Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת כביסה- איך מעבירים דרך פתח צר..

דני זומרשטיין
שימו לב! השרשור הזה בן 5425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דני,לדעתי חברת המכונה ניראת לי דיי מפוקפקת אבל אני מבין במכונות כביסה בידיוק כמוך לכן אני מציע לך ליקפוץ לישאול בעלי מיקצוע הדבר יש אחד כזה ברחוב הרצליה פינת רחוב צפת בהדר הוא דיי חפאר בלתקן אותם לדעתי אבל להיעצץ אתה תוכל....:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת טלסה היא חברה ותיקה מאוד הממוקמת בצ'כיה ומתמחה ביצור מוצרי חשמל לבנים בסיסים למדי; מצד שני מה צריך יותר במכונת כביסה מלבד שתכבס...אלא אם אתה רוצה לסחוט בגדים במהירות 1,200 סל"ד, ורוצה שהמכונה תהיה דיגיטלית עם פאזי לוג'יק וכל מיני קללות אז המכונה באמת לא מתאימה לך.

עצם העובדה שהמכונה מיוצרת בסלובקיה לא מעלה ולא מוריד מאיכותה...גם פולקס טוארג מיוצר שם אז הרכב לא טוב? יתרה מזו, המפעלים של סימנס, קונטרוקטה (שקנתה את AEG) ובוש מייצרים בטורקיה, אז מה המכונות לא טובות ? הן טובות.

עצתי נסה להכניס את המכונה למקומה והתחל במלאכת הכביסה. תהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי דני,

לצערי מלבד תיקון מכונות כביסה פה ושם אין לי נסיון עם הפירמה הספציפית. מה שכן אוכל לומר שארץ הייצור זו לא הבעיה ותגיד תודה שזה לא סין- אני אומר תודה בשבילך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותה בעייה לפני חודשיים.

אפשרויות:

1. האם יש חלון במרפסת? מנוף קטן, סביבות ה 250 שקל להורדה של המכונה הישנה והעלאה של החדשה, אם אני לא טועה המנופים האלה מגיעים עד קומה רביעית.זאת הייתה הבחירה שלנו. 15 דקות עבודה.

2. כמו שאביב הציע, חיתוך של המשקוף באחד הצדדים, חיבור עם ברגים חזרהת קצת שפכטל וצבע בקטנה.

אני סקפטי לגבי פירוק המכסה העליון/כפתורים בולטים או כאלה, בד"כ התוף גם ככה בולט החוצה.

ד"א כמובן שתצטרך ס"מ או אפילו יותר הפרש בין המשקוף למכונה, בד"כ המשקוף לא הכי ישר :?

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עידכון---

לא אושרה העיסקה, הודיעו לי לפתור את הבעיה עם חברת האשראי.....

בבדיקה שלי התברר שהיתה טעות בתאריך - תוקף הכרטיס כפי שנקלט על ידי ויזה מאת המכרז.

בשניה הראשונה התעצבנתי, לא ניצלתי ולו חלק קטן מהמסגרת, בשניה השניה החלטתי לבדוק שאולי זה יותר טוב.....

בנוסף, היום בבוקר לאחר שבדקתי אפשרות ל AEG מיוצר בגרמניה עם 3 שנות אחריות בפחות כסף, אמנם לא דיגיטלית או טיפה יותר, דיגיטלית עם 19 תכניות שאני כנראה לא צריך אותם, החלטתי שאקנה היום או מחר AEG כנראה.

חזרתי חזרה לספק המוצר,שטען שלא צריך לבטל עסקה בעלות של 5 אחוז כי העסקה ממילא לא אושרה :-P

שגם עדכן אותי לבקשתי שלאחר שבדק ,לא ניתן להעביר את המכונה בפתח הזה ללא פירוק המסגרת של הדלת, ושהמכונה לא מתפרקת לצורך כיווץ בקלות, אלא צריך לפרק את כולה.....,

אור לכל זאת, ומכיוון שזוהי דירה שכורה שאני רוצה לעזוב בעוד שנה, החלטתי שצירוף המקרים הזה ,שהעסקה לא אושרה , והמכונה לא עוברת ברוחב, מקלה על החלטתי לרכישת מכונה כנראה AEG ברוחב שעובר בדלת... עם שלוש שנות אחריות במקום שנה בחנות שקבלתי מס' המלצות עליה ממס' אנשים בחיפה, ואם יעלה ב10 אחוז יותר מאשר באינטרנט, עדיין מעדיף עסקה כזו כמו פעם לפני עידן האינטרנט..

תודה לכולם על העזרה והרצון הטוב ששימח אותי ועזר לי מאוד,

עדכון סופי מחר.

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון--

אמנם עבר יותר מיום אחד, אך היום (כנראה ובתקווה גדולה) הסתיים הסיפור של רכישת וחיבור מכונת הכביסה.

לאחר שממש התבלבלתי במה לקנות, היה ברור שמשהו זול אינו בשבילי, איני מספיק עשיר לקנות דברים זולים, ולקנות שוב כעבור שנה (היום "הלכה" הטלוויזיה מסוג PILOT שהיא בת שנה וחצי... טוב, זה כבר סיפור אחר) החלטתי שאני צריך מישהו לסמוך עליו ואתן את החלטתי בידיו.

