Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלומות

מישהו ראה לוקי עונה שניה ושרד לספר? שווה בדיקה? טובה מהעונה הקודמת או פיזדץ ?

כפרה על סילביייי

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 24.3.2024 בשעה 11:04, David32 כתב:

Constellation  - באחד ההפודקאסטים שאני שומע אחד המנחים ראה שניים-שלושה פרקים ואמר שזאת שוב סדרת חרטא על מולטי-וורס. אז כן, יש פה יקום מקביל, אבל זה מבוצע טוב, והסיפור טוב, והויזואלס טוב. וזה לא פח. אם פרק הסיום לא יהרוס אני גם אמליץ עליה. אחלה של דבר.

מבחינתי, בדיוק הפוך.

קצת ספויילרים:

על פניו בדיוק סוג הסדרות שאני אוהב. בפועל אילצתי את עצמי לראות עד הסוף. לא חושב שהיה פרק שלא נרדמתי בו.

הקפיצות בין היקומים מבלבלות מדי ולחלק מהתופעות לא היה שום הסבר הגיוני (גם לא בהגיון הפנימי של הסדרה).

סדרה שלא החליטה אם היא מד״ב, עם דגש על ״מדע״, או על טבעי, עם אוירה של רוחות רפאים (מה הקטע של הסצינה האחרונה??).

גם לא התחברתי לאף דמות, ברמה שלא היה אכפת לי אם מישהו שם ימות, או כבר מת.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, פינדר כתב:

הקפיצות בין היקומים מבלבלות מדי

דווקא זה מה שאהבתי כול כך.

לא יודע אם זה כי לא התחברת, כי היית עייף או נרדמת, אבל לטעמי זה היה בדיוק היופי וגם חלק מהקטע.

ספוילר

כי כאילו, הכול מוביל לזה שהיא מקבלת את זה שהיא במציאות השניה ופשוט לחיות במציאוצ החדשה שלה ולא להילחם עם זה, אחרת מסיימים לא טוב.

הדבר היחיד שלא מובן זה למה הילדה שלה מיוחדת. 

אני גם לא רואה סתירה בעיניין 'רוחות הרפאים' מה שמתרחש זה מוטיב חוזר לאורך כול העונה, גם היא וגם האוסטרונאות השחור שומעים נשימות, חווים הזיות במגע שם על התחנת חלל. אין פה משהו ''מיוחד''.

ספוילר

הרי הנקודה היא שבאיזור הזה בחלל יש את המעבר בין המציאויות, בגלל זה גם מבצאים את הניסוי שם, וכול שאר האוסטרונאוטים חווים שם את המעבר.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, David32 כתב:

אין פה משהו ''מיוחד''.

ספוילר

אתה בטוח שהקירח הגיע לאותה נקודה כשהוא חווה התחלפות? זה היה לפני שהיתה תחנת חלל. כנ״ל אסטרונאוטים אחרים, כולל האסטרונאוט הזקן שמאושפז איתה.

ומה היה מיוחד בניסוי שהם עשו? הרי במקרים קודמים היו חילופים גם בלי ניסוי כזה. אז למה הפעם זה היה חייב לקרות בדיוק ברגע של הניסוי?

ומה הקטע של הטייפ? ביקום אחד אפשר לשמוע בו כשמקרבים אותו לשפופרת וביקום אחר שומעים בו בלי שיש שפופרת. וגם רואים שהוא נשרף, אבל אז פתאום הוא קיים בשני העולמות והילדות שוב מתקשרות.

היו עוד דברים שהציקו לי. כבר לא זוכר הכל.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספוילר

לדעתי גם מציינים שם את זה שזה איזור מיוחד, אולי החברה עם הספינה, אני לא זוכר.

אבל כן, הקירח חזר מהירח וקרתה תקלה בדרך. האישה גם כן הייתה לקראת חזרה ועלתה באש. הבחור שאיתה בבית חולים, לדעתי זה גגרין ולא ברור אם הוא לבד או ביחד, בכול מקרה גם הוא היה סביב.

הנקודה עם הניסוי זה שרק שם, מחוץ לכדור, יש את ההמעבר בין המציאויות, בגלל זה רק שם, ורק מי שהיה שם (או אולי מי שלא שייך) רואים את הנקודה מתפצלת לשניים. מעבר לכך, עצם ה'ניסוי' היא לא מה שגורם לבעיה. כי הם מציינים שחלק מהאסטרונאוטים חוזרים עם ''מחלה'' חזרה. בגלל זה יש להם פרוטוקול לזה.

את ההקלטות לא ראינו מהעולם השני (בו היא מתה והשחור חי), ההקלטות פועלות רק בעולם שאליו היא הגיע, שבה הcal לא היה קיים והגיע אליו.

וכן, לא ברור לי מה קורה עם הנגן קלטות והילדה. ולמה הילדה מיוחדת. על זה אין ויכוח.

כמובן שזה מה שאני הבנתי ואם אתה/מישהו הבין אחרת, מוזמנים לתקן.

אם כבר אבל, איך לעזאזל בבית חולים רוסי בו האחיות הן נזירות, הן לבושות כנזירות קתוליות ולא אורתודוכסיות? זה פרט כזה קטן, אבל למה לא לעשות נורמלי.

• רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך השוגון החדש? הוא נוגע בדברים שיש בספר או שמדובר ביפנים מורידים ראשים בחרב...

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אתמול אשתי ואני סיימנו את אייל קטן, בנטפליקס. מאוד מומלץ. מבוסס על סיפור אמיתי של כותב הסדרה (גם השחקן הראשי).

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בייבי ריינדיר שיגעון. 

Fallout אדפטציה אחת הטובות שנעשו אי פעם. איזו תקופה טובה של אדפטציות אנחנו מקבלים

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי לראות את crooks בנטפליקס. 

נחמד וקליל, אקשן בקצב טוב. 

בסוף נהיה קצת מופרך, אבל החוויה הכללית לא נפגעת. 

7.5 בסולם. 

מחפש מה לראות עכשיו (סיימתי גם את האייל הקטן). 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פינדר כתב:

סדרה טובה מאוד, אבל לא קלה לעיכול בכלל.

לחלוטין. עד פרק 4 אני ממש התחרפנתי איך הוא יכול לזרום עם כל הדבר הזה. חתיכת סיפור. גם הקטע שהוא מספר להורים שלו, והוידוי של האבא... אשכרה סיפור אמיתי 

• אהבתי 1

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...