Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך מק"טים של מס' חלקים לקליאו ספורט MK1

pelo911
שימו לב! השרשור הזה בן 6289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה שואל את אותה שאלה כבר כמה פעמים בשרשורים שונים וכבר עניתי לך עליה, התושבת twisted/wishbone/"משקפיים" לא מגיעה בכל הדגמים. כנראה שאצלך זאת תושבת רגילה.

לגבי הגורם המדוייק לרעשים אצלך, אני לא חושב שמישהו ייתן לך דרך הפורום תשובה יותר מדוייקת.

סיכמתי לך את הבעיה הזאת כפי שהיא מופיעה בהמון רכבים ב-cliosport.net וכדאי לך לחפש גם שם קצת כדי להבין את הכיוון.

תושבת קשיחה יותר כפי שקובי אמר, תעביר יותר רעידות לשאר הרכב וגם אתה וגם הרכב תסבלו מזה.

לגבי ה-shift light (נורית חיווי להחלפת הילוכים), גם זה תלוי בדגם. דור שני יש, דור ראשון אין. אולי לחלק מהמאוחרים יותר הכניסו את זה בכל זאת (כפי ששמת לב ההבדלים בין הדורות לא מטורפים ולכן יש כל מיני דברים שהוחלפו תוך כדי).

ניר

לא סתם אני שואל

אני רוצה להיות בטוח שאני לא מזמין מחו"ל חלק שלא מתאים

וגם התשובה שלך לא בטוח נכונה.

כי בתרשים שמצורף בת'רד הזה רואים שיש גםפ תושבת משקפיים וגם תושבת "twisted"

אז ככה שאני עדיין לא בטוח

שים לב בתרשים למס' 26 ומס' 18

2 תושבות שונות.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בקיצור, כנס ל cliosport.net,

יש לך פה שמונה עמודים של אנגלית בריטית...

http://www.cliosport.net/forum/search.php?searchid=905617&pp=25

שים לב שהצדדים שלהם הפוכים, תושבת צד נהג שהם מדברים עליה זו בעצם תושבת צד נוסע שלנו.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך צורך בתושבת גיר מ-KTEC.

לראייה: תושבת גיר (בצורת עצם) שמגיעה במגאן שלי לא טובה (מבחינת תכנון) ובפורום מגאן קופה בחו"ל יש המלצה גורפת לשים תושבת של קליאו ספורט. התושבת באתר הנ"ל לא תתרום לך כלום מדעות של אנשים שכן שמו אותה (+אכן תגרום לקשיחות נסיעה מוגזמת).

תשים תושבת חדשה מקורית וזהו. 288 ש"ח לפני כחודשיים וחצי.

ובכלל לגבי http://www.k-tecracing.com

גם אני בהתחלה התלהבתי ורציתי להזמין מס' דברים עד שמס' פעמים הוסבר בפורום בריטי של מגאן שהחברה הנ"ל בסה"כ מדביקה את שמה על כל מיני חלקים ואז מוכרת את זה במחיר כפול. לראייה - מוט גישור עליון שהם מציעים מיוצר בעצם ע"י חברה גרמנית ועולה חצי מהמחיר של KTEC.

אתה מחפש לזרוק כסף או להוציא אותו בחוכמה ?

ליאור

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך צורך בתושבת גיר מ-KTEC.

לראייה: תושבת גיר (בצורת עצם) שמגיעה במגאן שלי לא טובה (מבחינת תכנון) ובפורום מגאן קופה בחו"ל יש המלצה גורפת לשים תושבת של קליאו ספורט. התושבת באתר הנ"ל לא תתרום לך כלום מדעות של אנשים שכן שמו אותה (+אכן תגרום לקשיחות נסיעה מוגזמת).

תשים תושבת חדשה מקורית וזהו. 288 ש"ח לפני כחודשיים וחצי.

ובכלל לגבי http://www.k-tecracing.com

גם אני בהתחלה התלהבתי ורציתי להזמין מס' דברים עד שמס' פעמים הוסבר בפורום בריטי של מגאן שהחברה הנ"ל בסה"כ מדביקה את שמה על כל מיני חלקים ואז מוכרת את זה במחיר כפול. לראייה - מוט גישור עליון שהם מציעים מיוצר בעצם ע"י חברה גרמנית ועולה חצי מהמחיר של KTEC.

אתה מחפש לזרוק כסף או להוציא אותו בחוכמה ?

ליאור

ברור שבחוכמה

העניין הוא שהתושבת הזאת שהם מציעים עולה כמו תושבת בישראל

ואני חשבתי לעצמי שאם התושבות של הקליאו גם ככה "שוקולד" אז למה לא לקנות מחוזקת?!

