Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול הזמנת רכב מצ'מפיון לאור ירידת היורו.

vik014
שימו לב! השרשור הזה בן 5120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאור ירידת היורו ולדעתי הירידה רק תמשך עד להתיצבותו סביב דולר עד 1.1 דולר ליורו, אני שוקל ביטול הזמנת וולקסווגן פולו, שנרכשה במבצע האחרון וצפויה להגיע רק באוגוסט. לדעתי גם צ'מפיון הגדול לא יוכל להיות אדיש לירידת היורו. (עד כמה שזכור לי, ביטול ההזמנה אינו כרוך בתשלום). מה דעתכם כדאי?

נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מצפה לירידת מחיר מהותית ברכב - לדעתי אתה נכון להתאכזב בגדול.

כל היבואנים שורה תחתונה מתאמים לפי קבוצות המס בערך.

אולי תיהיה עליה באיבזור.

זו לפחות דעתי האישית.

לגבי הביטול - אתה צודק, כל עוד שילמת רק מקדמה.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לחלוטין עם ליביו, לדעתי הירידה תהיה מינורית.

אם אתה ממש רוצה את הרכב, נסה להוציא עוד משהו וזרום עם זה עד אוג'.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב לגבי ביטול ההזמנה, שלא חתמת בטעות על טרייד אין עם רשת אוטו דיל.

\

אני לפני שנתיים הזמנתי פאסאט במבצע, חתמתי גם על טרייד אין לרכב שלי, ועקב ירידה בכמות העבודה במשרדי, רציתי לבטל את ההזמנה.\

להפתעתי איש מכירות בשם ניר שהיה מאוד נחמד במהלך ההזמנה, התחיל לאיים עלי שאין בעיה לבטל את ההזמנה, אבל שאני צריך לקחת בחשבון שחתמתי על חוזה עם אוטודיל ולכן הרכב שלי כבר לא שלי- אלא של אוטודיל, כי אוטודיל כבר נתנו את המקדמה על חשבון הפאסאט החדשה שהזמנתי.\

בקיצור, אותו ניר חשב שאני פראייר, ואני עו"ד במקצועי, שלחתי מכתב למנכ"ל צ'מפיון ושאלתי אותו האם בטעות חתמתי על חוזה טרייד אין עם אחד ממגרשי מכירת הרכב של טוני סופראנו.

בסופו של דבר, התקשרה אליי מנהלת מכירות ארצית בצ'מפיון, התנצלה על התנהגותו המחפירה של ניר והכל בא על מקומו בשלום.

לכן, כדאי לשים לב שאם חותמים על חוזה עם אוטודיל, הביטול קצת יותר מורכב, אבל סך הכל באוטו דיל ישנם אנשים שמבינים ענין, ואני חושב שהתקרית שקרתה לי קרתה בראש ובראשונה בגלל התנהגות מחפירה של איש מכירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תהיה ירידה, אולי לא תהיה ירידה. מה שבטוח הוא שלפחות לא תרגיש כמו פראייר מוחלט כמו שתרגיש אם תקנה עכשיו, כשאתה יודע שהרווחים שלהם על האוטו עלו דראסטית.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל עידכון: היורו ביומיים האחרונים במגמת עלייה... בקיצור אל תצפה להוזלות בקרוב. יש רכב שאתה מעוניין בו? הוא טוב לך? קנה אותו ואל תבדוק כל יומיים מה ערך היורו.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרווח שלהם לא ישתנה שכן הם כבר רכשו את הרכב אז כן היורו אולי ירד, אבל מתי שמעת לאחרונה ירידה במחיר הרכב?

במקרה הכי גרוע הם יציעו תוספות לרכב אבל הם לא יורידו את המחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מפיון לא פראיירים.

הם ימצאו איזה תירוץ כלשהו להסביר ללקוח שהירידה של היורו לא אמורה להשתקף ברכישה, ויחרטטו לך שתקבל עלוקה/חיישני חניה/בלוטות' חינם - רק בשביל ההרגשה הטובה.

זכור לי בזמנו שרכשתי את הגולף TSI בתחילת 2008 שגם היתה ירידה מסויימת ביורו, אך זה לא מנע ממני להמשיך עם העסקה, ומסתבר שצדקתי - הם לא הורידו את המחירים לאחר מכן. הם יודעים טוב מאוד להעלות אותם כאשר היורו עולה, זה כן.

* דברים אלה נכתבו לא רק לרעת צ'מפיון אלא באופן פרטני אודות הניסיון שהיה לי עימם. אני משוכנע שכל היבואנים נוהגים כך.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום כבר אין קבוצות מס. הרפורמה החדשה קובעת שווי שימוש לפי אחוזים מהמחירון.

אני בהחלט חושב שניתן לקבל דברים בשל ירידת היורו אם זו הנחה או אביזרים. נסו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל עידכון: היורו ביומיים האחרונים במגמת עלייה... בקיצור אל תצפה להוזלות בקרוב. יש רכב שאתה מעוניין בו? הוא טוב לך? קנה אותו ואל תבדוק כל יומיים מה ערך היורו.

זו גם דעתי.

מצאת רכב שאתה אוהב במחיר שמתאים לך? תתחדש ותהנה.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב שהזמנת עדיין לא בארץ, אתה לא צריך להחליט כעת. בכל מצב המחיר הסופי של הרכב נקבע לפי המחירון שיהיה מתוקף ביום השחרור מהמכס ולא זה שהיה מתוקף ביום ההזמנה. מנסיוני כאיש מכירות בצ'מפיון בעבר, הרבה פעמים זה דווקא לטובת הלקוח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל נאמר בהנחה שלא מדובר בירידה זמנית של היורו, כניראה שהולכת להיות מגמת ירידה משמעותית וממושכת. אני מודע לכך שלא כל מחיר הרכב כפוף להשפעת שער היורו, בכל זאת לדעתי ב3 חודשים חצי שנה הקרובה, אם לא יימצאו בארות נפט משמעותיים באירופה, היורו יחלש משמעותית. שום יבואן יורו לא יוכל להתעלם מכך.

עד מתי ניתן לבטל את ההזמנה, מבלי להפסיד את המקדמה.

נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...