביר את זה מאביך אליך ועדיין, אם יוכל אביך להוכיח שלא הוא נהג יצאתם פטורים.

ועליכם חובת ההוכחה מי נהג ברכב שאם לא כן העבירה תחול על אביך.

זה מהות סעיף (א2)

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה תודה על הסבר.

אני לא שקרן ולא רוצה לשקר בבית משפט, אני לא זוכר עם היה מישהו באוטו, חבר שלי יכול להגיד שהוא היה איתי באותו ואז זה הספיק להם? האמת הוא גם לא זוכר עם היה איתי או לא :(

האם אני אתחיל לשאול את כל החברים שלי מי היה איתי אף אחד לא אזכר, ואם זה חברים מצבא זה בכלל.

ישה יש לך רעיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל עם זה שאני לא ממליץ לך לשקר אבל...

איך שפתחת את השרשור ידעת שאת העבירה ביצעת אתה ולא אביך? כיצד ידעת זאת??

התאריך בו בוצעה העבירה הוא ליל הסילבסטר , לכן קל יותר לזכור מאשר סתם יום רגיל.

לכן אני הייתי מתחיל לנסות ולשחזר את מאורעות אותו לילה , מהיכן נסעת ולאן, איפוא היה אביך באותו לילה( אולי שהה בחו"ל או במסיבה במלון באילת )וכו' ואולי בדרך זאת למצוא דבר מה שיסייע לכם להוכיח כי אכן אתה הוא שנהגת ולא אביך.

קיימת גם האפשרות שאתה ואביך תעידו והשופט יתרשם שאתם דוברי אמת גם בלי סיוע חיצוני , אבל כפי שכבר כתבתי, סיוע חיצוני יסייע.

אפילו הודעותיך בשרשור כאן שאנו נמצאים בו יכול לסייע:shock:

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חשפתי לפי היגיון ואז הבנתי שזה רק אני יכולתי לבצע את אבירה.

1. ליל סילבסטר.

2. אבי לא נוהג בלילות.

3. ליל סילבסטר משפחה שלי חוגגת בבית.

אני לא זוכר מה עשיתי בסילבסטר, ובכלל בצפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חשפתי לפי היגיון ואז הבנתי שזה רק אני יכולתי לבצע את אבירה.

1. ליל סילבסטר.

2. אבי לא נוהג בלילות. נקודה חשובה ביותר . האם נובע מבעיה רפואית ידועה ? או סתם חושש ?

3. ליל סילבסטר משפחה שלי חוגגת בבית.

אני לא זוכר מה עשיתי בסילבסטר, ובכלל בצפון. אולי הרכב בתמונה לא שלכם ? אולי השאלתם אותו למישהו?

צריך לאמץ את המוח איך התגלגלת לצפון באותו יום או הרכב עצמו.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי משתמש באוטו רק לעבודה ואין לו בעיות עם נהיגה בלילה, קניות ודברים אחרים אני עושה.

ראיתי בתמונה אוטו שלנו.

ובאוטו נהגים רק אני ואבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסכם זאת כך

כדי להצליח , אביך צריך להוכיח שהוא לא נהג אלא אתה.

אביך לא נוהג בלילות ללא סיבה , פחות משכנע מאשר כשישנה סיבה אבל עדיין , יכול לעבוד לטובתכם, אם זה באמת הכלל ואין לו יוצאים מהכלל.

משפחתך נוהגת לבלות סילבסטר בביתה - האם בחברת חברים? האם זכורים מי היו החברים באותו לילה שיכולים להעיד כי אביך היה בביתו בזמן שהעבירה בוצעה?

רכבכם הוא זה שצולם ואתה הנהג לא זוכר שהיית בצפון. אז כפי שאמרתי תאמץ את המוח, איך התגלגלת לצפון , ונסה לזכור עם מי היית ברכב , או שבכלל היית לבד.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...