עכשיו נראה לי שאני ארד מזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך צורך בתושבת הנ"ל. התושבת המקורית מצוינת ולראייה, אני הולך להתקין תושבת של קליאו אצלי במגאן על מנת למנוע תזוזת ידית מוגזמת.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך צורך בתושבת הנ"ל. התושבת המקורית מצוינת ולראייה, אני הולך להתקין תושבת של קליאו אצלי במגאן על מנת למנוע תזוזת ידית מוגזמת.

איך אני יכול לדעת אם מתקינים לי תושבת של קליאו ספורט ולא של קליאו רגילה? (יכול להיות שזה אותה תושבת ?)

נתנו לי מק"ט אבל במוסך אמרו לי שחסרים 2 מספרים

(מק"ט תושבת גיר 60073622)

בתרשים שאחד החברים פה לא מצויין האם התושבת עצם היא של קליאו ספורט או שזה מתאים לכל קליאו (בציור גם מופיעה קליאו 5 דלתות רגילה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה תוכל לראות איך נראית התושבת שאתה צריך. (מדובר על השרשור בו המלצה לבעלי הקופה לשים תושבת של קליאו ספורט).

המק"ט של התושבת גיר (עצם) שאתה צריך הוא: part no. 8200 103 802

ליאור

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה תוכל לראות איך נראית התושבת שאתה צריך. (מדובר על השרשור בו המלצה לבעלי הקופה לשים תושבת של קליאו ספורט).

המק"ט של התושבת גיר (עצם) שאתה צריך הוא: part no. 8200 103 802

ליאור

בדקתי מתחת לרכב היום , על התושבת עצם רשום מק"ט 7700849715

היום שוב בדקו את בעיית הנקישות בתאוצה חזקה מהמקום ובהילוך שני

הם טוענים שלא נראה שהתושבת גמורה או קרועה

ולדעתם זה בכלל בעיה של כריות בולמים קדמיים

אני באמת כבר לא יודע מה לעשות

יש רעיונות?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הקטלוג שאני מעלה לכאן עכשיו

רשום שהמק"ט של התושבת שקיימת עכשיו אצלי היא בכלל של רנו מגאן!

יש למישהו מק"ט גם של כריות הבולמים הקדמיים?

הוספתי גם תמונה שצילמתי היום של התושבת שאצלי.

1.JPG

24012007002.jpg

2.JPG

3.jpg

4.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התושבת שמופיעה בתמונה שצילמת לא מתאימה. אין לי מושג למה היא שם אבל גם במגאן שלי התושבת שונה בצורה שלה.

תטפל בבעייה הזאת כי כל הזעזועים מועברים לשלדה והגיר.

לפי הקטלוג, התושבת שמתאימה לך - RE13010C.

במגאן אמורה להיות במקור תושבת - RE13027C.

ליאור

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת כבר לא יודע מה לעשות

יש רעיונות?!

יש למישהו מק"ט גם של כריות הבולמים הקדמיים?

אני לא מבין אותך.

מה המטרה שלך ? לקנות משהו ? להזמין מחו"ל חלקים ?

אני חשבתי שאתה רוצה לפתור את הבעיה של הדפיקות שיש לך וקיבלת פה תשובות והפניות לבעיה המאוד נפוצה הזאת בפורומים בחו"ל.

אתה רוצה לקחת את הרעיון שזרקו לך במוסך (שמה לעשות, לא ממש נתקלים בבעיה הזאת כל יום) על כריות בולמים וישר להזמין מחו"ל בלי שיש לך מושג אם זאת הבעיה בכלל ? :roll:

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין אותך.

מה המטרה שלך ? לקנות משהו ? להזמין מחו"ל חלקים ?

אני חשבתי שאתה רוצה לפתור את הבעיה של הדפיקות שיש לך וקיבלת פה תשובות והפניות לבעיה המאוד נפוצה הזאת בפורומים בחו"ל.

אתה רוצה לקחת את הרעיון שזרקו לך במוסך (שמה לעשות, לא ממש נתקלים בבעיה הזאת כל יום) על כריות בולמים וישר להזמין מחו"ל בלי שיש לך מושג אם זאת הבעיה בכלל ? :roll:

ניר

התושבת מחו"ל קיימת רק בגרסת תושבת "twisted" שלא מתאימה לקליאו שלי (יש 2 תושבות שונות שמתאימות לסדרות שונות של קליאו ספורט)

לכן אני חייב להרכיב תושבת מקורית לקליאו ספורט.

במוסך בדקו היום את התושבת ואמרו שהיא תקינה ושהנקישות יכולות לבוא דווקא מכריות הבולמים (מיתלים)

לכן אני מקווה שהם ישיגו לי גם כריות בולמים מקוריות וגם את התושבת המקורית ואז נראה מה יפתור את הבעיה

ודרך אגב כריות בולמים זאת מחלה ידועה נוספת בקליאו ספורט.

