Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

6 גלגלים במכונית על? (או: קוביני מציגים [שוב] מכונית על עם שישה גלגלים)

UrbanDK
שימו לב! השרשור הזה בן 7377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתכם יש יתרונות לעניין? ואם כן - איך זה שאף יצרן אחר (גם של מכוניות "רגילות") לא עשה את זה קודם? הרכבים היחידים שאני מכירבעלי 6 גלגלים הם חיות שטח (בד"כ צבאיות) עם הנעת 6X6. איך זה מסתדר עם מכונית כביש? (ומסלול?)

הייתה מכונית אחת בעלת 6 גלגלים בפורמולה 1 בשנות ה 70 (נראה לי שפרוסט

נהג עליה,אבל אני לא בטוח).המכונית הציגה עליונות על שאר המתחרים,אחרי המרוץ הראשון

שלה שונו החוקים והיא לא יכלה להשתתף יותר בפורמולה 1.

http://www.f1-grandprix.com/photos/tyrell_p34_76.jpg

Omnia mea mecum porto

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

בשנות ה70 לא מיתחיב שנה יוצרה מכונית פאר בעלת 6 גלגלים

והשם שלה היה פנטר דה ווילה והיא היתה מהממת חבל על הזמן

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...