Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חומר חדש שגיליתי - תחליף לווקס (יש גם תמונות...)

שימו לב! השרשור הזה בן 4852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במשך שיטוטיי באיביי, חיפשתי דווקא חומר להברקת הג'אנטים, שלצערי לא מצאתי דרך טובה להבריק אותם, חוץ מנקיון טוב,

ולעבור עליהם עם ווקס רגיל לרכב.

ואז גיליתי את החומר הזה, שמתיימר להשתמש בננו טכנולוגיה, ולפי התמונות באיביי עושה עבודה מופלאה.

שלחתי הודעה למוכר, בחור בשם ליאו, מאוד נחמד ואדיב, שנתן לי הסבר קצר על החומר, איזה כמויות אני אצטרך, וטען שאני לא אתאכזב.

בגלל המחיר הנמוך, 5$ לבקבוקון, הזמנתי שניים, כך שכולל משלוח עלה 17$=65 ש"ח,לא משהו שיגרום לאף אחד יותר מידי צער אם זה לא יעבוד.

לא היה לי יותר מידי זמן לאחרונה, ולכן העברתי את הרכב שטיפה במכונה(הכי קרוב לבית), וחזרתי לחניה לעבודה.

התוצאה לדעתי טובה מאוד, מה גם שהרכב לא עבר ווקס במשך יותר משנה, ולדעתי אם הייתי מקפיד יותר על שטיפה יסודית יותר, היא היתה אפילו מעולה.

בקבוקון אחד הספיק לי לכל הג'יפ, כולל הג'אנטים, ולדברי ליאו שכבה נוספת תראה אפילו יותר טוב.

החלתטי לפרסם את התמונות אחרי שכבה ראשונה, ואם בקרוב ייצא לי אני יבצע שכבה נוספת ואעדכן בהתאם.

החומר עובד בצורה מדהימה על ניקלים ומתכות, ממש מחדש אותם, תוכלו לראות איך הסמל ומסגרות הגריל נוצצים.

את הג'אנטים כבר לא היה לי יותר מידי כוח לנקות ביסודיות, אבל עדיין התוצאה טובה, למרות שהם דיי "קרועים".

זה הקישור למי שרוצה לדעת יותר פרטים: http://cgi.ebay.com/ProTechShine-POLISH-Ultimate-Polish-New-Product-/270457580934?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories

אין לי כל קשר אליו, אבל אני יכול להגיד לכם שהוא בחור נחמד ואמין, שעונה על כל שאלה בפירוט ובסבלנות,

שזה יפה, ביחס למוצר שעולה 5$.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תמונות לפני(מצטער שהאיכות לא משהו, ולכן גם קשה יותר לראות את ההבדל,

אך שימו לב לברק ועומק הצבע, שנראה הרבה יותר טוב

B6.jpg

B5.jpg

B1.jpg

B2.jpg

B4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

יש לי שאלה אליך?

אתה לא נורמלי X5 במכונת שטיפה??

לא מתפשר על פחות משטיפה ידנית פעם בשבוע,חבל על הרכב המקסים הזה.

נירן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ואקס או פוליש? כי בתיאור של המוצר ב EBAY כתוב שזה פוליש.

רשום פוליש, אבל לפי מה שראיתי, וגם לפי מה שליאו(המוכר) מתאר, זה ווקס ולא פוליש, כיוון שהוא לא

מוריד שכבת צבע או לכה, אלא נותן ציפוי מיוחד לרכב.

רק אוסיף ואציין, כי לרכבים עם לכה שרופה, או צבע פגום, יש לא יחזיר את הברק, מה שאולי יתכן ע"י

חומרים אחרים, אלא הוא מגביר את הברק הקיים ברכב או בחלק המטופל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת'שמע, אני לא עם רכב יקר כמו שלך אבל לא הייתי לוקח סיכון ושם איזה חומר עלום שם שיכול לדפוק את הצבע של הרכב. גם המחיר קצת מוזר, קשה לי להאמין שחומר שעבדו עליו עשרות מהנדסים, חיברו פולימר לפולימר, ננו לננו ובסופו של דבר יתמחרו אותו ב 5$. לי קצת נראה חשוד ואני לא הייתי מנסה. אבל סבבה, אם התוצאות יצאו יפות אז בסדר גמור.

אגב, אם עושים חיפוש על החברה בגוגל, האתר הראשון בתוצאות זה פייסבוק (?!) ואם הולכים ל"אתר" החברה:

http://www.protechshine.com/

מגלים שהאתר מורכב מדף אחד עם לוגו, לא פחות ולא יותר והכותרת של ה TAB היא UNTITLED DOCUMENT בקיצור, לא נראה מקצועי ונראה כאילו מישהו מנסה לחסוך פה כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האתר שלהם בבניה כרגע, הוא ישלח לי עדכון ברגע שיעלה לאוויר.

החומר לדבריו ניתן למוזיאון קורבט בקנטאקי, והם בודקים את החומר

ויתנו בקרוב תשובה. אני מניח שאם היו רוצים נאמר 30 או 50 דולר על

כזה דבר, אף אחד לא היה קונה, כי זה כבר סכום שלא כל אחד מוכן להשקיע.

ימים יגידו אם זה עובד או לא. אני יעדכן אם יהיה משהו מיוחד או חריג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי גם,שלושה בקבוקים שלא יחסר

ד"א בקבוק אחד מספיק לפעם אחת או יותר?

אופן העבודה עם החומר הוא כמו עם ווקס רגיל?

ועם מה אתה משתמש בשביל לקרצף את החומר?

סליחה אם קצת חפרתי*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שתהיה מרוצה כמוני.

לי בקבוקון אחד הספיק לכל הג'יפ, כולל הג'אנטים, ככה שלא אמורה להיות לך בעיה.

צריך לשטוף את הרכב טוב, מה שאני לא עשיתי וחבל, ואז עם מטליות מיקרופייבר(חשוב מאוד, וגם קל לעבוד איתם ורצוי

מטליות חדשות), אתה מתיז כמה שפריצים על מטלית אחת(לא צריך יותר מידי חומר),

מורח איזור מסויים, ואחרי 10-20 שניות עובר טוב טוב עם המטלית היבשה.

האפקט הוא דיי מיידי, והולך ומשתפר במשך ה 24 שעות שאחרי ואז נשאר קבוע.

בינתיים כמה ימים אחרי, הברק נשאר באותה רמה. אני מקווה למרוח שכבה שניה בקרוב, מה שאמור לתת

ברק מושלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי קצת מפחיד להשתמש על הרכב בכימיקלים ממקור לא ידוע,

באיזה ווקסים השתמשת לפני כן שגרמו לך לחפש משהו אחר ?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא רואים בבירור את התוצאות

אם מבחינתך ישנו שיפור (ואני מקווה שאתה לא מאלץ את עצמך לחשוב שקיים שיפור) אזי שיחקת אותה.

ימים יגידו אם החומר עוזר ומגן לאורך זמן

תהנה

Golf 2008 MK5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...