Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק עתיק: מכירה בלבד של רכבים קלאסיים. תגובות / מו״מ שאלות ימחקו. פנו למפרסם ולא בלוח

razmel
שימו לב! השרשור הזה בן 265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למכירה רום כרמל 78

ניתן לראות את מהלך היישור קו לרכב בחתימתי.

הרכב כרגע ללא טסט - המוכר יכול לקבלו עם טסט בתוקף אם ירצה בכך.

(אין כל בעיה להעבירו טסט - כשיר ובטיחותי לנסיעה).

מחיר נדרש 8000 ש"ח.

ירון מאיר

גם זה לתזכורת למעוניינים.

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 4.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שברולט אימפאלה 78, מצב מכני טוב, הרכב במצב נסיעה. צריך שיפוץ קוסמטי. לרכב אין טסט כחודשיים, אספנות. 3000 ש"ח.

מנוע V8 נפח 5000, הרכב עבר טיפול בסטארטר ומערכת החשמל במוסך + מצבר חדש.

P1010048.JPG

שברולט אימפאלה 79 צריכה שיפוץ קוסמטי, מצב מכני טוב, הרכב מפורק פנימית לפני פחחות. הרכב נמכר מחוסר יכולת להשקיע בשיפוץ זמנית ותקציבית עקב עודף פרויקטים.

ברכב מנוע 6 ציל' בטור בנפח 4100 סמ"ק. המנוע במצב תקין, הגיר לא. יש גיר נוסף תקין בצד.

עם הרכב ימסרו כל ארגזי חלקי החילוף הקיימים אצלי מרכב זהה נוסף שפורק לצורך חלקי חילוף (וזה הרבה!).

1000 ש"ח, הרכב חייב להתפנות בדחיפות.

פרטים ב050-8882686 ליאור

הכלה:

20080718_140732_17072008004.jpg

4000 ש"ח עבור שניהם, שני הרכבים עם רשיונות, + כל חלקי החילוף הקיימים אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה או החלפה רנו 12 שנת 76 גיר רגיל. עברה פחחות וצבע כללי כולל החלפת פחים.צמיגים חדשים ,האוטו אחרי טיפול שמנים ופלגים ופילטרים,האוטו כרגע עומד בחניה וממתין לקונה

האוטו נמצא בקריות

0525702260 לירוי

אפשרות החלפה בכל דבר מענין

האוטו ימכר במחיר מציאה גם לחלקי חילוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקב אופציית ייבוא מעניינת אני נאלץ לשחרר רכב נוסף מהמשפחה. הפור נפל על הרכב היחיד שכרגע לא נוסע.

מדובר באופל מנטה B קופה 1.8GT שנת 83. הרכב במקור היה אוטומטי ועבר לאחרונה הסבה לגיר ידני 5 הילוכים אצל אחד מבעלי המקצוע המוערכים בפורום. מדובר ברמת גימור הכי גבוהה עם כל התוספות שהיו באותה תקופה (חלונות אחוריים נפתחים, שעון קוורץ, גאנטים רחבים וכו').

הרכב בצבע זהב (צבע מקורי, לעולם לא היה תיקון פחחות ברכב), הצבע דהוי והלקה מתקלפת.

הרכב במקור מאילת ולכן נקי מחלודות, קבלתי אותו בחינם (מרופאה שהרכב היה של אבא שלה שהעביר לה אותו כשנפטר, לכן הרכב יד שניה) בתנאי שאני מתחייב להחזיר אותה לכביש. לרכב 107K ק"מ ויש לי את כל ההיסטוריה והספרות של הרכב מהרגע שהוא הגיע לארץ.

במהלך הגרירה מאילת הגרר דפק לי את האוטו בכנף האחורית ובדלת בצד נהג.

הרכב אצלי כמעט 5 שנים, במהלכם הרכב עבר שיפוץ ON/OFF. השקעתי ברכב הרבה מאוד כסף במהלך השנים, המנוע עבר שיפוץ קומפלט (רק החלקים עלו לי 5K ש"ח) ולאחר מכן עמד עוד שנתיים. כרגע יש רעש של נקישה מהמנוע, אפשר להמשיך לסוע אבל מומלץ להוריד ראש מנוע כדי לבדוק את מקור הרעש.

לרכב אין טסט כבר 6 שנים ויש חובות של 2 אגרות. הרכב כרגע מוכן לבדיקת מעבדה, יש אפשרות לקנות אותו בלי טסט ועם טסט. יש לי עוד הרבה חלקים לתת שפורקו מרכב זהה לחלקים.

אני מבקש בבקשה רק אנשים רציניים שיודעים למה הם נכנסים, הרכב לא ימכר לכל אחד. הטלפון שלי מופיע בחתימה.

אני מצרף תמונות מהיום שקבלתי את הרכב, אני רק אציין שהטמבון הקדמי עבר תיקון והוא כרגע בצבע יסוד מוכן לצביעה.

IMG_1139.jpg

IMG_1140.jpg

IMG_1141.jpg

IMG_1142.jpg

IMG_1143.jpg

IMG_1144.jpg

IMG_1145.jpg

IMG_1146.jpg

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה: ב.מ.וו 528i שנת 81. 118000 ק"מ. יד 3.

גיר ידני 5 הילוכים.

מנוע שקט מאוד וחלק. ללא רעשים מהשסתומים.

מקורית,שמורה ומטופלת היטב. בודי יפה מאוד, קווים ישרים לגמרי, ללא גלים, ללא חלודות או רקבונות. צבע במצב טוב מאוד.

פנים האוטו גם כן במצב טוב מאוד (ריפודים גג דשבורד...).