הבעיה כרגע שהיום צילמתי את התושבת ורשמתי את המק"ט שלה ומסתבר בכלל שמורכבת לי ברכב כרגע תושבת של מגאן.

מבין?!

וכל מה שאני צריך זה לדעת איזה תושבת ואיזה מק"ט מתאימה לקליאו ספורט ספציפית שלי כולל כריות בולמים.

כשהרכב באוויר על הליפט , אין רעשים ונקישות בכלל , בכל ההילוכים

מה שדוקא מחזק את זה שהנקישות יכולות לבוא באמת מאיזור המתלים במהלך נסיעה (במיוחד בתאוצה ביציאה מהמקום)

ושוב אני אדגיש מה שכתבו ב"אוטו":

בקליאו ספורט, חוסר ידע בטיפול מצריך טיפולים במוסך המרכזי, ומומלץ גם לתדלק באוקטן 98.

החלפת רצועת טיימינג ומשאבת מים יקרה מאוד ועלולה להגיע ל-5000 ש''ח. הפלאגים בדגם זה עשויים אירידיום ועלותם קרובה ל-1000 ש''ח לסט. חלקים מגלגלת (פולי) המנוע נוטים להתבלות ועלות התיקון נעה בין מאות בודדות ועד ל-3000 ש''ח, תלוי בחלקים המוחלפים. עלות החלפת המצמד עומדת על כ-3000 ש''ח. תיבת ההילוכים רגישה בעיקר בדור הראשון ושימוש אגרסיבי עלול לשחוק סינכרונים ולדרוש שיפוץ גיר בעלות גבוהה. הציריות רגישות יחסית להתעללות (במיוחד הימנית) ועלות החלפתן גבוהה. תקלה במצערת החשמלית עלולה לגרום לבעיות במחשב, עלות מצערת חדשה כ-2000 ש''ח. בולמי הזעזועים האחוריים שובקים חיים מוקדם יחסית, עלותם כ-1200 ש''ח לזוג. תושבות (כריות) הבולמים מתבלות מהר ואת זאת תרגישו היטב דרך ההגה. עלות החלפתן: 200 ש''ח. תושבת מנוע עליונה רגישה להאצות ובלימות אגרסיביות, החלפתה עולה כ-400 ש''ח.

לעיתים סובלת המכונית מהנעה קשה בבקרים. החלפה לשמן איכותי יותר מטפלת בבעיה ברוב המקרים. מחבר (קונקטור) חשמלי של כרית האוויר מתחת למושבים הקדמיים עלול להתנתק, מה שיגרור הדלקת נורית חיווי לכרית אוויר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התושבת שיש לך היא לא של מגאן (לפחות של הדגם שיש לי).

אני לא מבין, מוסך מורשה לא יודע את המק"ט של הכריות ? אתה מתבייש לבוא ולבקש לדעת במסווה של מתעניין ורוצה לדעת מק"ט מדויק כדי שאח"כ לא יצטרכו עוד פעם לחפש.

בכל מקרה, ברגע שתצלם את כל המדבקה שיש לך בדלת ימין ותעלה אותה לכאן, אוכל להגיד לך בדיוק מה אתה צריך.

יש תתי דגמים וכו' ולכן אני צריך למלא את מירב הפרטים כדי לקבל אינפורמציה מדויקת.

ליאור

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתעקש להתעלם ממה שאני אומר (ואח"כ עוד להסביר לי את מה שלקח לך כמה הודעות לקלוט (שיש לך תושבת שונה ממה שמוכרים ב-k-tec)) אז קצת קשה לי באמת לתרום לך.

אני אגיד פעם אחרונה: זה כמובן בעייתי לאבחן מרחוק מהפורום אבל הבעיה שלך נשמעת כמו הבעיה הקלאסית שתיארתי וזה לא אומר שהתושבות דפוקות. גם אצלי בדקו במוסך והתושבות היו בסדר (אגב רכב על ליפט זה משהו אחר לגמרי וגם את הבעיה שאני מדבר עליה לא תזהה על ליפט). הצעתי לך לנסות פתרון זול (אפילו בחינם) שלרוב האנשים פותר את הבעיה. אם לא יילך, תנסה כריות, שמיכות וציפה אבל למה אתה מתעקש לקנות חלקים ולהחליף (ולהזמין מחו"ל) על סמך "אולי" שהמוסך אמר ?

אם אתה נהנה אז בכיף.

ניר

נ.ב. כשאתה מגיב על ההודעה האחרונה אין צורך לצטט את כולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...