אחד הסוכנים של ניופאן שאני מכיר אותו אישית מכך שאני קונה ממנו סחורה לתחום הרכב, הפנה אותי למישהו שמבחינתו הוא גם מבין וגם אמין, בעל מחירים טובים מאוד. יותר מזה אני לא צריך, ואם אמר כך הסוכן (שאני עובד איתו מעל 10 שנים) אז אני כנראה יכול להיות שקט, רק מזל רע יוכל לפגום.

לאחר ציון המגבלות של רוחב המכונה (להעביר אותה על הצד) ולאחר שציינתי שרק מכונה בעלת שלוש שנות אחריות מלאה (ללא "נפילות" ו"שורות קטנות" בתעודת האחריות לכל מיני חלקים שלא יהיו באחריות בשנה השניה ואחכ בשלישית , החלט על מכונת כביסה סמסונג דגם 843 תוצרת סין.

ההחלטה נבעה לאחר שהסברתי, שלא מעניין אותי מה קורה בעוד 3 שנים ויום עם המכונה.

שלוש שנות אחריות מלאה (לא כולל נזקים שנעשו על ידי בעל המכונה כמו שימוש לא נכון ועוד כמה הגבלות מתקבלות מאוד על הדעת מבחינתי, ואני יודע לקרוא תעודות אחריות של מוצרים חשמליים)

זו המכונה:

http://www.yakar.co.il/viewitem.aspx?itemid=75

היה צריך לפרק את הדלת שלה, והפח העליון, והיא נכנסה.

נכון לעכשיו הפעלתי אותה, יש לה צג אלקטרוני חמוד ושימושי, למרות שבתחילה מוכרנים טענו שזה סתם, זה ממש לא, אתה יודע כמה זמן נשאר לסיום הכביסה, כך למשל שהפעלתי אותה פעם ראשונה עכשיו, ואני רוצה לצאת מהבית לא לפני שהכל מסתיים , אני יודע כמה זמן נשאר.

לא רק זאת, גם, יש לה "הודעות תקלה" כמו:

DE דלת שאינה סגורה היטב

4E ברז מיים סגור או בעייה בלחץ המיים מהברז

5E מסנן סיבים סתום (יש גישה מלפנים בחלק התחתון למסנן) לחילופין, צינור ניקוז סתום.

UE בעיה באופן טעינת הכבסים (?)

3E צינור ניקוז נמוך מידי, או קצה צינור ניקוז סתום /שקוע במיים

נתן לברור בין כל התוכניות ואף להתערב להם כמו שינוי טמפ', החלטה על אפשרות השרייה, מהירות סחיטה, וגם לבטל, וגם לייצר תכנית "אישית".

יש דבר נוסף, שאני לא צריך (לא כרגע בכל אופן..) סט של שלוש תכניות בכפתור ותצוגה שונים (השני משמאל) לכביסת בגדי תינוקות.

אכן לא צריך את כל אלה, אני אשתמש בסטנדרט, אך זוגתי החליטה שזה "מאוד חשוב" ושאני לא מבין שהתכניות הרגילות לעיתים לא טובות לדברים מסויימים...

נו, שויין, אני יודע שבכביסה אני לא מבין...

אני מודה לכולם על העזרה ואם מישהו יצטרך מכונת כביסה ,אשמח לחוות את דעתי לאחר נסיון שיצטבר, ואני מקווה שיהיה טוב, ואם יהיו בעיות חס וחלילה, שדף האחריות יהיה שווה את הנייר וההדפסה שעליו.

המחיר-- 2290 שח כולל אחריות מקורית לשלוש שנים.

ו.... עכשיו אני רואה שיש דגם מעליו 1043 שיש לו עוד 200 סלד לסחיטה ( 1000סלד) בהבדל של 150 שח... אבל אין לזה סוף.

ועכשיו הסתיימה הפעולה, המכונה היתה שקטה גם בסחיטה , וקוראת לי... (במנגינונת קצרצרה מידי מס' דקות 2 מחזורים או יותר)

אם לא תעשה בעיות כאמור, אז אני מאוד מרוצה.

בברכה ובתודה גדולה ורבה מאוד לכולם

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

מהניסיון שלי עם מכונות אלקטרוניות (אינדסיט) התכונה היחידה השימושית ביחס למכניות זו הפעלה עם השהיה.

תיזהר לא להתלהב יותר מידי מהצעצוע החדש כי זה עלול להביא למצב שאישתך לא תדע להיסתדר עם הפל הטכנולוגי ומלאכת הכביסה תישאר לך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום דני.

מיכיון שצינתה מרפסת אולי ניתן להעלות אותה אם חבל מבחוץ כמו שאני עשיתי בצעירותי כי המכונה לא עברה בדלת.

אם ניתן להעביר את המכונה מבחוץ פנימה תפוס שתי בחורים צעירים ויאלה.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 5425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...