הגה כח, נעילה מרכזית, מראה ימנית חשמלית.

האוטו לא שלי, אני מפרסם עבור חבר.

אפשר ליצור קשר איתי בטל' 0547442155 או בה"פ.

מקפיץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקב אופציית ייבוא מעניינת אני נאלץ לשחרר רכב נוסף מהמשפחה. הפור נפל על הרכב היחיד שכרגע לא נוסע.

מדובר באופל מנטה B קופה 1.8GT שנת 83. הרכב במקור היה אוטומטי ועבר לאחרונה הסבה לגיר ידני 5 הילוכים אצל אחד מבעלי המקצוע המוערכים בפורום. מדובר ברמת גימור הכי גבוהה עם כל התוספות שהיו באותה תקופה (חלונות אחוריים נפתחים, שעון קוורץ, גאנטים רחבים וכו').

הרכב בצבע זהב (צבע מקורי, לעולם לא היה תיקון פחחות ברכב), הצבע דהוי והלקה מתקלפת.

הרכב במקור מאילת ולכן נקי מחלודות, קבלתי אותו בחינם (מרופאה שהרכב היה של אבא שלה שהעביר לה אותו כשנפטר, לכן הרכב יד שניה) בתנאי שאני מתחייב להחזיר אותה לכביש. לרכב 107K ק"מ ויש לי את כל ההיסטוריה והספרות של הרכב מהרגע שהוא הגיע לארץ.

במהלך הגרירה מאילת הגרר דפק לי את האוטו בכנף האחורית ובדלת בצד נהג.

הרכב אצלי כמעט 5 שנים, במהלכם הרכב עבר שיפוץ ON/OFF. השקעתי ברכב הרבה מאוד כסף במהלך השנים, המנוע עבר שיפוץ קומפלט (רק החלקים עלו לי 5K ש"ח) ולאחר מכן עמד עוד שנתיים. כרגע יש רעש של נקישה מהמנוע, אפשר להמשיך לסוע אבל מומלץ להוריד ראש מנוע כדי לבדוק את מקור הרעש.

לרכב אין טסט כבר 6 שנים ויש חובות של 2 אגרות. הרכב כרגע מוכן לבדיקת מעבדה, יש אפשרות לקנות אותו בלי טסט ועם טסט. יש לי עוד הרבה חלקים לתת שפורקו מרכב זהה לחלקים.

אני מבקש בבקשה רק אנשים רציניים שיודעים למה הם נכנסים, הרכב לא ימכר לכל אחד. הטלפון שלי מופיע בחתימה.

אני מצרף תמונות מהיום שקבלתי את הרכב, אני רק אציין שהטמבון הקדמי עבר תיקון והוא כרגע בצבע יסוד מוכן לצביעה.

אני מקווה שדיברת עם בעלת הרכב המקורית או מישהו מטעמה לפני שאתה מתכוון למכור אותו. התחייבויות יש לקיים, עליך להחזיר לה אותו או את הכסף שתקבל תמורתו (ולא משנה כמה "השקעת עליו").

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחובבי האופל... או סתם לחובבי מכוניות...

אומנם לא אספנות אך עם אופי...

אופל קורסה שנת85

יד: שלישית

נפח מנוע: 1000 סמ"ק

מזגן: יש

צבע: בז'

מספר דלתות: 3

הילוכים: ידני

טסט: אין (נגמר ביולי האחרון)

פרטים נוספים: המנוע הוחלף לפני 8 שנים. הצמיגים חדשים. האוטו שמור ולא עושה בעיות בכלל...

הרכב כנראה ילך לפרוק או גריסה אז יהיה נחמד אם משהו ירים את הכפפה..

מחיר 4700 ש"ח, גמיש מאוד..

אני מפרסם בשביל חבר

נא לפנות בטל למספר:

0507989493 נורית או 0542581990 רועי

הקפצה...

A.jpg

B.jpg

C.jpg

D.jpg

E.jpg

F.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שדיברת עם בעלת הרכב המקורית או מישהו מטעמה לפני שאתה מתכוון למכור אותו. התחייבויות יש לקיים, עליך להחזיר לה אותו או את הכסף שתקבל תמורתו (ולא משנה כמה "השקעת עליו").

נשאר ממש מעט בכדי להחזיר את האוטו לכביש. אני כבר עברתי לגור באילת וגר ליד בעלת האוטו ככה שאין מה דאוג לגבי כל הנושא של העברת בעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה מיני 1974 אוטומטית.

רישיונות מסודרים.

בסיס טוב לתחילת שיפוץ - תמונה בקישור

שגיא

0578170413

:wink:

לנשמה מיני 1979 -

קישור

לחוויה טנדר סובארו 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אתקן שהרעש מהמנוע לא מגיע מתוך המנוע כמו שציינתי אלא ממערכת התזמון ולכן אין צורך לפתוח את המנוע. אני כרגע מנסה לפתור את הבעיה. בנוסף הרכב מגיע עם מזגן מקורי מהחברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שהקונה שכבר היה לי התחרט

פיז'ו 604 STI

מנוע V6

ללא רשיונות

למכירה במחיר הברזל

יובל

0522441810

bbbbbbbbbP1010010.JPG

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה אופל מנטה אוטומט 79 1600 אחרי פחחות ןצבע בבעלותי 30 שנה אופל אסקונה 83 שתי דלתות 1300 ידנית עם מזגןצבע מקורי ,ועוד אופל קדט 88 1600 עם מזגן הגה כח אוטומט לפנות לדב 0523836150

020.JPG

011.jpg

010.jpg

022.jpg

017.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...