Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

500 אבארט – סיכום נסיעת מבחן

eyal_ro
שימו לב! השרשור הזה בן 5039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שההשוואה לקליאו ספורט החדשה גם ה197 וגם ה 200 , לא רלוונטית כאן...בכל זאת 60+ כ"ס הבדל עם שלדה שקוטלת קנים...לדעתי האישית בלבד- הן בסגמנט שונה וברמה שונה.

אתה אולי משווה ל172 דור 1+2 או 106 , ולכן היא מזכירה לך קצת את ימים עברו..

אם היית מדבר על האבראט 160 זו כנראה הייתה נקודה להשוואה נכונה יותר-ואני די בטוח שהתוצאות מול הדור החדש של ההוטה'אצ היו מפתיעות אותנו.

אז אני מניח שה BOTTOM LINE הוא שהיא מין ערבוב איכותי כזה של חדש וישן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי רוי,

איכשהו יוצא שאני מגונן על האבארט למרות שאין לי כל זיקה מיוחדת אליה מלבד נסיעת המבחן שביצעתי.

אבל חשוב להבין שוב את נושא המשקל הקל של הרכב, הקליאו 200 שוקלת 205 ק"ג יותר מהאבארט - מבין את משמעות?

שלא תבין לא נכון, אני מאוד אוהב את הקליאו ומודע לתשבוחות שהיא מקבלת תשבוחות בחו"ל.

אבל האבארט הזו היא משהו שונה...ובזה אין ספק :wink:

אייל

BMW M135I

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרם נהגתי באבארט, עניין שאני רוצה לשנות בקרוב.

אבל אייל - אתה חייב לנהוג על הקליאו 3 ספורט. אני נטרפתי מהקטנה הזו, סגנון 306 (כשהייתה חדשה - אל תשווה לחלק מהגוויות שמסתובבות היום על הכביש) חזקה במיוחד ואקסטרה משתפי"ת.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון,

אין לי צל של ספק, אני מאוד אוהב את הקליאו ועל ה-200 עדין לא נהגתי ולפי המצב בקרסו גם לא נראה לי שאנהג בקרוב.

מאוד חבל לי שקרסו לא עושים עבודת שיווק מספיקה בכדי להעלות עוד יחידות על הכביש.

בסה"כ מי שמפסיד מזה בסופו של דבר זה אנחנו....

אייל

BMW M135I

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א' וגם ע' ,

לא טענתי לרגע שאחת טובה יותר מהשנייה - רק מיקמתי סיגמנט להשוואה...

200 קילו או לא - את זה נצטרך לעשות ולהבין יותר לעומק במבחן רחב היקף (מי מרים איתי אחד כזה:?: )

אין ספק שצריך כשרון מיוחד להוציא מכוניות כדוגמת האבארט ועל הייחוד שלה אף אחד לא חולק.

כמו כן אין להשוות את אוגדת המכירות של אבארט לחטיבת האפסים ברנו.:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח... במקום להוסיף 100K שקל ולקנות רכב שמזכיר בהתנהגות שלו את הקטנות של פעם, אני מעדיף לחסוך ולהישאר עם הקטנה של פעם. :lol:

סתם, סתם :-) מדובר באחד הרכבים שאני סקרן לעשות עליהם סיבוב.

נ.ב קליאו 197 לא מרגישה כמו 197 כח סוס. בפועל, היא יותר חלשה מה-172. הנקודה נבדקה. (וכשאני נזכר, קראתי פעם מבחן (יפה, מקורי ומעניין!) שכתב און יעקובסון, ובו הוא בחן את הקליאו 197 מול מאזדה מיאטה. וגם שם, המיאטה הייתה מהירה מהקליאו בהילוכים הנמוכים. מוזר). אבל האחיזה וההתנהגות - סוכר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך בקרת המשיכה יכולה להפריע לקחת קווים נקיים במסלול, אבל לא מפריעה בנהיגה פרועה ואגרסיבית יותר. אולי זה בגלל שלא השתמשו במצב "הקרבי" במסלול?

לא ברור...

נ.ב. הממשק של אוטולי זוועתי. לא מבין למה לגרום לממשק של מדיה דיגיטאלית להראות כמו עיתון. זה כמו לקחת כביש מהיר ולפזר עליו חצץ, שיהיה כמו כביש עפר "של פעם".

למעט הכתבה עצמה, גם הכתיבה לא משהו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה הכי הגיונית שאני יכול לחשוב עליה זה למיני קופר S. למרות שגם מחירה בארץ שערורייתי בעליל,הייתי מעדיף אחת משומשת כזאת על אבארת' חדשה.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה הכי הגיונית שאני יכול לחשוב עליה זה למיני קופר S. למרות שגם מחירה בארץ שערורייתי בעליל,הייתי מעדיף אחת משומשת כזאת על אבארת' חדשה.

פרט למה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רגע!

הייתי במוסך פיאט ברמת החייל השבוע, ראיתי את הפיאט 500 אבארת' הספיציפית הזו!

כמובן שצילמתי D:

אתה זה שאמרת לי לא לצלם את המספר? או שזה כבר היה מישהו אחר?

Float like a Cadillac, sting like a Beamer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רובם מוזמנות בצבע לבן אני רואה,אבל ישנה גם פיאט 500 אבארט (יצא לי לצלם) בצבע אדום עם ציור של עקרב על המכסה מנוע.

רכב חמוד מאוד, מקווה שבעתיד נתחיל לראות ה500 אבארט האלה,כמו שרואים באזור המרכז את המיני קופר S,שיש לא מעט על הכביש...

בכל אופן צעצוע נחמד לעשירון העליון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן צעצוע נחמד לעשירון העליון.

לא זו היתה כוונת המחוקק(יצרן) - וחבל שהמכונית תתקבע בתודעה הצרכנית שלנו ככזו. מקרה אחד כזה כבר יש לנו(מיני); מכונית שהחלה את חדירתה בתמחור אטרקטיבי(99,000 ש"ח למי ששכח) והפכה לתכשיט של נשים/מאהבות/ילדים של.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא נתחיל מזה שכל ז'אנר הרטרו הוא, במהותו, תכשיט. הרי אין סיבה עניינית (מכנית, לא שיווקית) לעצב רכב מודרני עם קריצה לעבר. "המיני" יכלה להיות מעוצבת אחרת לגמרי, ועדיין לשמור על כל התכונות שלה (מלבד השיווקיות). כמובן גם שאין שום קשר ענייני בין המיני המקורית "למיני" הנוכחית, מבחינת השימושיות, קהל היעד, וכו'.

אם מישהו כאן הסתובב בפאריס לפני 15 ו-20 שנה, הוא בטח שם לב לכמויות של המיני קופר (אורגינל), שמורות, מאובזרות באבזור לא מקורי (חלונות חשמל, מושבי עור), נהוגות בידי גברות אמידות. משם באה הדרישה לסיגמנט הרטרו-סטייל, שמעולם לא נתפר לחובבי ההגה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...